Metal Music Only

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Exposed ειρωνικό ήταν για τον λόγο που γράφεις στο δεύτερο quote σου ;) ΄
Δεν μπορεις να ειρωνευεσαι τα προσωπικα γουστα του καθενος:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά τι σχέση έχει η "ειρωνία" που είπε για το συγκρότημα αν και εγώ το βλέπω σαν γνώμη για το συγκρότημα με τα προσωπικά γούστα του καθενός ...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Κοιτα, υπαρχει ενα παρασκηνιο, το οποιο βαριεμαι να το εξηγησω. Εγω αυτο το σχολιο το ελαβα ως σποντα παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απο την στιγμή που βαρίεσαι να εξηγίσεις κάτι εγώ δεν μπορώ όμως να κάνω κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το χιπνοτάιζ :music: των σίστεμ οφ ε ντάουν :worship: σας χύν3ι το δεξί αυτί :redface:

:boxing:
:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
lol weak :P
εγώ μόνο το soldier side άκουσα, θα περιμένω να το αγοράσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μέχρι πόσο ακόμα θα έχεις ακούσει μόνο το soldier side :D; το ftp μου είναι ανοιχτό και σε περιμένει...8). 25 νοέμβρη βγαίνει, δε θα αντέξεις :tongue:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Σημερα μου ηρθε μια ιδεα και ειπα να την κανω πραξη.

Αναφερεται σε ποιες συναυλιες εχετε παει και αν μπορειτε δειξτε μας τα εισητηρια που κρατησατε!!!

Προσωπικα εχω παει στους εξης :

Nevermore,My Dying Bride,Slayer & Blind Guardian
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ωραία ιδέα Covenant :)
αύριο θα ποστάρω το εισητήριο από Maiden γιατί τώρα δε νιώθω, μόλις γύρισα σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άμα είχα σκάνερ, θα κότσαρα κι εγώ κανα σκρίνσοτ :D. πάντως ένα εισιτήριο που θα βάλω σε κορνίζα κάποια στιγμή είναι αυτό από τον αγώνα α.ε.κ. - ρεάλ (άσχετο :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ήσουν μέσα ρε αλήτη?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Νεος δισκος

Dark Funeral
Attera Totus Sanctus



Toν ακουσα ηδη μια φορα και μπορω να πω απο τωρα οτι ειναι δισκαρα.
Ταχυτητα,επιθετικοτητα και το συγκροτημα οργωνει για ακομη μια φορα με τις black metal συνθεσεις του!
Το προτινω ανεπιφυλακτα σε ολους οσους θελουν να τολμησουν,ηδη ενας απο τους αγαπημενους μου δισκους του 2005 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα εν το ειχα στο τοιχο θα σκανερνα το εισιτιριο απο τον Βασιλη, αλλα μαλλον μπροστα στης δικες σας, η δικια μου εμπειρα δεν λεει τπτ:'(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Tι ειναι αυτα που λες φιλε;
Τι σχεση εχει η εμπειρια;Ολοι απο καπως ξεκινησαμε...γιαυτο βαλε οτι καλο θελεις και μην σκεφτεσαι με λανθασμενο τροπο.Εγω οι υπολοιποι δεν περασαμε απο την ηλικια σου;Με την μια γιναμε μεγαλοι;
Εδω ανταλλασουμε αποψεις για το αγαπημενο μας ειδος μουσικης,ο καθενας και η καθεμια ειναι ευπροσδεκτη να αναφερει για το metal ;)

Μην ξανακουσω κατι τετοιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταξει ρε συ, λεω για της εμπειριες μας, γυσικο ειναι σαν μεγαλυτεροι απο εμενα να εχετε περισσοτερες. Οπως και να το κανουμε μια συναβλια ολοι και ολοι ειναι η εμπειρια μου. Εσυς εχετε παει σε τοσες και τοσες, μπορει ομως οταν ειμαι και στην ηλικια σας μπορει να εχς παει σε περισοτερες και πιο μεγαλα ονοματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
...Aν ηταν να παω σε οσες ηθελα,τοτε θα ημουν ικανοποιημενος...θα ηθελα να δω πολλες ακομα μπαντες

Μην βιαζεσαι,θα ερθει και η ωρα σου που θα ειναι υπεροχες εμπειριες.
Μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις,καθε πραγμα στον καιρο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Scorpions το καλοκαιρι και Nevermore τον Οκτωβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Έχω πάει Πυξ Λαξ(τελευταία στη Λαρισα), Dream Theater τον Ιούνιο, Nevermore τον Οκτώβριο, Steve Vai νοέμβριο, Uli Jon Roth Δεκέμβριο.To kako είναι οτι δεν έχω σκανερ να ανεβάσω εικόνες..:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.


Κοίτα πως μου το έσκισε ο αλήτης (το εισητήριο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Πω Πω ανυπομονώ να πάω στην επόμενη συναυλία των Maiden στην Ελλάδα,με καινούργιο album!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top