Αγαπημένη γεύση παγωτού

Αγαπημένη γεύση παγωτού!
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • σοκολάτα

    Ψήφοι: 14 33.3%
  • ferrero

    Ψήφοι: 13 31.0%
  • φράουλα

    Ψήφοι: 10 23.8%
  • choco chips

    Ψήφοι: 2 4.8%
  • μπανάνα

    Ψήφοι: 13 31.0%
  • βανίλια

    Ψήφοι: 9 21.4%
  • φυστίκι

    Ψήφοι: 4 9.5%
  • καρπούζι

    Ψήφοι: 4 9.5%
  • kinder

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • προφιτερόλ

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • ανανάς

    Ψήφοι: 1 2.4%
  • blackforest

    Ψήφοι: 2 4.8%
  • smarties

    Ψήφοι: 2 4.8%
  • cookies

    Ψήφοι: 21 50.0%
  • λεμόνι

    Ψήφοι: 5 11.9%
  • κρέμα

    Ψήφοι: 2 4.8%

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ε, όσο να πεις καλοκαίρι έρχεται, κι ενώ οι εξετάσεις (σχολείου, ξένων γλωσσών, πανελλήνιες,κτλ.) πλησιάζουν επικίνδυνα και οι ζέστες έχουν πλακώσει (για την υπόλοιπη Ελλάδα δεν ξέρω αλλά Θεσσαλονίκη που είμαι εγώ σήμερα ΕΛΙΩΣΑ!!!! δεν υπάρχει τίποτα πιο θεραπευτικό από ένα παγωτό!Εσείς τι προτιμάτε?Κλασικές ή περίεργες γεύσεις?Με ή χωρίς σιρόπι;Σε χωνάκι ή σε κυπελλάκι; Από το περίπτερο ή χύμα; Εδώ μπορούμε να συζητάμε τα πάντα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η μεγαλη μου αδυναμια αρχικα ειναι η βανιλια σε παγωτο μηχανης! :inlove:
Σοκολατα και cookie δευτερα στην λιστα!!:redface:

*οι εξετασεις των ξενων γλωσσων ξεκινησαν σημερα με πολυ ζεστη και παγωτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Όντως η βανίλια μηχανής είναι ΤΕΛΕΙΑ! (εγώ παίρνω πάντα όταν πάω στα ΙΚΕΑ)Τις προάλλες δοκίμασα γεύση smarties!Η σοκολάτα (η κλασική τουλάχιστον) δεν μου αρέσει.Προτιμώ ferrero ή choco chips.Πάντα βάζω σιρόπι σοκολάτας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
φράουλα!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
τιραμισού-cookies-ferrero-kinder...γενικά σπάνια παίρνω συνηθισμένες γεύσεις όταν υπάρχει ποικιλία! και πάντα σε κυπελλάκι με σιρόπι και από όλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
τιραμισού-cookies-ferrero-kinder...γενικά σπάνια παίρνω συνηθισμένες γεύσεις όταν υπάρχει ποικιλία! και πάντα σε κυπελλάκι με σιρόπι και από όλα :D

Κι εμένα μου αρέσει να βάζω διάφορα πάνω στο παγωτό πχ.κομματάκια μπισκότο κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Λεμόνι!!!αχ λατρευω παγωτο με γευση λεμόνι:D αν και δεν υπάρχει πάνω στις επιλογές :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
cookies και κρέμα που δεν υπάρχει στις επιλογές! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Πωπω νταξει ^^ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εννοείται πως προτιμώ το χύμα παγωτό.. οι γονείς μου έχουν περίπτερο και 20 χρόνια έχω κάνει διατριβή στα συσκευασμένα! enough is enough..!
και η αγαπημένη μου γεύση είναι χωνάκι φεγεγωωω.. πω πω κόλαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Χθες δοκίμασα βανίλια Μαδαγασκάρης με βατόμουρο!Ξινό μου φάνηκε!Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα...Γενικά δεν είμαι των πολύ περίεργων γεύσεων εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Στρατσιατέλα


Και απο τη μηχανή παγωτού το ανάμεικτο...κρέμα σοκολάτα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πεπόνι





επίσης σοκολάτα και μπανάνα( Algida carte d'or οικογενειακό):slourp:
Α, και κρέμα με καραμέλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα σοκολάτα (επειδήτην πάω πολύ!!), βανίλια (κλασσικό), cookies (τέλειο είναι!!)
καθώς και προφιτερόλ το οποίο είναι το αγαπημένο μου, μόνο που δεν το έχουν όλα τα καταστήματα, δυστυχώς!...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Σοκολάτα και από εμένα! :slourp:
Δεύτερο στη λίστα το παγωτό με γεύση παρφέ.


Θέλω να μπω στον υπολογιστή...τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η πραλίνα πάει στη σοκολάτα; :P

συγκεκριμένα, η αγαπημένη μου γεύση είναι πραλίνα με πορτοκάλι (την δοκίμασα πρόσφατα πρώτη φορά, δε νομίζω να έχω φάει καλύτερο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ΟΛΕΣ :alljumpy:
γενικοτερα το παγωτο το λατρευω χεχεχ :D προτιμω ομωσ
cookies
stracciatella
ferrero
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evaqi31

Νεοφερμένος

Η Evaqi31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑ, cookies and προφιτερολλλλ!!
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evaqi31

Νεοφερμένος

Η Evaqi31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΟΛΕΣ :alljumpy:
γενικοτερα το παγωτο το λατρευω χεχεχ :D προτιμω ομωσ
cookies
stracciatella
ferrero
Ξερεις να διαλέγεις παντως !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σοκολάτα, ferrero, φράουλα, μπανάνα, βανίλια, kinder, cookies. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top