Ποιο χρώμα ματιών σας αρέσει;

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
τα γαλανα τα θαυμαζεις τα πρασινα τα ζηλευεις τα καστανα τα ερωτευεσαι!!!!!!καστανα εχω γμτ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχω γαλαζοπρασινα ματια με εντονοτερο το πρασινο.
κατι τετοιο...
Λατρευω τα
γαλαζια.... Και ειχα πιθανότητες να εχω ρε π..... γιαγια με γαλαζια ματια, προγιαγια με γαλαζια ματια... 2 θειους με γαλαζια ματια... μια αλλη προγιαγια με γαλαζια ματια
εεε αυτο ειναι αδικια :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
τα καστανα και γενικοτερα τα σκουροχρωμα ματια μαρεσουν πιο πολυ γιατι ειναι πιο μυστηριωδη και σε προκαλουν να τα ανακαλυψεις...τα ανοιχτοχρωμα ειναι πιο αθωα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
τα αγαπημενα μου ειναι τα γαλαζια...
αυτα που εχω δηλαδη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Καστανά έχω.....τα αγαπημένα μου είναι τα γαλάζια και τα μαύρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ακαθόριστο χρώμα είνα τα δικά μου: Μελιά που με το φως της ημέρας, γίνονται πράσινο λαδί.
Αυτά που έχουν χρώμα από κομμάτι ουρανού ή θάλασσας, είναι η αδυναμία μου.
Τα γαλάζια/μπλε ασφαλώς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SofakiS

Νεοφερμένος

Η SofakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εγώ έχω μελί μάτια τα οποία έχουν πλάκα όταν πέφτει ο ήλιος,διότι χρυσίζουν.....Από χρώμα θα διαλέξω μπλε επειδή είναι ένα από τα αγαπημένα μου χρώματα γενικά αλλά και αυτό που έχω μου αρέσει.Βέβαια μου έχουν πει διάφορα για το βλέμμα μου.Πονηρό,Λάγνο,Αυστηρό,Τρομακτικό κ.α. οπότε δεν έχω παράπονο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
χαχαχα :P Με παγώνει το μπλε χρώμα στα μάτια. Βασικά αισθάνομαι τελείως αμήχανα.

Λατρεύω το καστανό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Λατρεύω το καστανό ζεστό βλέμμα:redface:
Με παγώνει το μπλε επίσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaRaki<3

Νεοφερμένος

Η MaRaki<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:hmm:Μόνο χλωρινιασμένα γαλανά να μην είναι..:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MaRaki<3

Νεοφερμένος

Η MaRaki<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω κόλλημα με αυτό το πράσινο χρώμα ματιών:
Μου αρέσει πολύ, ειδικά σε συνδιασμό με σκούρα καστανά ή μαύρα μαλλιά, Επίσης μου αρέσει και το καθαρό ανοιχτό γαλάζιο, βέβαια και τα σκουρα καστάνα έχουν την χάρη τους. Αν και θεωρώ πιο σημαντίκο να είναι μεγάλα μάτια με ωραίο σχήμα... Δεν θα με χάλαγε αν αντί για πράσινα σκούρα μάτια είχα αυτά της εικόνας...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini97

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχω καστανα ματια.
Μ'αρεσουν τα πρασινα και τα καστανα ματια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εχω πρασινα ματια. το κανονικο πρασινο, ουτε λαδι ουτε γαλαζοπρασινο.
Μ'αρεσουν....ολα τα χρωματα. Και μπλε ματια να εχει ο αλλος αν δεν εχει ωραιο βλεμμα δεν..
Αλλα εχω παρατηρησει οτι τα σκουρα ματια σε κανουν να νιωθεις πιο ανετα, ειναι πιο ζεστα και φιλικα.
Ενω τα γαλαζια ματια με κανουν να νιωθω αμηχανη και μπορει να αρχιζω να δακρυζω αν τα κοιταζω πολυ ωρα. Δεν ξερω γιατι, αλλα με τσιτωνουν. Οχι με κακο τροπο βεβαια!
:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εχω μπλε ματια..
αγαπω τα καστανα.. τα πιο ερωτευσιμα βλεμματα που εχω συναντησει ως τωρα, ηταν καστανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Έχω σκούρα καστανά μάτια αλλά μου αρέσουν πάρα πολύ τα πράσινα μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Έχω γκρίζα, αλλά μου αρέσουν τα γαλάζια. Όταν τα βλέπω σε άντρα, ζαλίζομαι και χάνω τα λόγια μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Μαύρα και μπλε :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Έχω γκρίζα μάτια.. Μου αρέσουν αλλά περισσότερο προτιμώ τα πράσινα μάτια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
εχω πρασινα ματια με λιγο καφε.αρα τα πρασινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top