Επιτέλους! Πήρα πτυχίο!

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ρε σεις, ξέχασα να γράψω στο θέμα για το πτυχίο μου! και να φανταστείτε το σκεφτόμουνα λίγες μέρες πριν την αποφοίτηση :P

Λεπόν.... Πήρα το πτυχίο μου στην Ψυχολογία τον περασμένο Ιούνιο, μετά από κανονική φοίτηση 4 ετών και (ευτυχώς) χωρίς να μείνω ποτέ σε κάποιο μάθημα, αν κ λίγο έλειψε στο πρώτο εξάμηνο να την κάνω την πατάτα μου. Τώρα πλέον κάνω το μεταπτυχιακό μου στις Νευροεπιστήμες (Neural and Behavioral Sciences), στο πανεπιστήμιο του Tuebingen. Ελπίζω να τελειώσω από εδώ σε 1,5 χρόνο από τώρα. Για μετά βλέπουμε.... :)

Btw, μιας και ioanna μίλησες για Erasmus, πρέπει οπωσδήποτε να πας! Είναι εμπειρία! ;) Ήθελα και εγώ να πάω, αλλά τελικά - για δικούς μου λόγους- δεν πήγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλή σταδιοδρομία σε όσους πήραν το πτυχίο τους!!!:)
Προσωπικά έχω άλλο ένα χρόνο στα ΙΕΚ κομμωτικής και τέτοια εποχή(του χρόνου) θα δίνω για την πιστοποίηση όπου θα μπορώ να ανοίξω κουρείο...και μετά πάλι εξετάσεις για να ανοίξω κομμωτήριο!!!
Άντε να δούμε...!!!
(ελπίζω όταν ανοίξω μαγαζί να έρχεστε σε μένα να σας κουρεύω,να σας περνάω βαφές,να σας χτενίζω και τα σχετικά ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Επιτέλους πήρα πτυχίο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Συγχαρητήρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπράβο Breather! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Συγχαρητήρια.:P

Σ΄ευχαριστώ under :)

Thanx kajira :)




κανονικά λένε συγχαρητήρια αν παίρνεις πτυχίο μετά από τόσα χρόνια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nαι, καλέ και στα 70 να το πάρεις, μπράβο λένε, συγχαρητήρια λένε, καλή σταδιοδρομία λένε, απ' όλα! :P Δεν έχει σημασία η ηλικία, η προσπάθεια μετράει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.

Μπήκα κι εγώ στο club των πτυχιούχων weak!

Ευτυχώς όχι και σε αυτό των ανέργων. Εγώ ήμουνα καλός αιώνιος! Φοιτητής και στην παραγωγική διαδικασία όλ΄αυτά τα χρόνια σπουδών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μπράβο breather :) Συγχαρητήρια.

Άντε και στα δικά μας οι... λέυτερες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!! :clapup:

Και συμφωνώ με την προλαλήσασα(σασασα) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
adespoto, Molka καλό πτυχίο.

Εύχομαι να γράψετε την πολυπόθητη φράση: Πήρα πτυχίο, στην ώρα σας!

Κι αν όχι μην απογοητεύεστε, θα ανατείλει ο ήλιος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα έχει παρέλθει η ώρα μου πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πας ολοταχώς για το ράφι, αδεσποτούλι:P:P

μπράβο μπριδερ, γιατί τα συνδύασες επιτυχώς και τα δύο: δουλειά και πτυχίο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ άμα πάρω την άδεια δικηγορίας, επιτρέπεται να πανηγυρίσω εδώ μέσα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγώ άμα πάρω την άδεια δικηγορίας, επιτρέπεται να πανηγυρίσω εδώ μέσα; :confused:


Παρτην πρωτα, και μετα βλεπουμε. :teasing:


Αστειευομαι..
Φυσικα και επιτρεπεται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Εγώ άμα πάρω την άδεια δικηγορίας, επιτρέπεται να πανηγυρίσω εδώ μέσα; :confused:
Εννοείται :D! Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Chimera έχω ακόμα να δώσω προφορικά, υπολογίζω μέσα με τέλος Δεκέμβρη. Τα τελικά αποτελέσματα υποθέτω ..του χρόνου! :P

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συγχαρητήρια BReaTHeR!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
μπράβο μπριδερ, γιατί τα συνδύασες επιτυχώς και τα δύο: δουλειά και πτυχίο:)

Ξεκίνησα από νωρίς τη δουλειά. Από το δεύτερο κι όλας έτος απέκτησα την οικονομική μου ανεξαρτησία. Υπηρετήσαμε και τη μαμά πατρίδα! Ε τώρα πήρα και πτυχίο :)


Thanx Phoebe :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top