Trash of the Day!

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έχω καταθέσει και στο παρελθόν (πάντα με προνομιακό επιτόκιο), ένα αριστούργημα της θεϊκής Μίριαμ Απλού μέσα στο θέμα αυτό, που με τούτο τον τρόπο έχει εξελιχθεί σε ιερό και άβατον της υψηλής αισθητικής. Το σημερινό άσμα είναι αφιερωμένο εξαιρετικά στους λάτρεις της ρινοπλαστικής, ιδιαίτερα τους αρσενικούς...

Τον δικό μου το μυτόγκα
θα σου τόνε κάνω ρόμπα
Άλλο υπόσχεται η μύτη
κι άλλο το βρακί σου αλήτη!!




Σε τέτοια περίπτωση, μόνο μια ρινοπλαστική είναι η λύση, ώστε η μύτη να σταματήσει να υπόσχεται πράγματα που ...θα σας απογοητεύσουν.

ΥΓ: Στο τέλος του βίντεο καταρρίπτεται επιτέλους ο μύθος του παλιόγερου Μικ Τζάγκερ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


Φωνάρα :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

M'αρέσει που κάποιοι θεωρούν σκουπίδι την Μαρίνα ενώ τον Εμιρλή αριστούργημα.:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tζίζους Κράηστ, με τα τερατουργήματα σου:




και το μπόνους της ημέρας:



πς: εικαστική παρέμβαση η μεγαλειώδης Τσακωνική καράφλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Σημ.: Ο Πάριος είναι από τους αγαπημένους μου τραγουδιστές, αλλά το συγκεκριμένο τραγούδι συγκρινόμενο και με το "Ποιός να συγκριθεί μαζί σου" ή το "Αχ! αγάπη" και τόσα άλλα, μόνο trash μπορεί να θεωρηθεί...



Ο Βασίλης Καρράς είναι μια αξιόλογη λαϊκή φωνή. Όταν όμως κάνεις παρέα με το Φοίβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν ξέρω για σας, αλλά είναι ότι πιο low/trash έτυχε να ακούσω τις τελευταίες μέρες!



AΝ και (δεδομένου ότι μου είπαν ότι είναι γυρισμένο στο σπίτι της) "αναρωτιέμαι": τόσος πολύς κόσμος αγοράζει τα cd της τελικά ε? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι απλώς trash... Είναι μια σκέτη αηδία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
ααα! "και τότε ήμουνα λευκή σαν φέτα απ την Ήπειρο" αχαχαχαχα, απαίσιο :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.


:rofl::rofl::rofl::rofl:



:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ευχαριστούμε την αγαπητή Ρέζυ, η οποία κατρακύλησε στο βόρβορο και στη μαύρη λάσπη για να μας χαρίσει ένα ακόμη αριστούργημα του κινήματός μας. Εύγε!!

Το παρακάτω άσμα είναι το κάτι άλλο. Δεν μου έμεινε άντερο μιλάμε. Όποια έχει κάνει ποτέ στη ζωή της δίαιτα, θα αισθανθεί πολύ ηλίθια μετά από τούτο το άσμα...



Απολαύστε πχιότητα, χωρίς άλλα λόγια, άλλωστε η τέχνη μιλάει από μόνη της και δεν χρειάζεται εμένα για κολαούζο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.


οπαθθθθθθθς



ξανα οπαθςςςςςςςςςςςςςς :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Respect στο Λάκη με τα ψηλά ρεβέρ! Το τραγούδι έχει ένα σαφή χιουμοριστικό χαρακτήρα οπότε δε θα το έλεγα κυριολεκτικά trash. Αντίθετα το βρίσκω χαριτωμένο και με ευρηματικό στίχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
SARANTIS KREMIZAKIS

ΘΕΟΣ !!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Χρήστος Ευαγγελινός

Πέντε λεπτά ακόμα

Καστανόχωμα !! Κοκκινόχωμα !! 'Ελα πάρε !


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Εδώ η Καίτη Γαρμπή υψώνει με θάρρος το ανάστημά της και καταγγέλει τους επίορκους πολιτικούς που ξεπουλάνε την πατρίδα! Το εγχείρημα συνιστά ταυτόχρονα και μια απεγνωσμένη κραυγή για τη μόλυνση της ατμόσφαιρας που απειλεί ολάκερο τον πλανήτη μας! :P

Είσαι ο ήλιος που' χει γίνει επικίνδυνος
και κάθε μέρα καίει την επιδερμίδα μου
:-*
Απ' τους πολλούς πολιτικούς
κι εσύ σαι ένας απ' αυτούς
που ξεπουλάνε μ' ευκολία
την πατρίδα μου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.



Αγανακτώ με τα μουσικά γούστα ορισμένων.
Επαναπροσδιορίζετε το βάθος του πήχη που καθορίζει την Υποστάθμη.


:mad:


Αρκετά πια με τα σάουντρακ της μιζεραθλίας ζωής των κατώτατων στρώματων ενός λούμπεν προλεταριάτου.

Ας βάλουμε και λίγη ποιότητα στην ημέρα μας...







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Tζίζους Κράηστ, με τα τερατουργήματα σου:


Να κάνω εδώ ένα σχόλιο: Τα τραγούδια των OPA (καρδιά μου, τράγων χορός κλπ) δε μου φαίνονται απλώς ακίνδυνα τρασάκια. Για έναν περίεργο λόγο, όταν τα ακούω, μου έρχονται στο νου σκηνές με τύπους να παιρνουν ναρκωτικά και να έρχονται σε μια περίεργη "έκσταση"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μια που μου το θύμησε ο Borat...



:sick::sick::mpliaks:
Tον είχα δει και στα μπουζούκια τρομάρα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top