Marilyn Manson

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μιας και δεν υπάρχει topic για τον Manson και θαυμάζω πολύ τη μουσική του είπα να ανοίξω εγώ ένα. Εσείς τι γνώμη έχετε για τη μουσική του? Για το άτομο του? Πιστεύετε ότι είναι πράγματι σατανιστής? Αν είναι πράγματι, τι γνώμη έχετε για αυτό, αν δεν είναι τι γνώμη έχετε που προσβάλλει τα θεία για να βγάλει λεφτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις με greeklish καθως απαγορεύονται στο e-steki. Δυστυχώς αν ξαναγράψεις greeklish θα πρέπει να σου στείλουμε warning και ειλικρινα δεν θέλουμε :(

Επίσης μιας και πρόκειται για thread και όχι για απλό ποστ θα σε παρακαλούσα πολύ να κάνεις edit το μήνυμα και να το γράψεις σε ελληνικά αλλιώς θα πρέπει να το κάνουμε εμεις.
Ευχαριστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο Manson ειναι ενας καλος καλιτεχνης, εχει καλα τραγουδια. Απο εκει και περα ειναι καραγκιοζης.... Δεν νομιζω να ειναι Σατανιστης, το κανει γι ανα ακουστει και να πουλεισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγγνώμη παιδιά αλλά μόνο απο όσες φωτογραφίες του έχω δει μου φαίνεται πολύ ποζεράς. Για τη μουσική του δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη καθώς ζήτημα να έχω ακούσει πάνω απο 3 τραγούδια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχω ακούσει μόνο τον δίσκο The Golden Age Of Grotesque (εύχομαι να μην το σκότωσα) Και το μόνο κομμάτι που μου άρεσε κάπως ήταν το Tainted Love. Δεν νομίζω να ξανα κάνω την απόπειρα να ξανα ακούσω κάτι από αυτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σαν εικόνα, αίσχος, αλλά τον είδα που μιλούσε στο "Columbine" του M. Moore, και μου έκανε εντύπωση πόσο συγκροτημένο άτομο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Σαν εικόνα, αίσχος, αλλά τον είδα που μιλούσε στο "Columbine" του M. Moore, και μου έκανε εντύπωση πόσο συγκροτημένο άτομο είναι.
Αυτό ακριβώς. Κι εγώ τον θεωρώ αίσχος ως τραγουδιστή αλλά στη συγκεκριμένη ταινία έδειξε ότι είναι πολύ σοβαρός ως άνθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εχω ακούσει την μουσική του μια φορά αλλά δεν την θυμάμαι για να μιλήσω γιάυτό, αλλά μάλλον δεν θα μου έκανε κάτι για να μην την θυμάμαι.
Τώρα απο τις φωτό του μόνο psycho μου φαίνεται, αυτός δεν είναι που έβγαλε 3 πλευρά του για να μπορεί να κάνει στοματικό έρωτα στον εαυτό του??? ή κάνω λάθος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Εχω ακούσει την μουσική του μια φορά αλλά δεν την θυμάμαι για να μιλήσω γιάυτό, αλλά μάλλον δεν θα μου έκανε κάτι για να μην την θυμάμαι.
Τώρα απο τις φωτό του μόνο psycho μου φαίνεται, αυτός δεν είναι που έβγαλε 3 πλευρά του για να μπορεί να κάνει στοματικό έρωτα στον εαυτό του??? ή κάνω λάθος???

Τι; Εβγαλε πλευρα για να κανει στοματικο σεξ στον εαυτο του; Αιδιασα....
Πραγματι απο εμφανισει ειναι αισχος. Δεν τον εχω ακουσει ποτε να μηλαει, μονο να τραγουδαει οποτε δεν μπορω να κρινω για αυτο που αναφερθεικε. Παντος τα τραγουδια του μου αρεσουν πολυ, η εμφανισει του τα χαλαει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Τι; Εβγαλε πλευρα για να κανει στοματικο σεξ στον εαυτο του; Αιδιασα....
Πραγματι απο εμφανισει ειναι αισχος. Δεν τον εχω ακουσει ποτε να μηλαει, μονο να τραγουδαει οποτε δεν μπορω να κρινω για αυτο που αναφερθεικε. Παντος τα τραγουδια του μου αρεσουν πολυ, η εμφανισει του τα χαλαει πολυ

Δεν ξέρω αν είναι αυτός ή αν αληθέυει πάντως είναι αηδιαστικό όντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Δεν ξέρω αν είναι αυτός ή αν αληθέυει πάντως είναι αηδιαστικό όντως
Η φήμη κυκλοφορεί στο δίκτυο πάντως ακόμα και σε "σοβαρά" περιοδικά όπως το Rolling Stone.
Αν και από ότι βλέπω στο ίδιο άρθρο, αυτή η ιστοριά αποτελεί κομμάτι των 10 μύθων του rock'n'roll (κάποιοι είναι αλήθεια και κάποιοι όχι) μαζί με τη νυχτερίδα του Ozzy και τη "γλώσσα αγελάδας" του Gene Simmons.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Η φήμη κυκλοφορεί στο δίκτυο πάντως ακόμα και σε "σοβαρά" περιοδικά όπως το Rolling Stone.
Αν και από ότι βλέπω στο ίδιο άρθρο, αυτή η ιστοριά αποτελεί κομμάτι των 10 μύθων του rock'n'roll (κάποιοι είναι αλήθεια και κάποιοι όχι) μαζί με τη νυχτερίδα του Ozzy και τη "γλώσσα αγελάδας" του Gene Simmons.

Η νυχτεριδα του Ozzy ισχειυ. Ειχε πει μαλλιστα οτι ειχε πεει τοσο πολυ πριν την συναβλια που νομιζε οτι ητανε πλαστικια και για αυτον τον λογο την δαγκωσε.
Οσο για την γλωσσα του Simmons δεν συμβενει τπτ, απλα εχει μεγαλυτερη απο το φυσικο, και εγω εχω μεγαλυ γλωσσα (ελαχιστα πιο μικρη απο του Simmons) και δεν εχω ουτε ψευτικη ουτε τπτ. Μαλιστα η γλωσσα του μετριθηκε και ητανε 7 ιντσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
και εγω εχω μεγαλυ γλωσσα (ελαχιστα πιο μικρη απο του Simmons) και δεν εχω ουτε ψευτικη ουτε τπτ.
Τυχερούλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Γιατι τυχερος; Βοηθαει πουθενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Γιατι τυχερος; Βοηθαει πουθενα;
Ας απαντήσουν οι δεσποινίδες του forum (ναι ναι ξέρω, έχω πολύ βρώμικο μυαλό)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οτι είπαν οι προηγούμενοι για το Bowling for Columbine. Τον είδα και λέω "χα, θα ακούσουμε καμιά μλκια τώρα" αλλά με εξέπληξε με αυτά που είπε, μπράβο του. Η μουσική του βέβαια δεν μου λέει και πολλά, ούτε και το παρουσιαστικό του που είναι όντως λίγο ποζέρικο και ψευτοgoth (οχι οτι με πειράζει ιδιαίτερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Γιατι τυχερος; Βοηθαει πουθενα;

Μια χαρά βοηθάει!Αλλά δεν θα σου πω που....είσαι μικρός ακόμα...όταν μεγαλώσεις θα μάθεις 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
είσαι μικρός ακόμα...όταν μεγαλώσεις θα μάθεις



Εννοεί, θα πρέπει να "γλύφεις" σιχαμερά αφεντικά, για να μη πάρει κάποιος άλλος τη προαγωγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Εντάξει; Να φέρω τη σφουγγαρίστρα τώρα; :clapup:

Παρακαλείστε να μένετε εντός του θέματος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μου μαμισατε το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top