Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Νίκος Μερτζάνος- Στάσου λίγο..... ( έιμαι ερωτευμένη με αυτό το τραγούδι :D)
https://www.youtube.com/watch?v=yLxmcFRhkJ0

Για στάσου λίγο μείνε εδώ
να κοιταχτούν τα βλέμματά μας
καινούρια γη κ ένα Θεό να βρώ...για να στηρίξω τα όνειρά μας,
για στάσου λίγο πάρτο αλλιώς,γίνε λιγάκι ειλικρινής, είμαι λιγάκι δύσπιστος μου λες μα εσύ δεν ξέρεις να ανοιχτείς...
για στάσου λίγο μη μουτρώνεις,δε σου γκρινιάζω να χαρείς,μάθε λιγο να υποχωρείς... νιώθει η καρδιά μου τόσο μόνη..
έλα να γίνουμε ένα,φωτιά στα φρένα, μη το κάνεις θέμα, που στο ζητάω...γιατί χωρίς εσένα, zωή σα ψέμα,δεν θέλω άλλο με μέτρο να σαγαπάω..
για στάσου λίγο τι φοβάσαι,παλιές αγάπες μη κοιτάς,το παρελθόν σου σε τρομάζει μα εγώ είμαι εδώ για να γελάς
μπορεις να κλάψεις κ αν θες, για αυτά που χάσαμε οι 2 μας,όταν μαλώνουμε λεπίδες οι στιγμές μετρώ στιγμές στο θάνατό μας..
2 αντίθετες φωνές,συγκρουόμαστε μες το θυμό μας,μα σαγαπάω κ μαγαπάς κ έτσι κυλάει το όνειρό μας..
refrain...
k αν σου φάνηκαν αυτοί οι μήνες πιο τις πλάκας...κ αν φέρθηκα λιγάκι ΣΑΝ ΜΑ.. σαν μ΄αλλον εσύ τώρα είσαι αλλού ..eίσαι αλλού,καρδιά μου
ας τους κανόνες σου σου τρώνε τα χρόνια σου,κ χάνεις τη στιγμή κ τώρα εσύ,σ΄αλλον μιλάς κ άλλον φιλάς όπως στο΄μαθα εγώ μπροστά να κοιτάς
μια φορά μου΄χες πει πολές υποσχέσεις,λόγια μείναν μισά μη πεις ποτέ , πες μόνο ένα ξανά πως ίσως μια μέρα, μια μέρα θα΄ρθείς θαφήσεις τα πάντα
,κοντά θα σταθείς θα μαγγίξεις, κ σα φλασάκι εμείς 2 εραστές αμήχανοι τρόποι κλεφτές ματιές στο ίδιο το μέρος τη πρώτη φορά
θα πίνω μια κόκα κ συ σκέτη βότκα ξανά...πως άλλαξες τόσο,πως άλλαξα εγώ,πως άλλαξα λόγια σε ένα λεπτό,μου είπες λυπάμαι έτσι ζω κ αγαπώ.. σ΄αγκάλιασα τόσο τα δάκρυα βουνό.. μου λέιπεις ακόμα,η ψυχή άδειο στρώμα,μα εσύ σε άλλο σώμα ξεχνιέσαι αγκαλιά..η αγάπη σου στάζει αέρα κ μπάζει,μα όλα τα αλλάζει η γλυκειά σου ματιά..
σε ξέρω ακόμα μου ντύνεσαι επώνυμα κουσούρια ολα μόνιμα,μη πίνεις άλλο κάτσε φρόνιμα!και τώρα φοβάμαι μη ξεχάσεις αν με δεις άραγε κάπου θα προσπεράσεις τόσο καιρό μακριά απτη ζωή σου,η αγκαλιά σου η πιο ωραία φυλακή σου,να κλειστώ να σκάσω λίγο να ξεχάσω να μείνει κ ο νους για λίγο ανάπηρος μου λες είμαι άπειρος κ λίγο ανάποδος ..
πολύ αντίλογος κομμάτι αμφίβολος,μα εγώ σαγαπάω κ αν αυτό δεν σου φτάνει...μάθε λοιπόν πως μέχεις ξεκάνει.tο βράδυ κοιμάσαι μαποφεύγεις,φοβάσαι,κ όλο στο ίδιο βαρετό σκηνικό στο κρεβάτι 2 ξένοι ερωτευμένοι χαμένοι σε στυλ δεν βαριέσαι ερωτικό φιλικό!κ έχεις τη τάση να με λυτρώνεις γιατί οτι αγαπάς μετά το σκοτώνεις... φοβάσαι τα πάντα κ γω προστασία,ποιος είναι ο θύτης κ ποιος η λεία...
κ φτάνει το τέλος το χέρι σου βέλος μου δείχνει το δρόμο,μια έξοδο απτο πόνο φεύγοντας κλείσε τη πόρτα μα κι αν ήτανε λάθος..
ξέρεις καταβάθος σαγαπάω μόνο εγώ!
μόνο εγώ στάσου λίγο μη φευγεις...μη φεύγεις....μη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Big=οχι=απαραίτητα μεγάλο
Big=και=μεγαλείο
Μην είσαι κοντόφθαλμος Δεσμώτη

https://www.youtube.com/watch?v=DeNzYRV9rxQ&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Big=οχι=απαραίτητα μεγάλο
Big=και=μαγαλείο
Μην είσαι κοντόφθαλμος Δεσμώτη


1. το μεγάλο είναι μεγαλείο (όχι μαγαλείο :P) έτσι κι αλλιώς (μη μου πεις τώρα για τα μεγάλα κόπρανα του ασιατικού ελέφαντα γιατί το big band αναφέρεται σε αυτοναρκισσευόμενη πλάνη, όχι σε διαστάσεις κιθάρας ή φωνητικής λαμπρότητας.

2. Η εμπάθεια είναι το δέντρο που τραβάει τους κεραυνούς του κεντρικού σου τραύματος με πρόσχημα ότι βλέπω στο 1 μέτρο.

3. Στο 1,01 m. το μεγαλείο παραμένει ίδιο μεγαλείο, ακόμη κι αν ήμουν γκαβάδι.

4. Άλλη φορά δεν θα είμαι τόσο κοντόφθαλμος, your majesty :redface:

5. Για μερικούς, το έργο τέχνης που θεωρούν αριστούργημα, είναι το πρώτο βήμα της διάγνωσης της αρρώστιάς τους.

6. Μην υποτιμάς τη δύναμη της αυτοκαταστροφής που έχεις μέσα σου. Οπότε να μην φθείρεσαι σε ανώφελες νουθεσίες.


Να πέφτω σα δραχμή στη σχισμή που'χεις στο στήθος σου κι εσύ να μη μιλάς του τρελού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. το μεγάλο είναι μεγαλείο (όχι μαγαλείο :P) έτσι κι αλλιώς (μη μου πεις τώρα για τα μεγάλα κόπρανα του ασιατικού ελέφαντα γιατί το big band αναφέρεται σε αυτοναρκισσευόμενη πλάνη, όχι σε διαστάσεις κιθάρας ή φωνητικής λαμπρότητας.

2. Η εμπάθεια είναι το δέντρο που τραβάει τους κεραυνούς του κεντρικού σου τραύματος με πρόσχημα ότι βλέπω στο 1 μέτρο.

3. Στο 1,01 m. το μεγαλείο παραμένει ίδιο μεγαλείο, ακόμη κι αν ήμουν γκαβάδι.

4. Άλλη φορά δεν θα είμαι τόσο κοντόφθαλμος, your majesty :redface:

5. Για μερικούς, το έργο τέχνης που θεωρούν αριστούργημα, είναι το πρώτο βήμα της διάγνωσης της αρρώστιάς τους.

6. Μην υποτιμάς τη δύναμη της αυτοκαταστροφής που έχεις μέσα σου. Οπότε να μην φθείρεσαι σε ανώφελες νουθεσίες.


Να πέφτω σα δραχμή στη σχισμή που'χεις στο στήθος σου κι εσύ να μη μιλάς του τρελού...

Αμαν ρε Δεσμώτη με αναγκάζεις να γράφω.
1.Αν εγραφα ''μεγαλειο'' δεν θα με αναγνωρηζες.
2.Τα τραυματα μου τα έχως.......... γλύψει πολύ καλά.
3.Γκαβάδι είσαι έτσι κ αλλιώς
4.Ετσι μπράβο
5.Αρρώστια?Η άποψη πως σου φένεται?
6.Κακό πραγμα η έλλειψη παραστάσεων , σε κάνει να λες πολλά λόγια χωρις να εισαι σε θέσει να κάνεις πράξεις.
https://www.youtube.com/watch?v=ug5bQPU_9Qg
Ελα να ευθυμήσουμε λιγακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ethismenos

Νεοφερμένος

Ο ethismenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Lasting Light


:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:Έμμα :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

volt

Νεοφερμένος

Ο volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=9heS667LUHE

I...Don't wanna know your name
But I...Do want your private number baby

All I know is that to me
You look like you're lots of fun
Open up your lovin' arms
I want some, want some

I set my sights on you (And no one else will do)
And I, I, I, I...got to have my way now baby

All I know is that to me
You look like you're lots of fun
Open up your loving arms
Watch out here I come

You spin me right round, baby right round
Like a record, baby right round round round
You spin me right round, baby right round
Like a record, baby right round round round

I...don't wanna be your friend now baby
But I...wanna move it just a little bit closer

All I know is that to me
You look like you're lots of fun
Open up your loving arms
Watch out here I come

You spin me right round, baby right round
Like a record, baby right round round round
You spin me right round, baby right round
Like a record, baby right round round round

All I know is that to me
You look like you're lots of fun
Open up your loving arms
Watch out here I come

You spin me right round, baby right round
Like a record, baby right round round round
You spin me right round, baby right round
Like a record, baby right round round round
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.


And be a simple kind of man.
Be something you love and understand.
Be a simple kind of man.
Won't you do this for me son,
If you can?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

volt

Νεοφερμένος

Ο volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=QjEPCczY11E

I :inlove: εισαγωγή avec piano...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xristossss

Νεοφερμένος

Ο Xristossss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Highko - Oh My God
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Fuck it all and no regrets.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

ethismenos

Νεοφερμένος

Ο ethismenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Angela McCluskey ft. Duke B - Hey You
https://www.youtube.com/watch?v=9OlSwAjIwZY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top