Marilyn Manson

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ελα φίλε μου ηρέμησε. Το ανέλαβα εγω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Οσο για την γλωσσα του Simmons δεν συμβενει τπτ, απλα εχει μεγαλυτερη απο το φυσικο
Η φήμη τί έλεγε οτι έχει η γλώσσα του και είναι "αγελάδας";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
Η φήμη τί έλεγε οτι έχει η γλώσσα του και είναι "αγελάδας";
Νομιζω κατι τετιο, αλλα πιος μπορει να πιστεψει κατι τοσο ηλιθιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα γλώσσα αγελάδας λέει ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Αχαχαχαχαχα γλώσσα αγελάδας λέει ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Oh yeah!! Check this out! Ο κόσμος έχει τρελαθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Oh yeah!! Check this out! Ο κόσμος έχει τρελαθεί!


Δεν παμε καλα... Μηπος και τα δαχτυλα του που ειναι λιγο μικρα ειναι κομμενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Γιατι τετια κρυα αντιμετοπησει για τον Manson. Η εμφανισει του μπορει να ειναι χαλια αλλα αυτο δειχνει οτι δεν μασαει και κανει οτι θελει. Οσο για του μυθους.... ΕΛΕΟΣ!
Τοσες και τοσες φορες εχω δει τον kronos να βγαζει την γλωσσα του και οπως ειπε και αυτοσ εχει οσοι περιπου και του Simmons, μηπος του κανανε ενχηρισει και του βαλανε την γλωσα του σκυλου του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Η εμφανισει του μπορει να ειναι χαλια αλλα αυτο δειχνει οτι δεν μασαει και κανει οτι θελει.
Αυτό βασικά δείχνει ότι είναι αρχιποζεράς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Γιατι τετια κρυα αντιμετοπησει για τον Manson. Η εμφανισει του μπορει να ειναι χαλια αλλα αυτο δειχνει οτι δεν μασαει και κανει οτι θελει. Οσο για του μυθους.... ΕΛΕΟΣ!
Τοσες και τοσες φορες εχω δει τον kronos να βγαζει την γλωσσα του και οπως ειπε και αυτοσ εχει οσοι περιπου και του Simmons, μηπος του κανανε ενχηρισει και του βαλανε την γλωσα του σκυλου του;

ΚΑι ενός ξαδέλφου μου είναι περίπου τόση η γλώσσα,
και δεν είναι και τόσο μακρυα για να πω WOW, είδα την φωτό αυτού που λέτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Τα χε και με εκείνη που έπαιζε την Πέητζ στις Μάγισσες. Φάρδος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Δεν ξέρω αν είναι αυτός ή αν αληθέυει πάντως είναι αηδιαστικό όντως

Ναι αληθέυει, μόνο που δεν ήταν πλευρά αλλά σπόνδηλος! Αυτή η ιστορία πρέπει να είναι εδώ και περίπου μια δεκαετία όμως...

Στο θέμα μας τώρα... Σαν εικόνα και παρουσία τον θεωρώ φρικτό, μερικά τραγούδια του όμως μου αρέσουν πάρα πολύ! Ειναι αυτος που ερμηνεύει ενα απο τα αγαπημένα μου remix, το sweat dreams των eurithmics. Αν δεν το έχετε ακούσει, πιστέψτεμε αξίζει η προσπάθεια να το βρείτε (Marilyn Manson - Sweet Dreams)

Sweet dreams are made of theese...
who am i to disagree...
i travelled the word at seven seas...
everbody is looking for something...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ο Marilyn Manson ειναι ενας παρα πολυ ευρηματικος καλλιτεχνης , RESPECT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πραγματι το Sweet Dreams μαματο. Ετσι αργο που το εχει κανει, με την φωνη του και ολες της αλλες λεπτομεριες μαμαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Ένα βίντεο που δείχνει το πως άλλαξε ο Μάνσον στα χρόνια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depo0

Νεοφερμένος

Η Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τα τραγουδια του μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα του ειδους, που εχω ακουσει.Σαν εμφανιση ομώς πολυ ποζερι τα τελευταια χρονια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eκτιμησα περισσοτερο τον ανθρωπο μετά απο την μικρη συνεντευξη που του πηρε ο Μαικλ Μουρ στο Bowling For Columbine : Αξιζει να ακουσετε τι λεει και το οτι ειναι μορφωμενος και ενημερωμενος. Εχει κι αυτο τη σημασια του οταν κρινουμε καποιον.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οεοο!

Νεοφερμένος

Ο οεοο! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κοίτα επειδη εχω ακουσει πολλα απο τα τραγουδια του θεωρω πως ειναι απο τουσ καλυτερους τησ gothic rock-death metal ,μιασ και ειναι μερικα απο τα ειδη μουσικης που μου αρεσουν. Σε ο,τι αφορα την εμφανιση του... τα σπαει απλως στην ελλαδα δεν ειναι συνηθες φαινομενο η τοση εκκεντρικοτητα :D Και ναι στην ταινια του μουρ αλλα και γενικοτερα στισ συνεντευξεις του ειναι συγκροτημενο ατομο(αν θες εχω ενα λινκ στο youtube). Σατανιστης ειναι και μαλιστα εχει ανακυρηχθει και επισημα απο την σατανιστικη εκκλησια του Lavey (μακρια απο μας..). Τωρα για τα πλευρα του δν ξερω... αληθευει δεν αληθευει, to be or not to be(ακυρο)(?) Γενικα θα εχεις καταλαβει οτι μου αρεσει πολυ και δεν θα εχεισ και αδικο.. το ολο στυλ του ειναι κορυφη. :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κοίτα επειδη εχω ακουσει πολλα απο τα τραγουδια του θεωρω πως ειναι απο τουσ καλυτερους τησ gothic rock-death metal ,μιασ και ειναι μερικα απο τα ειδη μουσικης που μου αρεσουν. Σε ο,τι αφορα την εμφανιση του... τα σπαει απλως στην ελλαδα δεν ειναι συνηθες φαινομενο η τοση εκκεντρικοτητα :D Και ναι στην ταινια του μουρ αλλα και γενικοτερα στισ συνεντευξεις του ειναι συγκροτημενο ατομο(αν θες εχω ενα λινκ στο youtube). Σατανιστης ειναι και μαλιστα εχει ανακυρηχθει και επισημα απο την σατανιστικη εκκλησια του Lavey (μακρια απο μας..). Τωρα για τα πλευρα του δν ξερω... αληθευει δεν αληθευει, to be or not to be(ακυρο)(?) Γενικα θα εχεις καταλαβει οτι μου αρεσει πολυ και δεν θα εχεισ και αδικο.. το ολο στυλ του ειναι κορυφη. :D:whistle:
Δώσε βρε συ το λινκ να δούμε τι λέει.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ο Marilyn manson ειναι απλα θεος εχει κανει ενγχηρηση για φωνητικους λογους,ειναι σατανιστης,ειχε δικιο για το θεμα στο coloumbine.απλα δεν ειναι συνιθησμενη η εμφανιση του στην ελλαδα.ειναι ενας πολυ καλος καλλιτεχνης σαν μουσικος,σεναριογραφος,συγγραφεασ,σκηνοθετης,ποιητης και ειμαι η BIGGER FAN EVER.και μην με παρεται για τρελη,μου αρεσει και εμφανισιακα αλλα δυστηχως για μενα αν δειτε τις γυναικες του θα καταλαβετε οτι του αρεσει ενα συγκικρημενο στηλ 40',50'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο Marilyn manson ειναι απλα θεος εχει κανει ενγχηρηση για φωνητικους λογους,ειναι σατανιστης,ειχε δικιο για το θεμα στο coloumbine.απλα δεν ειναι συνιθησμενη η εμφανιση του στην ελλαδα.ειναι ενας πολυ καλος καλλιτεχνης σαν μουσικος,σεναριογραφος,συγγραφεασ,σκηνοθετης,ποιητης και ειμαι η BIGGER FAN EVER.και μην με παρεται για τρελη,μου αρεσει και εμφανισιακα αλλα δυστηχως για μενα αν δειτε τις γυναικες του θα καταλαβετε οτι του αρεσει ενα συγκικρημενο στηλ 40',50'
ποιητής ; για απήγγειλε τίποτα , έχω βαρεθεί τελευταία τον έλιοτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top