Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιδάκι όλοι καλοί που είπες αλλά αυτόν τον David Bowie πως τον σκέφτηκες?Ανατρίχιασα brrrrr:PΜου αρέσει σαν καλλιτέχνης αλλά σαν άντρας μπλιαχ!Βέβαια το ζήτημα είναι υποκειμενικό οπότε περι ορέξεως.......

Δε θέλω να πείσω κανέναν ότι είναι ωραίος, αλλά είναι danm sexy και δε σηκώνω κριτική. :pfff:


Μάρα είπες κάτι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μ' αρέσει να τους μεταμορφώνω. :P

Κάτσε να δεις, έχει ένα όνομα αυτό το σύνδρομο... :hmm:

Σύνδρομο Ερμιόνη Γκρέιντζερ;

On topic:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Ποια είναι η αποπάνω; :X
2. Αν αλλάξεις τη μύτη, είναι ίδια εγώ σε μία φωτο π έχω (μα εντελώς ίδια!) και εγώ λες ότι είμαι χάλια οπότε είσαι άκυρος. :pfff:
3. Για δεν πας να διαβάσεις καλόμ- δίνουμε σε τρεις ώρες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
1. Ποια είναι η αποπάνω; :X
2. Αν αλλάξεις τη μύτη, είναι ίδια εγώ σε μία φωτο π έχω (μα εντελώς ίδια!) και εγώ λες ότι είμαι χάλια οπότε είσαι άκυρος. :pfff:
3. Για δεν πας να διαβάσεις καλόμ- δίνουμε σε τρεις ώρες :p

1. Alyssa Milano
2. Εμ, όχι;
3. Εμ, όχι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Kalypso παιδί μου τι λες;;;;;; Η Alyssa Milano, εκτός του οτι έπρεπε να την ξέρεις, είναι μια κούκλα και η μύτη της μια χαρά! (μάλλον δεν έχεις δει πραγματικά άσχημη μύτη :X)

Και για να μην είμαι εκτός... με τον ένα και μοναδικό Johhny Depp :inlove::inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove:, όλοι οι άλλοι είναι απλά πολύ λίγοι μπροστά του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Fotis Benardo :)



p.s.Θερμή παράκληση...να σταματήσει να κυκλοφορεί topless στα live γιατί δεν μπορώ να συγκεντρωθώ.-



Έχει μπεμπέ φάτσα, αλλά είναι 'μορφόπαιδο, τί να λέμε τώρας...

Εγώ δεν ποστέρνω εδώ, δεν μπορώ να μπαλαμουτο-σκεφτώ-φαντασιωθώ κανέναν famous
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πώπω θυμήθηκα τις εποχές της πρώτης Λυκείου που έψαχνα απεγνωσμένΟΣ να βρω οπτικοακουστικό έργο από τις χρυσές εποχές που η Milano ήταν πορνοστάρ. :P

Και ο Bernardo είναι για τον μπέο. Άκου εκεί να τον γουστάρετε...

Πάω να πετάξω τα albums από Septicflesh που έχω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πώπω θυμήθηκα τις εποχές της πρώτης Λυκείου που έψαχνα απεγνωσμένη να βρω οπτικοακουστικό έργο από τις χρυσές εποχές που η Milano ήταν πορνοστάρ. :P

Έτσι μπράβο εξωτερίκευσε αυτό που τόσο καιρό πετυχημένα έκρυβες. Νιώσε ο εαυτός σου, βγάλε το μυστικό από μέσα σου και μοιράσου το μαζί μας.
Χαίρομαι για σένα τσίπουρο, ήθελε θάρρος αυτό που μόλις έκανες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έκανε η Μιλάνο πορνό! :eek: :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έτσι μπράβο εξωτερίκευσε αυτό που τόσο καιρό πετυχημένα έκρυβες. Νιώσε ο εαυτός σου, βγάλε το μυστικό από μέσα σου και μοιράσου το μαζί μας.
Χαίρομαι για σένα τσίπουρο, ήθελε θάρρος αυτό που μόλις έκανες.:P
(Ναι αλλά γουστάρω και την Alyssa, άρα είμαι λεσβία, το παραδέχομαι. :P :P)

Ωραία, ξαναδές το ποστ μου τώρα που διόρθωσα το ορθογραφικό λάθος και κάνε edit και το δικό σου. :mad:

Και μπορώ να αποδείξω τον 100% ανδρισμό μου ανα πάσα στιγμή (:devil:) αλλά σέβομαι το ότι με βλέπεις σαν φίλο και σταματάω εδώ (γιατί κάτι μου λέει ότι θα τις φάω αν συνεχίσω :worry:). :P

Τέλος πάντων, σε συγχωρώ για την μεγάλη προσβολή εις βάρος μου και θα το ξεχάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Δε θέλω να πείσω κανέναν ότι είναι ωραίος, αλλά είναι danm sexy και δε σηκώνω κριτική. :pfff:

Συμφωνώ με το κατσικάκι, ο Βowie με έχει πιάσει πνευματικώς ενώ οι άλλοι δύο...:whistle:



Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Μάρα είπες κάτι; :P

...δεν βγαίνει λέξη τι να πω;! :inlove::inlove:

Και μια χαρά είναι ο Φώτης Τσίπουρε...συνδιάζει αυτό που είπε η ντράμυ, φάτσα μπεμπέ με όλα τα παρελκόμενα...και από κοντά είναι πολύυυυυυυυ πιο ωραίος.- :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Η τριχα βέβαια είναι ένα θέμα, αλλα δε μαμιεται!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anda

Νεοφερμένος

Η Τρελή κι Αλλοπαρμένη...!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Johny Depp, Bruce Willis, Γιάννης Πλούταρχος(το κλασσικό καλό παιδί), Χριστόφορος Παπακαλιάτης, Jonathan Rysh Meyers(κάπως έτσι γράφεται), Antonio Banderas, George Clooney(στα νιάτα του), Brad Pitt(στα νιάτα του), Μαρκουλάκης, Πυγμαλίων Δαδακαρίδης(μου γάζει και αυτός κάτι το...το καλό παιδί, ξέρετε...), Will Smith(τρομερά sexy!!!!), ο πρωταγωνιστής του Prison Break (εννοειται!!!!!) και άλλοι είμαι σίγουρη,απλά δεν μπορώ να σκεφτώ τώρα...
Από γυναίκες Catherine Zeta Jones (εννοείται!), Andrianna Sklenaricova και Beyonce(έχει τρομερές καμπύλες η γυναίκα!!) αν και αν την ήθελα για χορό..θα προτιμούσα τη Shakira!!!
Αυτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Έχω κόλλημα με τον Adrian Grenier (επαιζε στο Devil wears Prada το φιλο της πρωταγωνιστριας) και τον Sivert Hoyem των Madrugada! Και ο Zenza Raggi καλος ειναι:whistle:
Απο γυναικες τωρα... εκτος απο την υπεροχη Monica, μ'αρεσει η Rachel Weisz, Natalie Portman, Eva Mentes και η Eva Longoria..!
Θελετε να γινει αντιστοιχο τοπικ με διασημους που δε θα πηγαιναμε ποτε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Laeticia Casta, Eva Mendez.

Θα εκανα μια μικρη εξαιρεση γι' αυτες τις κοπελες εαν τυχαινε κατι.






Μακαρι να γυρνουσα μια μερα σπιτι και να εβρισκα ενα απ' αυτα τα πλασματακια ετσι οπως ειναι ακριβως σ'αυτες τις photo...
:alljumpy:
αααχχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μακαρι να γυρνουσα μια μερα σπιτι και να εβρισκα ενα απ' αυτα τα πλασματακια ετσι οπως ειναι ακριβως σ'αυτες τις photo...
:alljumpy:
αααχχχ...
Αυτό δε θα συμβεί ποτέ,
εκτός αν τα μάτια σου είναι κινούμενα σκοτεινά δωμάτια.
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Johny Depp, Bruce Willis, Γιάννης Πλούταρχος(το κλασσικό καλό παιδί), Χριστόφορος Παπακαλιάτης, Jonathan Rysh Meyers(κάπως έτσι γράφεται), Antonio Banderas, George Clooney(στα νιάτα του), Brad Pitt(στα νιάτα του), Μαρκουλάκης, Πυγμαλίων Δαδακαρίδης(μου γάζει και αυτός κάτι το...το καλό παιδί, ξέρετε...), Will Smith(τρομερά sexy!!!!), ο πρωταγωνιστής του Prison Break (εννοειται!!!!!) και άλλοι είμαι σίγουρη,απλά δεν μπορώ να σκεφτώ τώρα...
Από γυναίκες Catherine Zeta Jones (εννοείται!), Andrianna Sklenaricova και Beyonce(έχει τρομερές καμπύλες η γυναίκα!!) αν και αν την ήθελα για χορό..θα προτιμούσα τη Shakira!!!
Αυτά!!!

Έχω κόλλημα με τον Adrian Grenier (επαιζε στο Devil wears Prada το φιλο της πρωταγωνιστριας) και τον Sivert Hoyem των Madrugada! Και ο Zenza Raggi καλος ειναι:whistle:
Απο γυναικες τωρα... εκτος απο την υπεροχη Monica, μ'αρεσει η Rachel Weisz, Natalie Portman, Eva Mentes και η Eva Longoria..!
Θελετε να γινει αντιστοιχο τοπικ με διασημους που δε θα πηγαιναμε ποτε?:D

Μην μου επιτεθείτε με αρνητικές , μια ερώτηση θέλω να κάνω απλώς χωρίς υπονοούμενα ή προσωπική άποψη - απλά ρωτάω από περιέργεια :
όταν γράφατε νομίζατε ότι είστε στα οφθαλμόλουτρα ή πράγματι θυμόσασταν ότι γράφατε στους διασήμους για σεκς ; εάν είναι το δεύτερο πάντως και εάν δεν έχει πρόβλημα και ο moderator προτείνω το θέμα να μην ζητάει μια τυπική απάντηση αλλά να γράφουμε και λεπτομέρειες .




(από καθαρή περιέργεια είπαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top