Playlist για Στριπτίζ

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τωρα που το σκέφτομαι κι αυτό θα ήταν καλό....

https://www.youtube.com/watch?v=RaG8faaFUMM&feature=artist

Πωωω poser καταστάσεις!!!

H αληθινή ποζεριά είναι εδώ https://www.youtube.com/watch?v=33jsQcS_hmI&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


Ρε κορίτσια δεν πάτε καλά:P Και τον βλέπω τον τύπο με αυτά να σηκώνεται αυτόματα με κατευθυνση το ψυγείο για την μπύρα του. Σου λέει '' ΑΑΑχ διπλή απόλαυση'':laugh:

Εχω ενα καλό εδώ
oh yeah babe

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ελα, σου'χω κι αλλο! Μου ρθε σημερα
Δες 8)
Lenny Kravitz

Πάντως, οταν κανς ο,τι κανς, κλειστό το τιουμπ διοτι αν χορευεις με βιντεο του Κραβιτζ και πεσει κει το ματι σου, μαλλον σε βλεπω να χανεις...κατευθυνση προσανατολισμου:lol:
:P

xaxa!! ε θα το κατεβασω εννοείται οποιοδήποτε τραγούδι μην γίνει και παρωδια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εφαγα τον κόσμο αλλά τελικά με λίγο πείσμα, το βρήκα! Το'χα ποστάρει παλαιότερα και η Χιμέλα είχε κοκκινήσει :P

Με αυτό θα χορέψεις.

:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ρε κορίτσια δεν πάτε καλά:P Και τον βλέπω τον τύπο με αυτά να σηκώνεται αυτόματα με κατευθυνση το ψυγείο για την μπύρα του. Σου λέει '' ΑΑΑχ διπλή απόλαυση'':laugh:

Εχω ενα καλό εδώ
oh yeah babe

:P

Και τι πειράζει? Ασε τον άνθρωπο να το ευχαριστηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Έλα ρε σεις... υπάρχει τέτοιο θέμα? :smoke:

Yes Boss το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό(αλλά υπάρχει ήδη)... anyway, υπάρχει μεγάλη ποικιλία, ας βάλω μερικά:

No1 : Dark strip
I LIKE :redface:

No2: Rock version of strip (πώς λέμε σπιτικό στριπτίζ? σάμθινγκ λάικ δατ :P)

Νο3: Chill & strip

No4: House&Club strip

No5: Madonna's strip
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=DyZFhhTZnfY
ποοοοσο τελειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.

πολυ καλο κομματι για στριπτηζ..... και επισης να φοραει περιεργα κοκκινα εσωρουχα με πολλα πολλα κουμπακια.....
χμμμμμμ πολυ καλη φαντασιωση λεμεεεε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
πολυ καλο κομματι για στριπτηζ..... και επισης να φοραει περιεργα κοκκινα εσωρουχα με πολλα πολλα κουμπακια.....
χμμμμμμ πολυ καλη φαντασιωση λεμεεεε :whistle:


λεγοντας περιεργα;;;;:hmm:
καλα τα κουμπακια....οσο περισσοτερα τοσο πιο μεγαλο ταξιδι:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
λεγοντας περιεργα;;;;:hmm:
καλα τα κουμπακια....οσο περισσοτερα τοσο πιο μεγαλο ταξιδι:clapup::clapup::clapup:


μαλλον δεν γνωριζεις για να ρωτας ε? :P
μια καλη μου φιλη μου τα μαθαινει εγω δεν πολυξερω....
το σωστο πακετο χρειαζεται ελαστικο ολοσωμο μπουστοκορσε με ζαρτιερες και αστορτι κυλοτακι. :whistle:
Αμα πας σε σχετικα καταστηματα θα σου πουν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
μαλλον δεν γνωριζεις για να ρωτας ε? :P
μια καλη μου φιλη μου τα μαθαινει εγω δεν πολυξερω....
το σωστο πακετο χρειαζεται ελαστικο ολοσωμο μπουστοκορσε με ζαρτιερες και αστορτι κυλοτακι. :whistle:
Αμα πας σε σχετικα καταστηματα θα σου πουν......


αααααα στην κλασσικη μπουστοζαρτιερα αναφερεσαι....ε καλα δεν τα λες και περιεργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
και φυσικα η αισθησιακη.....αργη....βασανιστικη κιθαρα του Gary Moore

https://www.youtube.com/watch?v=yO78Fb5pb68&feature=colike
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
αααααα στην κλασσικη μπουστοζαρτιερα αναφερεσαι....ε καλα δεν τα λες και περιεργα...


ενταξει ειπα ειμαι λιγο ασχετος, απο τα λιγα που θυμαμαι λεω...
(αλλα προς τα τελη του μηνα λεω να την ρωτησω ποιο πολλα ;) )

αφηνω και εγω τον οβολο μου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top