Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Μάριε κι εμένα μου άρεσε αυτό!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάντως υπάρχει και καλύτερη λύση.

Συστατικά
- Παίρνεις 1 μαύρο ανεξήτηλο μαρκαδόρο
- ένα οδικό χάρτι
- Πληροφορίες για τα δημόδια ουρητήρια
- Αρκετά εισήτήρια

1. Ενημερώνεις τους τοίχους στα δημόσια ουρητήρια ότι είσαι διαθέσιμη για καυτό σεχ μόνο με ένα τηλεφώνημα στο ΧΧΧ ΧΧΧ (Όπου Χ το νούμερο του μ@λ@κ@)
2. Τυπώνεις αγγελίες και τις κολάς στις κολόνες για ολοκαίνουριο smart με 6500? λόγω αναχώρηση στο εξωτερικό τηλέφωνω ΧΧΧ.ΧΧΧ
3. Πετάγεσε μέχρι το Καραισκάκη και ενημερώνεις τους φίλους γαύρους ότι είσαι ο "Μήτσος" και ότι αν θέλουν να κλείσουν τους λογαριασμούς που ανοίξαν πρόσφατα να τον πάρουν στο ΧΧΧ ΧΧΧ να καθαρίσουν
4. Αν βαριέσαι κιόλας μπορείς να βάλεις και αγγελίες στην Χρυσή Ευκαιρεία με το συγκεκριμένο κινητό, μπορείς να πουλάς σκηρό δίσκο 120 GB ΜΕ 70 ευρώ λόγω αναβάθμισης, Ζόντιακ φουσκοτό ή ακόμα και πιο πικάντικες αγγελίες οπως μικρή αφέντρα θέλει να σε υποτάξει κτλ



:panwkatw:
πολύ μου άρεσε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προσοχή. Παρακαλείσθε να απομεκρύνετε τους γνωστούς από το χώρο, για να μην γίνετε ρεζίλι. :bleh:


ΘΕΜΑ: Το σκύλο ή τη γάτα;
"Το παρακάτω τοπικ αφιερώνεται στην Michelle :devil: "

Περπατάτε στον δρόμο και βλέπετε μία γάτα να παλεύει σε ένα πρεβάζι με ένα σκύλο και τα δυο ζώα προστατέυουν τα μικρά αξιαγάπητα μωρά τους, τα οποία μόλις έχουν ανοίξει τα μάτια τους. Η λύση είναι μια να σπρώξετε ενα απο τα δύο ζώα απο το μπαλκόνι για να σωθούν τα μωρά του άλλου. Τι επιλέγετε τον σκύλο η την γάτα. Δεν υπάρχει άλλη εναλακτική πρέπει να διαλέξετε ένα απο τα 2 υποχρεωτικά.

Το συγκεκριμένο ποστ έχει εγκριθεί απο την Ε.Ψ.Ε (ένωση ψυχασθενών Ελλάδος)

Ξεχασα να σας πώ ότι κάτω απο πολύ ψηλό πρεβάζι παραμονέυει μια πεινασμένη αρκούδα!!! οπότε όποιο ζώο πέσει θα το καπασπαράξουν άμεσα. Καλό είναι όταν πετάτε ένα απο τα 2 ζώα να πετάτε και τα μικρά τους μαζί :D :D :D :D . (Κοίτα πόσο έυκολα μπορείς να φάς ban απο την Michelle)

Επιροούλα αν είχα επαφή με τους γιατρούς λές να έβαζα τέτοια τοπικ?:whistle:

ΤΟ'ΧΩ ΤΟ'ΧΩ!!!! :panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw:

πετάω πρώτα μπριζόλες (ζώο ήταν κάποτε κι αυτό). Η αρκούδα αρχίζει να τρώει. Πετάω γάτα, αφού πιάσω με μανταλάκια πάνω της τα γατάκια. Τσακίζομαι στις σκάλες, και προλαβαίνω να τα πάρω προτού τελιώσει η αρκούδα το φαί. Κάνω μια στάση στον αποκάτω και του αφήνω στην πόρτα, τα γατιά σε καλαθάκι (με γράμμα μαζί "γεννήθηκαμε πριν από λιγες μέρες, κινδυνεουμε αν μείνουμε μόνα μας από ενα τεράστιο σκυλάκι, πλιζ σώστε μας, κλπκλπ").
Παίρνω μετά το σκυλο για πιπί :bleh::bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:)
Χαλκιδικη...
Σκηνικο σε Ντισκο (ναι καλα ακουσατε, σε Ντισκο) στην Ιερισσο

Αδεια απο κοσμο η ντισκο και η μοναδικη παρεα ηταν 3 ατομα απο ενα χωριο εκει κοντα. Παει ενας απο τους 3 και λεει το DJ:
"Δε βαζς και λιγου Μοτορχέντ να τβρουμι λιγακι;;; Α;;;;"
Dj" Να βαλω ρε παιδια"
Εβαλε ο καλος ο ανθρωπος Μοτορχέντ και τβρηκαν λιγακ οι αλλνοι.

Μετα απο κανα μηνα, οι ιδιοι 3 στην ντισκο.
Αυτη τη φορα ηταν γεματη η ντισκο.
Παει ο ιδιος στον dj: "Δε βαζς και λιγακ Μοτορχέντ να τβρουμι;;;;"
DJ: " Δε γινεται ρε παιδια, εχει πολυ κοσμο η ντισκο"
Βλ: "Βαλε ρε Μοτορχέντ, μη τα κανουμι σαμαργια μλαργια δωμεσα"

Εκτοτε, η εκφραση εχει καθιερωθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mania;:
Κρόνε δηλαδή με βρήσκεις μεγαλόσωμη; καλά δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου:mad:

και άπανταει......

Αρχική Δημοσίευση από kronos:
:whistle::whistle::whistle: Νταξει οχι και μεγαλοσομη, αλλα δεν εισαι και χαμστερακι....

κρόνε έγραψές δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο στην ζωή μου έλησα λέμε...

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχαχαχ ναι Μανια, και εγω με αυτο ελιωσα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η υποβρύχια στο... :clapup:


ΘΕΜΑ: Αντρικό ντύσιμο

Ναι βρε συ Κρόνε, για εμένα πάντα. Το ντύσιμο πρέπει να συμβαδίζει με την ηλικία. Αντίστοιχα κι εγώ που είμαι 25 αν σκάσω μύτη με φούτερ και τσάντα Polo πάνω στην οποία θα έχω γράψει με ανεξίτηλο ονόματα συγκροτημάτων και στίχους δεν θα είμαι για ντομάτες;:P
:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Σε τσακίρ κέφια ο Great Chaos μας λεει την γνώμη του για την καταπίεση στα σχολεια.
Θα συμφωνήσω ακόμη ότι όταν στο σχολείο δεν σε αφήνουν να δείχνεις τον κ*λο σου, παραβιάζεται η συνθήκη της Χάγης για τα ανθρώπινα δικαιώματα. Επίσης όταν δεν σε αφήνουν να την βγάζεις και να την χτυπάς πάνω στο θρανίο, γιατί λέει δεν μπορεί να κάνει μάθημα ο καθηγητής από το θόρυβο, είναι κατάφορη παραβίαση του συντάγματος. Ακόμη, το να σου σβήνουν το λουλά εν' ώρα μαθήματος, γιατί εν ώρα διαλείματος δεν το συζητάμε δεν σβήνει ποτέ, έρχεται σε ευθεία αντίθεση με την ευρωπαϊκή χάρτα των δικαιωμάτων του πολίτη. Η χειρότερη καταπίεση, είναι μερικοί κομπλεξικοί καθηγητές να σου χαλάνε την παρτούζα στην εκδρομή της τρίτης λυκείου. Πρόκειται για χούντα δηλαδή:hehe: Κι εμένα μου την έσπαγε, όταν ήμουν μαθητής, που δεν μου κάθονταν οι καθηγήτριες όσο συχνά ήθελα και ότι ενώ η παρέα μου ήμασταν 10 άτομα, θεωρείτο βιασμός πάνω από 7. Τι να πω που μου κατέσχεσαν το ολοκαίνουριο ούζι που με κόπο είχα αγοράσει, κλέβοντας τη σύνταξη της φτωχής γιαγιάς μου. Από τις χειρότερες στιγμές της ζωής μου:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το σοφό νιντζάκι μάς παραθέτει ένα από τα διδάγματα των μεγάλων σοφών νίντζα. :D

Μερικά βιβλία είναι τελείως άχρηστα.. έλεος
ένα βιβλίο 800 σελίδων περιγράφει αυτά που μπορώ να περιγράψω σε μία σελίδα..

τελικά μερικοί συγγραφείς (και καλά επιστήμονες) είναι πολύ άχρηστοι


το πολύ το σπαμ τελικά πέφτει στα βιβλία και όχι στα mail..

τι βλάκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
:hehe::hehe: χαχαχαχαχαχα η μεγαλύτερη βλακεία που έχω πεί ποτέ στη ζωή μου



:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ακόμα γελάω!!! :clapup::clapup::clapup:

Θέμα: Της νύστας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά

με πιάνει ενίοτε κρεβατομουρμούρα όταν έχω υπερένταση...τις περισσότερες φορές ο σύζυγος είναι νυσταγμένος, οπότε ακολουθεί πάντα ο εξής διάλογος:
εγώ: και είδες εκεί που μπλαμπλαμπλα....?
εκείνος: ναι νταξ και τι έγινε..?
εγώ:μα γιατί και μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα?
εκείνος:δε ξέρω...
εγώ:πώς δε ξέρεις? αφού μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:.....
εγώ:μπλαμπλαμπλαμπλαμπλα!
εκείνος:......ζζζζζζζζζ............
εγώ: <άντε ας πέσω κι εγώ>
εκείνος:καλήνύχτα μωρό μου
εγώ: δε κοιμάσαι??????
εκείνος:........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θέμα: Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Παπαβουλα!:D (Η στο πιο Γαλλικο ->Παπαπουά!)
Η "-ρηγα" κουρασε τοσα χρονια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από την Κουβεντούλα.
Η kajira μιλάει και ο κόσμος την γράφει. :P

:hmm::hmm:

Μήπως είμαι αόρατη και δεν το ξέρω;

:confused::P

μήπως πλύθηκες με ΑΖΑΞ για τα τζάμια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για τον γυμνισμο.. :P
Αρχική Δημοσίευση από underwater:
Επίσης ενώ χαλαρά αντιμετωπίζω τους γυμνιστές με ενοχλεί πολύ να βλέπω άτομα να κάνουν γυμνισμό για να επιδείξουν τα προσόντα τους. Μου έχει τύχει να είμαι Αντίπαρο με τις φίλες μου και απέναντί μας 45ρης κύριος με την σύντροφό του δίπλα ο οποίος είχε ανοίξει τα πόδια και μας κοίταζε με νόημα!


Εκεί είναι να του πείς:

"Κλείστα μπούτια σου ρε φίλε με τις τσαπέλες και την πιπεριά, αμα θέλω να δω δράμα νοικιάζω τον Νονό και το φχαριστιέμαι".:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από κουβεντούλα, τέλη Ιουνίου, με 45 βαθμούς απ' έξω. :P
που πας και που θα με αφήσεις μονάχο μου στη μαύρη ερημιά του στεκιού :P

άντε... αφού θες να φύγεις φύγε...
καληνύχτα κοριτσάκι :santa:


(:santa: <======= το άσχετο μέσα στον καύσωνα :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι ένα μίνι αφιέρωμα στην Κλέφτρα μας. :D

__..)/..______________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯¯¯

Μέσα σε μνημείο-Κάστρο μετράει σαν εξωτερικός η εσωτερικός χώρος ?

Ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Εσύ ήσουν ο γυμνός πρόπερσι στην Ρόδο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:P :P

__..)/..______________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯¯¯

εφτιαξα κι εγώ ένα τέτοιο σηματάκι γιατί δεν μου άρεσε αυτό που έχει ο εμιου :P



Χρησιμοποιήστε το κατα βούληση. :P


Αμάν χριστιανή μου εσύ δεν χάνεις ευκαιρία να ξεδιπλώνεις τον καλλιτεχνικό σου οίστρο:P :P :D :D
Σκέφτομαι την Μισέλ μπροστάρα σε διαδήλωση, όλοι να ασχολούνται με την πορεία και εκείνη να διορθώνει τα πανό "όχι,όχι αυτά τα χρώματα είναι πολύ μουντά κάτι σε μπορντώ θα τα αναδείκνυε και το λαμόγια έπρεπε να πάει κάτω απο το κατσίκα, κοπελιά εσύ με το πορτοκαλί πλακάτ μα χρώμα είναι αυτό που διάλεξες μας τραβάνε και κάμερες....":hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ξεχασες κι αυτο:P


...αγκαλιά μου, ε; :P:P:P




/me θα 'θελε να ήταν μακριά από την εξεταστική :/:

Γιώργο θα μας πάνε μέσα! :P

Τα 'χω κλείσει τα 15, μην ανησυχείς. :P

Εγώ τα έχω κλείσει? :baby:

Θα ήθελα να είμαι στη πισίνα απέναντι.

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Από το Απορίες της πρώτης φοράς:
:clapup: :clapup: :clapup:

ήταν τουαλέτα στην παραλία κι ως γνωστόν κανένας δεν πάει σε μια τουαλέτα στην παραλία όταν μπροστά του είναι η θάλασσα :P
άρα δε θα μύριζε ΤΟΣΟ πολύ :D


Μπορώ να σκεφτώ ΕΝΑΝ (από τους δυο :P) τουλάχιστον λόγο για να πας σε τουαλέτα και όχι στη θάλασσα. Και δεν είναι και τόσο άοσμος.

προφανώς δεν έχεις δει ποτέ σου να επιπλέει δίπλα σου μια μικρή κι αφράτη ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τίτλος: "Η Σεξίσωση"
Ερμηνευτής: Σάκης Κουβάς
Μουσική/Στίχοι: Φοιβος
(Ερμηνεύεται ακολουθώντας χαλαρά το Staying Alive)


Όταν την είδα, μου φάνηκε αγία
"Θα την ολοκληρώσω, με τη τοπολογία"
Αλλά στην πράξη, τα έχω βρει μπαστούνια
Έχω πέσει μέσα μέχρι τα μπούνια


====================Ιντρο===================

Μειώνω διαστάσεις
Αλλά όχι δεν πάει
Προσθέτω παραγώγους
Και πάλι δεν κολλάει

Mήπως το φάσμα;
Ο τελεστής συζυγής;
Που να πάω να το λύσω,
Στα πέρατα της Γης;;;




==================Κυρίως Θέμα=========================

Είναι δράμα εξίσωση το ομολογώ
Δεν μπορώ ούτε trivial λύση να βρω
Έχω κατεβάσει papers χίλιους τόμους
Σήκωσα την Υδρόγειο στους ώμους

Εστειλα μεηλ σε οχτώ πανεπιστήμια
Και τζίφος, σας το λεω τίμια
Παρανοώ, τον ύπνο μου έχω χάσει
Η πιεσή μου στο είκοσι έχει φτάσει




Λεπταίνω φίλτρα, βάζω τοπολογία
Κόβω τις συνοριακες στα τρία
Πάνω που δείχνει, πως πάω προς τη λύση
Παίρνω στα χέρια μου, μια στύση


==================Ρεφραίν=====================================

Τι να κάνωωωωωωωωω...
Τι να κάνωωωωωωωωωωωωωω....ωωωωωωωωωω

====================Άουτρο============================



Δεν μπορώ μ' αυτή την απροσδιοριστία
Έχω φάει γκολ σε κενή εστία
Μια τελευταία, προσπάθεια να κάνω
Καταραμένη, θα σε λύσω ή θα πεθάνω


Αλλο δεν μπορώ, άλλο δεν την παλεύω
Με τα θεωρήματα, εγώ,τι γυρεύω;
Τα μαζεύω και χωριό στη στάνη πάω πίσω
Να μη δω ολοκλήρωμα μέχρι να ξεψυχήσω




====================================================



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Telos~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Πρωταγωνίστησαν (σε σειρά εμφάνισης):

Ελένη της Τροίας...................................Εξίσωση
Πίτερ Ουστίνωφ....................................Ρεμπεσκές
Ρεμπεσκές...........................................Πίτερ Ουστίνωφ
Σίντνεϊ Πουατιέ......................................Σακης Κουβάς
Τασος Χαλκιάς.......................................Δεξί Κλαρίνο
Γκυστάβ Φλωμπαίρ..................................Φυσαρμόνικα
Πέτρος......................................................Πέτρος
Κακός Λύκος................................................Λύκος
Κοκκινοσκουφίτσα......................................(Δεν εμφανίστηκε αλλά wtf?)


Συνεργάστηκαν:

Βολφγκανγκ Αμαντέους Μότσαρτ (μουσική-καφέδες)
Τασος Μπουγάς (κάστινγκ-σκηνογραφία-mix και remix)
Rempeskes(αγωνία, αϋπνία)


:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top