Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εμένα μια χαρά μου ακούγεται το Ίνες :confused: :worry: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απλά μωρέ πρώτη φορά το ακούω τσι παραξενεύτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είχε πει σε άλλο θέμα ότι ένας από τους γονείς της είναι ισπανικής καταγωγής.
Αλήθεια ίνες, πήγατε βαρκελώνη ή όχι ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μια χαρά είναι το ines μην τρελαθούμε άλλωστε είναι και διαφορετικό, θα προτιμούσες να είσαι μια ακόμα απο τις 436.327 Μαρίες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Μια χαρά είναι το ines μην τρελαθούμε άλλωστε είναι και διαφορετικό, θα προτιμούσες να είσαι μια ακόμα απο τις 436.327 Μαρίες ?

436.326 είναι, δεν την βάφτησαν ακόμα την τελευταία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
436.326 είναι, δεν την βάφτησαν ακόμα την τελευταία:P

LoL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
είχε πει σε άλλο θέμα ότι ένας από τους γονείς της είναι ισπανικής καταγωγής.
Αλήθεια ίνες, πήγατε βαρκελώνη ή όχι ακόμα?

οχι, για μαιο το βλεπουμε να μετακομιζουμε.
α, και που ειστε; οι γονεις μου με ηθελαν η ines η leonor!! :redface: ναι, γελαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Εμένα μια χαρά μου ακούγεται το Ίνες :confused: :worry: :)

α, και το αλλο (που ξεχασα...): ο τονος ειναι στο ε, οχι στο ι. αν και πολυ καθηγητες το κανουν το λαθος. σε λιγο θα με λενε και συνθετικες ινες και μετα ποιος τους πιανει......:/: :P :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
α, και το αλλο (που ξεχασα...): ο τονος ειναι στο ε, οχι στο ι. αν και πολυ καθηγητες το κανουν το λαθος. σε λιγο θα με λενε και συνθετικες ινες και μετα ποιος τους πιανει......:/: :P :/:

:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Λοιπον..."Αλαλο πουλακι" γιατι ειναι τραγουδι των θεων My Dying Bride "The songless bird"

Αλλα και γιατι αν και μουσικος δεν τραγουδαω! Λαλια δεν εβγαζα στη χορωδια :X

Καθως και γιατι δεν πολυ μιλαω. Απλως κοιταω...Δεν ειμαι κανενα μαμουχαλο :D Αλλα απλως αν δεν εχω κατι να πω δεν το λεω μονο και μονο για να χωθω στη συζητηση. Μην σας ξεγελουν τα λιγα post μου. Καθε μερα μπαινω και διαβαζω σχεδον ολα τα post σας.

Σας βλεπω... :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Λοιπον..."Αλαλο πουλακι" γιατι ειναι τραγουδι των θεων My Dying Bride "The songless bird"

Αλλα και γιατι αν και μουσικος δεν τραγουδαω! Λαλια δεν εβγαζα στη χορωδια :X

Καθως και γιατι δεν πολυ μιλαω. Απλως κοιταω...Δεν ειμαι κανενα μαμουχαλο :D Αλλα απλως αν δεν εχω κατι να πω δεν το λεω μονο και μονο για να χωθω στη συζητηση. Μην σας ξεγελουν τα λιγα post μου. Καθε μερα μπαινω και διαβαζω σχεδον ολα τα post σας.

Σας βλεπω... :shifty:

έτσι turn loose the swans :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
καποτε στο ιντερνετ εβαλα το Nick tsernobill ως παιγνιο απο το chernobill καθώς ολοι μου οι φιλοι με φωναζουν bill και οχι βασιλη........ετσι στο νετ κατεληξα να μου κόψουν το bill και εμεινα ως τσερνο

Συναρπαστική ιστορια δεν νομιζετε???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εγώ επέλεξα αυτό το ψευδώνυμο γιατί η αδερφή μου (bunny), μου μιλούσε συνέχεια για το στέκι και αφού ήξερε οτι έκανα chat στο εξωτερικο και ηθελα να βρω καινούρια chatrooms (ελληνικά) μου πρότεινε το στεκι. οταν λοιπόν έπρεπε να βρω ψευδωνυμο την ρωτησα τι μπορούσα να βάλω και μου είπε ταζ. εε ετσι χρησιμοποιώ αυτό....
οσον αφορα το γιατί μου πρότεινε αυτο? εε όπως και να το κάνουμε είναι μια πολύ πολύ μεγάλη ισορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Μ'αρέσει πολύ η ισπανική γλώσσα και τον πρώτο χρόνο που μάθαινα ισπανικά,ανάμεσα σε όλες τις άλλες άπειρες άγνωστες λέξεις του μαθήματος,ήταν και η λέξη "burbuja"(διαβάζεται:μπουρμπούχα)..τελικά έμαθα ότι burbuja είναι η μπουρμπουλήθρα στα ισπανικά..δεν ξέρω γιατί,αλλά εκείνη την στιγμή μου'κανε "κλικ" αυτή η λέξη..την θεωρώ πολύ αστεία ακουστικά και γεμίζει το στόμα σου όταν την προφέρεις..!!:clapup::bleh: ε,από τότε λοιπόν,μου'μεινε αυτή η λεξούλα σαν ψευδώνυμο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Μ'αρέσει πολύ η ισπανική γλώσσα και τον πρώτο χρόνο που μάθαινα ισπανικά,ανάμεσα σε όλες τις άλλες άπειρες άγνωστες λέξεις του μαθήματος,ήταν και η λέξη "burbuja"(διαβάζεται:μπουρμπούχα)..τελικά έμαθα ότι burbuja είναι η μπουρμπουλήθρα στα ισπανικά..δεν ξέρω γιατί,αλλά εκείνη την στιγμή μου'κανε "κλικ" αυτή η λέξη..την θεωρώ πολύ αστεία ακουστικά και γεμίζει το στόμα σου όταν την προφέρεις..!!:clapup::bleh: ε,από τότε λοιπόν,μου'μεινε αυτή η λεξούλα σαν ψευδώνυμο...:P

οπότε αν σε λέω μπουρμπουλήθρα στα ελληνικά δεν θα σε πειράζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ας προσθέσω κι εγώ το ονοματάκι μου μια που είμαι newbie και δε με γνωρίζετε :)

Isiliel σημαίνει κόρη του φεγγαριού στη γλώσσα Quenya της Middle Earth.
Το διάλεξα επειδή από παιδί είχα μια ιδιαίτερη "σχέση" με το φεγγάρι και η Quenya με συναρπάζει ηχητικά καθώς και τα περισσότερα ονόματα που επινόησε ο Tolkien. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Οταν πρωτοξεκινησα να μπαινω Ιντερνετ, ειχα το Retis. Δεν σημαινει κατι συγκεκριμενο απο το μυαλο μου το βγαλα :). Ε σε ενα chat μια μερα μου προταθηκε απο μια φιλη μου αυτο το ονομα και εκτοτε το χρησιμοποιω παντου. Soptep = petpos = petros = Πετρος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω παλι γιατι λατρευω τις γατες κ εχω στο σπιτι 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλα ειχα ξεχασει εντελως απο που το ειχα βγαλει:D
Λοιπον στην ταινια Face Off o Nicolas Cage(και αγαπημενος μου ηθοποιος τοτε:D ) παιζει εναν τρομοκρατη που ονομαζεται Kashtor Troy. Ε, εγω το εκοψα και του αλλαξα φυλο:clapup: :clapup: :clapup:
Υ.Γ Ηρεμα ηρεμα δεν ειμαι τρομοκρατης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Προσοχη μη λες τετοια πραγματα δημοσια! Οι Αμερικανοι τα παρακολουθουν ολα! Κι αν δεν πιστευεις ρωτα... τον πρωθυπουργο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top