Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
πλάκα κάνω καλέ....και βέβαια θέλω να μου κάνεις....άλλωστε έτσι ακριβώς ήμουν όπου πάει ο άνεμος :D αλλά όπως και να χει σε ψηφίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δηλαδή δεν θέλεις να σου κάνω κριτική στο τέλος του παιχνιδιού; :worry::/::(

Μην προσπαθείς με τεχνάσματα από τώρα να παραμείνεις στο παιχνίδι, ύπουλο πλάσμα!:ropalo:

:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο πρώτος παίχτης που βγήκε με ψηφοφορία ΠΡΙΝ καν ξεκινήσει το παιχνίδι!!!:P

Όταν ο δάσκαλος ξεπέρασε το μαθητή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
πλάκα κάνω καλέ....και βέβαια θέλω να μου κάνεις....άλλωστε έτσι ακριβώς ήμουν όπου πάει ο άνεμος :D αλλά όπως και να χει σε ψηφίζω :P
Έτσι έτσι! Φαίνεται κυρίες και κύριοι ποιοι είναι οι δολοφόνοι! Η Neraida με την xanp συνεργάζονται πολύ καλά άρα μάλλον συννενοούνται στο msn μιας και είναι δολοφόνοι!
Αν αύριο μεσημέρι είμαι νεκρός, να ξέρετε ποιοι το έκαναν!


:worry:
Πότε ξεκινάμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Οπότε σύμφωνα με τα λεγόμενα σου έχουμε και συν δολοφόνο την Ηρώ...σαν να μη μας τα λες καλά....όλο το ύφος σου σε θέτει υποψήφιο προς αποχώρηση :whistle:

πότε αρχίζουμε είπαμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
xa xa xa xa !!!
καλα εσυ Φαν λεω να μπεις ΣΕ...αστο καλυτερα...δεν το χεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οπότε σύμφωνα με τα λεγόμενα σου έχουμε και συν δολοφόνο την Ηρώ...σαν να μη μας τα λες καλά....όλο το ύφος σου σε θέτει υποψήφιο προς αποχώρηση :whistle:
Φυσικά και η Ηρώ είναι δολοφόνα μαζί σας. Έγκυρες πηγές μου εκμυστηρεύτηκαν ότι μετά από μια νύχτα όνειρο που είχε ο Bill, αποφάσισε οι δολοφόνοι να είναι όλες γυναίκες για να μιλάει μαζί τους msn :pfff:
xa xa xa xa !!!
καλα εσυ Φαν λεω να μπεις ΣΕ...αστο καλυτερα...δεν το χεις!:P
Πως φαίνεται ότι δεν με έχεις δει σε δράση :pfff:









:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω vendetta. Τι; Δε θα παιξει;
Πιφ! Λεπτομερειες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πολίτη Βεντέτα αποχωρείς από το παιχνίδι.

Τα τελευταία σου λόγια;






Το χουμε κάψει βραδιάτικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
fandago νομίζω ότι σου έκλεψα την πρωτιά μέσα από τα χέρια...:P
Ούτε καν συμμετοχή δε δήλωσα...

Lorelai μην ανησυχείς...Θα σου δώσω τη χαρά στον επόμενο γύρο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω vendetta. Τι; Δε θα παιξει;
Πιφ! Λεπτομερειες :P
Δεν παίζει; Είναι δυναμόν; vendetta τσακίσου δήλωσε συμμετοχή, μη σου ανοίξω καμία vendetta :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν παίζει; Είναι δυναμόν; vendetta τσακίσου δήλωσε συμμετοχή, μη σου ανοίξω καμία vendetta :mad::P

Δυναμόν δεν είναι, δυνατόν μπορεί και να ΄ναι:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν παίζει; Είναι δυναμόν; vendetta τσακίσου δήλωσε συμμετοχή, μη σου ανοίξω καμία vendetta :mad::P

O κρητικός είπε και ελάλησε.


Αλλά μιας και τον φάγατε από τώρα ο βεντετας θα μας τιμήσει στον επόμενο γύρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ο Κρητικός ελάλησε
στο χέρι είχε μαχαίρα
και ο βεντέτα το ΄σκασε
τον έπιασε φοβέρα!

:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Στον γυρο που λεει ο Bill θελω κιεγω να συμμετεχω οπωσδηποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ο Κρητικός ελάλησε
στο χέρι είχε μαχαίρα
και ο βεντέτα το ΄σκασε
τον έπιασε φοβέρα!

:D:P:P

Ηρώ το βλέπω προσπαθείς
μαχαίρι να μου πέψεις (να μου δώσεις)
για δολοφόνο με διαλαλείς
τον κόσμο να δουλέψεις

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ το βλέπω προσπαθείς
μαχαίρι να μου πέψεις (να μου δώσεις)
για δολοφόνο με διαλαλείς
τον κόσμο να δουλέψεις

:P

fandago παρεξήγησες
εγώ δεν ξέρω πράμα
ο Bill φοβάμαι στο ΄δωκε
θα γίνει κανά δράμα :worry:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ε, πάει... το χάσατε ομαδικώς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φαντάζομαι να σας δώσουν και ρόλους. Εδώ ξεκινήσατε από τώρα που δεν ξέρει κανείς τι είναι και άρχισε να κατηγορεί ο ένας τον άλλο. Τελικά δεν έχει σημασία αν είσαι δολοφόνος ή πολίτης. Όλη η ουσία του παιχνιδιού είναι να πετάξεις έξω αυτόν που έχει σταμπάρει πριν σε πετάξει αυτός... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top