Trash of the Day!

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σημείωση: Ο αναγνώστης του θέματος θα πρέπει να γνωρίζει εκ των προτέρων ότι εδώ θα συναντήσει τραγούδια που περιέχουν βωμολοχίες και άσεμνους στίχους.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Όλοι ξέρετε το "τρακ οβ δε ντέη"
όπου βρίσκονται αληθινά διαμάντια της μουσικής.

Εδώ λοιπόν, σαν αντίβαρο,
θα μπαίνει μόνο η σαβούρα...



Πάμε! :clapup:

Κόλλιας - Ιove you baby!






Μα και bonus trash...
Mητρόπουλος - "Συνοδέψτε τη κυρία ως τη πόρτα"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αννα Γουλα - Τα πινω ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα λόγια είναι περιττά!

Έχω πρόβλημα υγείας- Ψινάκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Κάμαν λέιντις, μπελι ντανς



και το προσωπικό μου αγαπημένο μεταλλαγμένο δημοτικό:
(ενορχήστρωση+ χροιά φωνής+ προφορά+ βίντεο κλιπ + στίχοι= το απόλυτο καλτ)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αίσχος ρε μη με παρασέρνετε :pfff:

Ορίστε λοιπόν και από εμένα, ένα αυθεντικό trash και με τη βούλα παρακαλώ- όχι σαν τα δικά σας!

εντζόυ νταρλινγκζ :D

Βέρα Λάμπρου- Το νινί σέρνει καράβι



Ειλικρινά δεν έχω λόγια.... :worry:


πς. Δεν ξέρω άλλα, να μου πείτε πού τα βρίσκετε μετά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
:clapup: Βρείτε μ κάποια που να χει αισθήματα :clapup:
:clapup: και εγώ θα κόψω τα παραστρατήματα :clapup:










:clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στελλ(ιτσ)α Μπεζαντακου - Τραλαλα τραλαλο

Αυτη τη χροια της που την ακους και λες κατευθειαν οτι ειναι Μπεζαντακου (λιγοι καλλιτεχνες το χουν), ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Xόουλι Κραπ.:P





Απόλυτη υποταγή στο λόρδο της νύχτας.:redface:



πς: ρεμπεσκέ αθάνατε με τις θεματάρες σου.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Borat απλά respect.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τάσος Μπουγάς - Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς (αχ είναι λίγος ο μισθός)



Άσμα με νόημα!

"Μου 'χες πεί ότι τον παίρνεις κάθε 1η του μηνός,
και είχα μια απορία πόσο γρήγορα τον τρώς.

Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς, αχ είναι λίγος ο μισθός
Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς, αχ είναι λίγος ο μισθός

Μου χες πεί ότι στον δίνει κάθε μήνα μια φορά,
το μισθό τ' αφεντικό σου, υπογράφεις και χαρτιά

Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς, αχ είναι λίγος ο μισθός
Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς, αχ είναι λίγος ο μισθός

Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς, αχ είναι λίγος ο μισθός
Πότε τον παίρνεις πότε τον τρώς, και δε σου φτάνει ο μισθός."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ωραία θέμα! Και το καλύτερο στοιχείο του είναι ότι πάντα όταν θα νομίζουμε ότι έχουμε πιάσει πάτο θα βρίσκει κάποιος κάτι νέο που θα ρίχνει ακόμα περισσότερο το επίπεδο!:P

Να, σαν αυτό ας πούμε!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Άτσα, και ο "ποιοτικός" Circa στη σαβούρα??? :P

Ας συνεχίσουμε λοιπόν με ακόμα περισσότερη πχιότητα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Άρης Τομας- Σε θέλω :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.



Αυτο το ασμα δυστυχως δεν καταφερα να το βρω xD

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


Ανεστησες εναν πε-θα-με-νο
Ανεστησες τον πεθαμενο
και τωρα ειναι ζωντανος
ανεστησες τον πεθαμενο
για μενα εισαι ο θεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Hecate Enthroned - An ode from a haunted woods (Evil subs)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το μαντοννακι στο τρας; Σιατ, γραψτε λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Hecate Enthroned - An ode from a haunted woods (Evil subs)



EΠΟΣ



Νομίζω ότι το τόπικ έκλεισε κύκλο... πάμε από την αρχή :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top