Ποιο ήταν το πρώτο σας username;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ποιό ήταν το πρώτο username που θυμάστε να χρησιμοποιήσατε ποτέ στο διαδίκτυο και πότε περίπου; :)

Το δικό μου ήταν pusycat (να κοπούν τα γέλια παρακαλώ :pfff: :P) γύρω στο 1998-9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το πρώτο username που χρησιμοποίησα ήταν κάπου στο 2004 ή 2005 (τέσπα κανά 6μηνο πριν ανοίξει το στέκι υπολογίστε) για το...ακατανόμαστο φόρουμ που πολλές καταλαβαίνετε ποιό ήταν (:redface::P) που ήταν και το πρώτο φόρουμ που μπήκα ever και ήταν "3gm" :redface: [ανέκαθεν διάλεγα ηλίθια nicks το ξέρω :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εμένα πάλι το πρώτο μου ήταν το Dreamy_Angie το οποίο με εκφράζει ακόμα αλλά είπα να το σοβαρέψω λίγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι μου θύμησες!
ένας φίλος είχε πει χαρακτηριστικά...
"αυτό δεν είναι username, είναι γρύλισμα σκύλου!" :lol:


sasgr_99 :lol:
φτιάχτηκε δε τον Δεκέμβρη του 98 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
terataki, προς το τέλος του 1998:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Robbin (καμία σχέση με τον Batman :P) στο MS Chat το 1998.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το πρωτο εβερ πρεπει να ηταν XXX-9860345346 :P (εποχες IRC σαφως :X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
"Melissoula" στο IRC, Φεβρουαριος του '99.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εμένα ήταν Sorcerer στο γνωστό γυναικείο φόρουμ, αν και δεν πολυσυμμετείχα. Έχω πάρει σβάρνα τα RPG:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον...το πρωτο που ειχα χρησιμοποιησει εβερ για λιγη ωρα μεχρι να καταλαβω οτι εχω κανει πατατα τεραστιων διαστασεων....αφελης γαρ...ηταν το Πουσικατ, γιατι ειχα την Μπουμπου μου μαζι στο σπιτι και δεν ειχα εμπνευση....:redface:
Οπως καταλαβαινετε δεν ηταν καλη επιλογη και λιαν συντομως(μεσα σε 2 ωρες μαξιμουμ, εαν θυμαμαι καλα) το αλλαξα σε "Οπτασια" και οχι γιατι ειμαι ψωναρα(που ειμαι δλδ:P), αλλα γιατι εκεινο το διαστημα το αγαπημενο μου τραγουδι ηταν το "Προσωπικες Οπτασιες" των αδελφων Κατσιμιχα...:redface:
Και ηταν καπου '98-'99:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
roumana mολις συνειδητοποιησα οτι σε ξερω απ'τα παλια :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το δικό μου ήταν pusycat (να κοπούν τα γέλια παρακαλώ :pfff: :P) γύρω στο 1998-9.

Ιιιιιι τωρα το ειδα!!!!! Βλεπω την ιδια ηλιθια εμπνευση ειχαμε!!!! Μη χε-ι-σω!!!!!:P:P:P:D:D:D:D:D
Εμενα μου βγηκε ξινο, εποχες IRC βλεπεις..!!:P Εσενα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το 2002 σε forum για τον αγαπημένο μου καλλιτέχνη είχα βάλει το όνομά μου (πολύ έμπνευση όμως).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
roumana mολις συνειδητοποιησα οτι σε ξερω απ'τα παλια :X
Μην στενοχωριέσαι…εγώ δεν θυμάμαι ούτε ένα nick από αυτά που ήξερα… :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Oddeye

Ήταν το όνομα ενός πανίσχυρου δαίμονα από γνωστό παιχνίδι.:) Όλα αυτά, το 2000!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ωωωχ που να θυμάμαι τώρα... :P

Άκυρο, θυμήθηκα, Thorn σε irc και σε κάποια πρωτόγονα fora.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
<<<<< αυτό :P

November 2006, it's still alive!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν θυμαμε... Ητανε σιγουρα το 2003, οταν προτοειχα internet στο σπιτι, και ο μονος λογος για τον οπιο χρησιμοποιουσα nick ητανε για κατι ηλιθια chat που εμπαινε σπανια. Στο πρωτο forum που γραφτικα γραφτηκα ως Kronos, στο δευτερο ως resurection_boy,και τελικα εμεινα με το Dark_kronos...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top