Tι δεν θα αλλάζατε πάνω σας;

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Κάποιες μικρές (πλέον) ουλές που έχω στην πλάτη μου από τα τροχαία, που έγιναν όταν με έσερνε η μηχανή στο οδόστρωμα. Είναι εκεί για να μου θυμίζουν πως έπαιζα με την φωτιά. Ένα μάθημα για να μην ξανακάνω τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
well
την φαντασια μου
την ασταθεια μου
και την κυνικοτητα μου σε μερικα πραγματα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
1) το χιούμορ μου:clapup:
2) την ευαισθησία μου:)
3) την εργατικότητά μου:loveangel
4) την αγάπη μου για το μαύρο χρώμα.:cold:
5) την κοινωνικότητά μου.:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
το χαμόγελο μου:redface:
τα τσακίρικα μάτια μου:redface:
την καλή πια επιχειρηματολογία μου:D
την καλοσύνη μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Την μυωπία μου. Ε, συνήθισα, τι να κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Τι θα άλλαζα πάνω μου; Μμμ:hmm: Να πω την αλήθεια όχι ότι είμαι καμία θεά αλλά τίποτα, γιατί στο κάτω κάτω ότι μας έδωσε η φύση μας δεν ξέρω αλλά νομίζω μας ταιριάζει κιόλας. Αν όχι σε όλους πάντως στους περισσότερους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
χαρακτηρα (τ περισσοτερα στοιχεια του τουλαχιστον)
και τ μαλλια μ ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SofakiS

Νεοφερμένος

Η SofakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τα ματια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
τα ματια μου,μεσα σε ολη αυτην την ατυχια που με δερνει,εχω καστανοπρασινα ματια ..well done god ..αυτο μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mobby

Νεοφερμένος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φυσιοθεραπευτής και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν θα άλλαζα με τίποτα τον την αγάπη που μπορώ και θέλω να δώσω στους φίλους μου και γενικά στους δικούς μου ανθρώπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το χαμόγελο μου, γενικά ότι με ομορφαίνει χωρίς να κάνω εγώ κάποια ιδιαίτερη προσπάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τα σχιστά μάτια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χμ... Την κοινωνικοτητα μου σιγουρα ειναι ενα που δε θα αλλαζα. Ειναι πολλα ακομα, αλλα σκεφτηκα να γραψω δυο βασικα. Δηλαδη, με ενθουσιαζει να επικοινωνω με τον κοσμο, να ακουω, να βοηθω, να κανω παρεες, να γνωριζω ανθρωπουσ, να μαθαινω συνεχεια καινουρια πραγματα και μερη, να ανακαλυπτω! Προσωπικα δεν εμπιστευομαι ευκολα, αλλα με τον τροπο μου κανω τους αλλους να με εμπιστευτουν. Αντλω αυτη τη δυναμη και δινω ενεργεια κι αυτο μου δινει χαρα. Ανακαλυπτοντας, επισης, νεα μερη και ιδιοσυγκρασιες, μου γεμιζει τη ζωη με γνωσεις κι εμπειριες.

Δε θα αλλαζα επισης την σταθεροτητα μου. Παρολο που εχω αυτους τους υπερβολικα γρηγορους ρυθμους στην καθημερινοτητα μου, παραμενω σταθερη σε σχεσεις και αξιες. Θελω χρονο μεχρι να τις ανακαλυψω. Ζυγιζω και συγκρινω. Εμβαθυνω και φιλοσοφω. Μολις τις ανακαλυψω, μενω εκει σταθερη κι ακαμπτη.

Εξωτερικα δε νομιζω να αλλαζα κατι. Μια χαρα μου φαινομαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Τα ματια μου (σχημα/χρωμα),το χρωμα του δερματος μου και των μαλλιων μου & το σωματοτυπο μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εγω που θα αλλαζα τα παντα
να πω τιποτα;; :P :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αν και έχω μικρούλικα και καστανά μάτια δεν θα τα άλλαζα,όπως και το χρώμα του δέρματος μου που είναι αρκετά άσπρο χειμώνα-καλοκαίρι και από τον χαρακτήρα μου την ευαισθησία μου και το πείσμα μου όταν θέλω να καταφέρω κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna Mi

Νεοφερμένος

Η Joanna Mi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δε θα αλλαζα το πρόσωπο και το πάνω μέρος του σώματός μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
δεν θα αλλαζα την φατσα, το σωμα, τον χαρακτηρα μου.. ολα καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Δεν θα άλλαζα με τίποτα πάνω μου τα εξής:
1) Την υπευθυνότητα και την εργατικότητα μου
2) Το μαλλί μου κι ας είμαι άντρας..
3) Τον πολύ σοβαρό χαρακτήρα μου
4) Τις αντιλήψεις μου για πολλά θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secret Life

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν θα αλλαζα το γουστο μου :redface:


:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top