Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Viktor Lazlo - Sweet Soft 'N' Lazy
https://www.youtube.com/watch?v=qNoUE5wEww8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
[FONT=&quot]Το τέλος μας δες

[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=_0ZLYDLgsjA





Sway me smooth, sway me now!!!!



[FONT=&quot]Το τέλος μας δες

[/FONT]

Ακούστε και το ρεμιξ μπαι σούμκα

https://www.youtube.com/watch?v=fOY7REK4aug

Το τέλος μας δες , δε γράφει αντίο
Πεθαίνεις εσύ σε γεννάω εγώ
Γιατί ένας μπορεί να ανασαίνει για δυο
Και μετά και μετά το χωρισμό.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Θύματα και θύτες, που ο ένας από τον άλλον περιμένει....(επίκαιρο) :D



Παιδιά, μου υποσχέθηκε ότι θα μου φέρνει σοκολάτες (δεν καπνίζω) στην ψειρού, πριν λίγο σε prive (μη δαγκώνετε τα χείλη σας οι ...νομοταγείς, θα ματώσουν) κι έτσι, έχασα τα λογικά μου (ακαταλόγιστο κοινωνικά) και της το αφιερώνω! :clapup:

Σοκολατομανής βρωμόγερος και 40ονο γαϊδούρι γαρ, που δεν το αφήνουν να...αγιάσει*** :confused:

***Γειά σου Νωέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Αν ακούς



https://www.youtube.com/watch?v=N65M6k8diko

τι να πείς :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=Yb6-mR0uijw
ΤΡΟΧΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ..

Δεν σ αγαπώ για όσα είσαι εσύ
Μα για όσα είμαι εγώ όταν είμαι μαζί σου.
Δεν σ αγαπώ επειδή μ αγαπάς
Μα γιατί με κρατάς σε τροχιά παραδείσου.

Σ αγαπώ, κι όταν ξυπνώ θα στο λέω ισόβια
Όταν γελάς, παγώνει η στιγμή κρατάει αιώνια
Σ αγαπώ γιατί ξεπερνάς της αγάπης τα εμπόδια
Ψυχραιμία τόσο θερμή δεν ξανάδα παρόμοια

Δεν σ αγαπώ για όσα είσαι εσύ
Μα για όσα είμαι εγώ όταν είμαι μαζί σου.
Δεν σ αγαπώ επειδή μ αγαπάς
Μα γιατί με κρατάς σε τροχιά παραδείσου.

Σ αγαπώ, το συναίσθημα αυτό αναβλύζει ζωή
Όταν μιλάς, νιώθω να μαι ηχώ στη δική σου φωνή
Σ αγαπώ, δεν είναι πια μυστικό, είναι η ανατολή
Είναι ήλιος λαμπρός, τα γυαλιά μου φορώ κι ο φακός είσαι εσύ

Δεν σ αγαπώ για όσα είσαι εσύ
Μα για όσα είμαι εγώ όταν είμαι μαζί σου.
Δεν σ αγαπώ επειδή μ αγαπάς
Μα γιατί με κρατάς σε τροχιά παραδείσου.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Ερωτας είναι προ πάντων επαλήθευση της μοναξιάς μας
όταν επιχειρούμε να κουρνιάσουμε σε δυσκολοκατάκτητο κορμί

Soldier of Fortune
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γιατί η φωτεινή πλευρά της ζωής "ξυπνάει" από εκεί που δεν το περιμένεις...

Γιατί βλέπεις έτσι ότι υπάρχει ελπίδα...

Γιατί ... "όλα στην ζωή είναι σκατά."

"Από το τίποτα ερχόμαστε στο τίποτα πηγαίνουμε..."


:whistle::whistle::whistle::whistle:

https://www.youtube.com/watch?v=iCnvd5_Q7gQ


Αλλά

βλέπουμε την "ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ".


(Μήπως είναι πολύ φωτεινή και δεν φαίνεται?):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Faithless Ft. Dido - One step too far

https://www.youtube.com/watch?v=mTJQBDeAavs

Dido:
You can sleep forever
But still you will be tired
You can stay as cold as stone
But still you won't find peace
With you I feel I'm the meek leading the blind
With you I feel I'm just spending wasting time


I've been waiting
I'm still waiting
I've been waiting
I've been waiting
I've been waiting
I'm still waiting
I'm with you (with you)
Its always one step too far
One step too far


You can walk too far
But still you won't be found
You can look down on the world
But still you won't find love
You won't find love


Maxi Jazz:
Only with mellow
Are you thin enough to slide through.
If the sun or the moon should give way to doubt,
They would immediately go out.
One swallow don't make a summer,
But tomorrow has to start somewhere.
Only with mellow
Are you thin enough to slide through.
Only with mellow
Are you thin enough to slide through.
Don't Let nothing ride you
Only with mellow
Are you thin enough to slide through.
Don't Let nothing ride you
One swallow don't make a summer.


Dido:
I've been waiting
I'm still waiting
I've been waiting
I've been waiting
I've been waiting
I'm still waiting
I'm with you (with you)
It's always one step too far
One step too far

I've been waiting
I'm still waiting
I've been waiting
I've been waiting
I've been waiting
I'm still waiting
I'm with you (with you)
It's always one step too far
One step too far
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Τι νταρκνες ρε Δέσμωτα! Εδώ έχουμε Haig, χαρές και πανηγύρια!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: Άκου λίγο ερωτικά άσματα να νιώσουμε τουγκέδερ την ένταση, την ορμή του συναισθηματος....:clapup:

https://www.youtube.com/watch?v=XYirC9aTJIA

Αγάπη ρε μεγάλε.... Αγάπη... Υπάρχει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.





Είναι καιρός να φανερώσω την τραγωδία μου. Το μεγαλύτερό μου ελάττωμα στάθηκε η αχαλίνωτη περιέργειά μου, η νοσηρή φαντασία και η προσπάθειά μου να πληροφορηθώ για όλες τις συγκινήσεις, χωρίς, τις περσότερες, να μπορώ να τις αισθανθώ. Τη χυδαία όμως πράξη που μου αποδίδεται τη μισώ. Εζήτησα μόνο την ιδεατή ατμόσφαιρά της, την έσχατη πικρία. Ούτε είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος για το επάγγελμα εκείνο. Ολόκληρο το παρελθόν μου πείθει γι' αυτό. Κάθε πραγματικότης μου ήταν αποκρουστική.
Είχα τον ίλιγγο του κινδύνου. Και τον κίνδυνο που ήρθε τον δέχομαι με πρόθυμη καρδιά. Πληρώνω για όσους, καθώς εγώ, δεν έβλεπαν κανένα ιδανικό στη ζωή τους, έμειναν πάντα έρμαια των δισταγμών τους, ή εθεώρησαν την ύπαρξη τους παιχνίδι χωρίς ουσία. Τους βλέπω να έρχονται ολοένα περσότεροι, μαζύ με τους αιώνες. Σ' αυτούς απευθύνομαι.
Αφού εδοκίμασα όλες τις χαρές!! είμαι έτοιμος για έναν ατιμωτικό θάνατο. Λυπούμαι τους δυστυχισμένους γονείς μου, λυπούμαι τ' αδέλφια μου. Αλλά φεύγω με το μέτωπο ψηλά. Ήμουν άρρωστος.
Σας παρακαλώ να τηλεγραφήσετε, για να προδιαθέση την οικογένειά μου, στο θείο μου Δημοσθένη Καρυωτάκη, οδός Μονής Προδρόμου, πάροδος Αριστοτέλους, Αθήνας.
Κ.Γ.Κ.

Και για ν' αλλάξουμε τόνο. Συμβουλεύω όσους ξέρουν κολύμπι αν επιχειρήσουνε να αυτοκτονήσουν δια θαλάσσης να δέσουν και μια πέτρα στο λαιμό τους. Ολη νύχτα απόψε, επί 10 ώρες, εδερνόμουν με τα κύματα. Ηπια άφθονο νερό, αλλά κάθε τόσο, χωρίς να καταλάβω πώς, το στόμα μου ανέβαινε στην επιφάνεια. Ωρισμένως, κάποτε, όταν μου δοθή ευκαιρία, θα γράψω τις εντυπώσεις ενός πνιγμένου.
Κ.Γ.Κ.​

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Don't say a prayer for me now
Save it 'til the morning after
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

volt

Νεοφερμένος

Ο volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=PmteRFGUUvo

Θέλω για τελευταία μας φορά
να βγούμε απόψε
κάπου να πάμε
θα 'ναι σαν δείπνο αποχαιρετισμού
κάτι καλό για
να σε θυμάμαι.

Κερνάω απόψε εγώ
γιορτάζω έναν ακόμη καημό
μια καινούρια πληγή
που μόλις άνοιξες πάνω μου εσύ.
Κερνάω απόψε εγώ
γιορτάζω έναν ακόμη καημό
να 'σαι καλά ρε ζωή
που ό,τι αγαπώ μου το παίρνεις εσύ.

Χτύπα κι άλλο
θα τ' αντέξω
δεν πεθαίνω έτσι απλά
θα παλέψω
κι αν νικήσεις
κι άμα χάσω
μη φοβάσαι θα το ξεπεράσω.

Θέλω σαν τον παλιό καλό καιρό
να βγούμε οι δυο μας
κάπου να πάμε
είναι κάποιες στιγμές που σε μισώ
και κάποιες άλλες
που σε λυπάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top