Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ας μαζέψει κάποιος όλους τους καταστροφολόγους και ευκολόπιστους και να πάει να τους κλείσει στο Δαφνί.
Ρε,ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ:confused:; Ειλικρινά τώρα έλεος.
χαχαχαχα έλα ρε σιγά πλάκα έχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ας μαζέψει κάποιος όλους τους καταστροφολόγους και ευκολόπιστους και να πάει να τους κλείσει στο Δαφνί.
Ρε,ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ:confused:; Ειλικρινά τώρα έλεος.

Σωπα βρε... Πλακα εχει... Πως θα περασει η ωρα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σωπα βρε... Πλακα εχει... Πως θα περασει η ωρα;:hmm:
Πω ρε είναι αστείο το θέμα. Κάναμε την πλακίτσα μας, φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
παίζει να έχουν περάσει και 7 χρόνια απ την τελευταία φορά που είδα γατόσκύλο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Γκρίνια mode on ...
Πάω σήμερα στο ταχυδρομείο να στείλω κάτι σημαντικά γράμματα απο την δουλειά του πατέρα μου.Τα έχω έτοιμα, οργανωμένα, σε ωραίους φακέλους με άψογα γράμματα τις διευθύνσεις κτλ.
Ξεκινώντας απο το σπίτι μου είχα ένα μικρό άγχος γιατί δεν ήξερα και που ακριβώς είναι η ελτά ούτε είχα ξαναστείλει γράμμα για να ξέρω σε ποιον πάγκο πάω και τι λέω, παρόλα αυτά το είχα σχεδιάσει στο μυαλό μου..Θα έμπαινα μέσα θα πήγαινα κατευθείαν στο πρώτο πάγκο που θα έβρισκα , θα έσκαγα χαμόγελο και όλα κάλα...
PART 'Αντιμετωπίζοντας την σκληρή πραγματικότητα'
Είμαι τελικά έξω απο το ταχυδρομείο , ανοίγω την πόρτα γεμάτη αυτοπεποίθηση ΚΑΙ ΠΑΊΡΝΩ ΤΑ ΤΡΊΑ .Τέσσερις σειρές μπροστά απο κάθε πάγκο.Αμέτρητα παππουδάκια να είναι μπροστά δίπλα μου δεξιά και αριστερά μου και να συζητάνε για οτιδήποτε ακυρότητα κάποιος μπορεί να φανταστεί.. Δεν πειράζει λέω σιγά θα κάνω υπομονή και θα τελειώσουμε κάποια στιγμή άλλωστε όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε... 11:45 η ώρα μπαίνω σε μία τυχαία σειρά και κάθομαι .... περιμένω περιμένω περιμένω α περίμενα και λίγο 12:00 η ώρα ... ξαναπεριμένω ξαναπεριμένω 12:15 η ώρα ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΣΕΙΡΑ! Με κοιτάει ο υπάλληλος μου λέει ''Πρέπει να περιμένεις ώρα στην ουρά ε; Φαίνεσαι κουρασμένη'' Εγώ μέσα στα νέυρα να είμαι έτοιμη να βάλω τα κλάμματα απο την πίεση του λέω ''Εδώ έχει τόσα ταμεία , γιατί δουλεύετε μόνο 4 άτομα , αφού εκεί πίσω τόσοι κάθονται;'' φαίνεται να με αγνοεί αλλά εκείνη την καταπληκτικη στιγμη γυρνάει με κοιτάει και μου λεει ''Αχ κορίτσι μου, άστα αυτά, εσύ εδώ τα έχεις γραμμένα λάθος , κάτω γράφουμε τον παραλήπτη και πάνω τον αποστολέα'' Η Μαρία παθαίνει 1.000.000 εγκεφαλικά ... ''Πρεπει να τα ξαναγράψεις '' συνεχίζει εκείνος ...-.-'' ''Κοίτα τι θα κάνουμε'' λέει ''Θα βάλω αυτοκόλλητα λευκά πάνω απο τις διευθύνσεις και θα τις γράψεις ξανά αλλά την μια κάτω και την άλλη πάνω '' Σε κλάσματα δευτερολέπτου έχει καλύψει και τις 2 διευθύνσεις και μου δίνει τους φακέλους για να τους συμπληρώσω !! Και εκείνη τότε είναι που λέω απο μέσα μου ''ΑΣ ΜΕ ΣΚΟΤΏΣΕΙ ΚΆΠΟΙΟΣ'' ... ΠΟΥ ΝΑ ΘΥΜΆΜΑΙ ΤΙΣ ΔΙΕΥΘΎΝΣΕΙΣ ΑΠΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΓΡΆΨΩ;;;;; παίρνω τους φακέλους και κάθομαι σε ένα θρανίο που μου υπέδειξε ο μεσιέ ... ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ γτ είχα πάει αμέσως μετά το σχολείο...Να ζητήσω απο εκεί να τηλεφωνήσω ΚΛΑΣΙΚΑ ντρέπομαι .. όμως στη συνέχεια σκέφτομαι δεν γαμιέται και η ντροπή και όλα πρέπει να τελειώνω απο εδώ μέσα να πάω να διαβάσω και να κάνω και μπάνιο για να είμαι έτοιμη το βράδυ στο καγκαροπάρτυ '' Αφού ζήτησα τηλέφωνο, πήρα την μάνα μου η οποία έπινε καφέδια και δεν ήταν σπίτι , ο πατέρας μου είχε δουλεία και δεν μπορούσε να μου απαντήσει το τηλ.. οπότε
ΝΑΙ αναγκάστηκα να φύγω απο εκεί να παω στον πατέρα μου (ΤΕΡΜΑ ΜΑΚΡΙΑ διακτινίστηκα δεν περπάτησα), να πάρω τις δευθύνσεις , να επιστρέψω εκεί να τις γράψω και επιτέλους να τα στείλω !!
Συνολική διάρκει : 1:30-2:00 ώρες συν πλην ...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ολα μποορυν να αλλαξουν μεχρι το τελευταιο λεπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η εμπειρία είναι μια χτένα που σου δίνει η ζωή αφού όμως έχεις χάσει τα μαλλιά σου...!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
άχου σε μωλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μου λείπει ο Δεσμώτης με τα τρελά του ποστς.:cry_x:Αν και κάαααπου εδώ τριγύρω υποψιάζομαι πως είναι. :shifty:

Αν η Λοβερ δεν μπει 1 μερα να γράψει τις σκέψεις της,call the police .:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου λείπει ο Δεσμώτης με τα ρελά του ποστς.:cry_x:Αν και κάαααπου εδώ τριγύρω υποψιάζομαι πως είναι. :shifty:

Αν η Λοβερ δεν μπει 1 μερα να γράψει τις σκέψεις της,call the police .:bye:

προτιμω να φωνάζετε ντοϊτς:) αλλα αν σας βολευει το λοβερ... Ναι αυτο θα γραψω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
όχι άλλες σκέψεις ρε λόβερ

όχι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ


μερένταααααααααα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το κερατο μου, ρε λοβερ σταματα να γραφεις καθε 10λεπτο στο θεμα.
Δ Ε Ν - Α Ν Τ Ε Χ Ω - Α Λ Λ Ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
βράσε ρύζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
(η μνημη μου δεν παιζεται και η συνειδηση τοπου-χρονου)
-εαν δεν καταστραφουμε αυριο lol
-σημερα ηταν η καταστροφη
-:confused::confused:
-σημερα εχει 21
-:1eye::1eye::1eye::1eye::1eye::1eye:

ταραχευομαι.........:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
"Aχ μωρέ είσαι λίγο μαλάκας"
View attachment 50114
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...μιας και το τελος δεν ηρθε,
ας θυμηθουμε τι ειχαν να μας πουν οι μαγιας
για την αρχη των πραγμάτων.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top