Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αυτά τα περι "ωραίου φύλου" και "αιθέριας ύπαρξης" είναι το αναισθητικό που μας πλασάρουν για την κάθε μορφής καταπίεση μας.

"Μην ρεύεσαι-η γυναίκα είναι το ωραίο φύλο"
"Το σπίτι της μια γυναίκα πρέπει να το έχει πεντακάθαρο - αφού είναι το ωραίο φύλο"
"Μια γυναίκα δεν πρέπει να βρίζει - αφού είναι το ωραίο φύλο"
και άλλα πολλά
:mad:

ρευομαι και κλανω, αυτη τη θεραπεια κανω!;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α να συμπληρώσω το "μη ξύνεσαι δημόσια, η γυναίκα είναι το ωραίο φύλο" Ε τι να κάνω ρε φίλε αμα με τρώει πχ το πόδι μου;;;; :mad:

Να συμπληρώσω και μια ακόμα παραξενιά μου:
Δεν μπορώ με τίποτα τα λίπη στο κρεάς (αυτά που είναι κάπως "ξεχωριστά" και τα αντιλαμβάνεσαι). Είναι ένας απο τους κύριους λόγους που το αποφεύγω. Μόλις καταλάβω έστω και λίγο τέτοιο "καθαρό" λίπος, αντανακλαστικά κάνω αυτούς τους "σπασμούς" που σου ρχονται όταν κάνεις εμετό, και αν συνεχίσω να το έχω στο στόμα μου ή το καταπιώ θα κάνω κατα 80% εμετό :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεν μπορω με τιποτα να μου μιλανε χωρις να με κοιτανε.
και προτιμω στα ματια, οπως κανω παντα εγω.

δε μπορω να μου κλεινει η πορτα του τρενου η του μετρο στα μουτρα ενω εχω τσακιστει να την προλαβω. απο τα νευρα μου, μπορει να μην μπω ουτε στους δυο επομενους συρμους και να βριζω και οποιον αμοιρο τυχαινει να ειναι μαζι μου / διπλα μου /με σκουντηξει κλπ :P

δε μπορω μια συγκεκριμενη μυρωδια. αηδιαζω, κανω εμετο επιτοπου.
ειναι η μυρωδια του δερματος οταν αφαιρειται ο γυψος απο καποιον ασθενη.
εχω γινει πολλες φορες ρομπα :(

θα επιστρεψω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α ναι. δε μπορω να στρωνω το κρεβατι μου, και γενικα τα κρεβατια-αλλα ΕΙΔΙΚΑ το δικο μου.
αν δε μου το στρωσει καποιος μπορει να μεινει ετσι μπουρδουκλωμενο (σεντονι και παπλωμα) και πανω απο βδομαδα.
ειναι τραγικο γιατι δεν αντεχω την ακαταστασια ρε γμτ και απο μονο του ενα κρεβατι τετοιο προσδιδει στο χωρο τελειως διαφορετικη εικονα, οσο περιποιημενο κι αν ειναι το υπολοιπο δωματιο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτο με το λιπος στο κρεας..

Ειμαι τοσο παραξενη, που ακομα και στο κοτοπουλο που θεωρειται "καθαρο" απο λιπη εγω βρισκω (λιπος)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν και γράφω και με τα δύο χέρια (στο κίμπορτ καλέ) έχω μονίμως το αριστερό μου χέρι στο alt-tab για να αλλάζω σελίδα όταν κάποιος μπαίνει μέσα στο δωμάτιό μου.. :P
Τώρα κάνω και το άλλο. Επειδή ο firefox υποστηρίζει καρτέλες κι ο πατέρας μου δεν τις έχει μάθει ακόμα, έχω ανοιχτή και μία άλλη καρτέλα, πουχου το in.gr κι έτσι πριν αλλάξω σελίδα γυρίσω σ' αυτήν την καρτέλα. Έτσι, άμα πάει στη γραμμή της έναρξης να δει τι έχω στο background θα δει.. το in.gr :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αυτο με το λιπος στο κρεας..

Ειμαι τοσο παραξενη, που ακομα και στο κοτοπουλο που θεωρειται "καθαρο" απο λιπη εγω βρισκω (λιπος)..

Και εγω, και μετα το τρωω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λοιπον ειναι πολυ κουλο, αλλα....
οταν εχω πονοκεφαλο η οποιοδηποτε αλλο πονο στο κεφαλι, στο λαιμο η στους ωμους, ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ οποιαδηποτε μορφης πιεση στον κορμο και πανω.
αυτο μου δυναμωνει τον πονοκεφαλο.

επισης πιεση μπορει να θεωρηθει μια τσαντα που κρεμεται στον ωμο μου, ενα σκουντηγμα με το δαχτυλο απο καποιον αν θελει να μου πει κατι, το οτιδηποτε.
ακομα και ενα φιλι, αν με εφερε καποιος στο μερος του για να μου το δωσει.

και σε ατη την περιεργη πιεση... αντιδρω ΕΝΤΟΝΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
λοιπον ειναι πολυ κουλο, αλλα....
οταν εχω πονοκεφαλο η οποιοδηποτε αλλο πονο στο κεφαλι, στο λαιμο η στους ωμους, ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ οποιαδηποτε μορφης πιεση στον κορμο και πανω.
αυτο μου δυναμωνει τον πονοκεφαλο.

επισης πιεση μπορει να θεωρηθει μια τσαντα που κρεμεται στον ωμο μου, ενα σκουντηγμα με το δαχτυλο απο καποιον αν θελει να μου πει κατι, το οτιδηποτε.
ακομα και ενα φιλι, αν με εφερε καποιος στο μερος του για να μου το δωσει.

και σε ατη την περιεργη πιεση... αντιδρω ΕΝΤΟΝΑ.

Είσαι κι εσύ παραξενούλα βρε.:P Να σε φοβόμαστε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αντε καλε, ιδεα σου :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αντε καλε, ιδεα σου :P:P:P


εσύ κοπελιά στις -ουκ ολίγες - παραξενιές σου να προσθέσεις ότι δεν δέχεσαι με τπτ να σε λένε... ....ξέρεις.. αυτό με τα 3 γράμματα μην το πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε με νοιαζει τι λενε, ντίαρ... αλλα ΠΟΙΟΣ το λεει.



:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Και οι δικές μου παραξενιές:
  1. Έχω μανιακή σχέση με το ρολόι μου. Αν το έχω αφήσει κάπου στο σπίτι και δε μπορώ να το βρω κάτι παθαίνω. Βγαίνω έξω χωρίς αυτό μόνο σε περιπτώσεις που δε γίνεται διαφορετικά (έχει χαλάσει ή μετά από ψάξιμο ωρών δεν το έχω βρει). Το κινητό δε μπορεί να το υποκαταστήσει.
  2. Το laptop είναι αυστηρά προσωπικό και γι' αυτό έχω κάνει λογαριασμό για τις αδερφές μου όταν θέλουν να το χρησιμοποιήσουν ή για όποιον άλλον θέλει. (ευτυχώς αυτό συμβαίνει σπάνια έως καθόλου πλέον)
  3. Με τρελαίνει,ακόμα και αν είναι ακατάστατα τα πράγματα μου, να μου τα μετακινεί κάποιος και στη συνέχεια να μη τα βρίσκω. Έχω μαλώσει πολλές φορές είτε με την μητέρα μου είτε την αδερφή μου.
  4. Δε σημειώνω ούτε με μολύβι σε βιβλία που έχω αγοράσει και τα προσέχω σαν κόρη οφθαλμού.
  5. Πολλές φορές, στο πεζοδρόμιο δε πατάω ποτέ στις διαχωριστικές γραμμές.
  6. Το συκώτι είναι από τους λίγους λόγους που μπορούν να με κάνουν να κάνω εμετό.
  7. Δε μπορώ να βρίσκομαι σε κλειστό χώρο όπου καπνίζουν. Στο σπίτι έχω μαλώσει πολλές φορές με τον πατέρα μου για τον λόγο αυτό.
  8. Θέλω οπωσδήποτε τα εικονίδια της επιφάνειας εργασίας μου να είναι τακτοποιημένα και να υπάρχει κατηγοριοποίηση.
  9. Μου αρέσει πολύ η οργάνωση και γενικά είμαι οργανωτικός τύπος. Στη πορεία όμως η εντροπία αυξάνει...:whistle: Και φτου απ' την αρχή.
  10. Πρέπει οπωσδήποτε να έχω μπουκάλι νερό δίπλα μου. Πίνω τουλάχιστον 2 λίτρα την ημέρα.
Αυτά τα λίγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Και οι δικές μου παραξενιές:

Πολλές φορές, στο πεζοδρόμιο δε πατάω ποτέ στις διαχωριστικές γραμμές.
lol! :clapup:και νόμιζα πως μόνο εγώ έχω αυτή την παραξενιά!:redface:
Αλλά δεν είναι μόνο αυτη... Έχω κι άλλες...
  1. Δεν αντέχω να δημιουργεί κάποιος άλλος ακαταστασία στο σπίτι μου. Σπίτι μου είναι! Ακαταστασία δημιουργώ μόνο εγώ!
  2. Είναι φορές που θέλω π.χ. το στυλό που έχω δίπλα στο βιβλίο να είναι ακριβώς παράλληλο με την άκρη της σελίδας (και άλλα τέτοια) γιατί εκνευρίζομαι!
  3. Δεν μπορώ να κάθομαι και να κοιτάω άλλον να κάνει κάτι (οτιδήποτε) στον Η/Υ... Θέλω οπωσδήποτε να έχω το ποντίκι στα χέρια μου! Επίσης δεν μπορω να βλέπω κάποιον να παιδεύεται μια ώρα στον Η/Υ για κάτι πολύ απλό... Παίρνω ανάποδες, όχι αστεία!
  4. Δεν μπορώ να βγώ από το σπίτι χωρίς το κινητό μου παρέα...
  5. Θέλω να έχω την τελευταία κουβέντα σε μια συζήτηση:redface:
  6. Υπάρχουν 1.000.000 πράγματα που με αηδιάζουν και δεν μπορώ ούτε καν να τα βλέπω!
  7. Χωρίς TV ζω άνετα... Χωρίς Η/Υ και internet δεν αντέχω!
Έχω κι άλλα...Αυτα θυμαμαι προς το παρόν...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΕΙΣ.:mad:
Μια φορα κι εγω απο το πολυ τρεξιμο ειπα να τους την τιμησω.. σηκωθηκα κορδωθηκα και πηγα...:redface:
"Στοοοοοπ! οχι τωρα, ετοιμαζομαστε για φαι!"... παω παλι πισω... παω πιο μετα, κατειλημμενη... παω ξανα, βρωμικη ...μπαινω τεσπα με τα χιλια στο μισο τετραγωνικο τουαλετας, αρχιζουν οι αναταραξεις....

μου πηγε το σκ@το στην καλτσα, το χεις ακουστα?:confused: :redface: :P

ε περιπου αυτο!
και εκει που λεω "νταξει ισορροπησα και τωρα θα το ριξω το κατουρημα", μου χτυπαει την πορτα η γκομενα... "βγες γρηγορα αναταραξεις"!
"βρε αει χεσου θελω να κατουρησω...!" (ευτυχως δε το ακουσε, οχι βεβαια οτι ειχα και μεγαλο προβλημα :P)
και εκει που παω να τα αμολησω, γκουπ γκουπ ξανα η πορτα!
"βγες αναταραξεις!"
ουτε σε πεδιο μαχης να μουνα, τελικα κατουρησα!

και πανω στη φαση της καθαριοτητας, ανοιγει η αεοσυνοδος στην πορτα!!!!
της την τραβαω πισω με περισσειο μισος, βρακωνομαι οπως οπως και βγαινω εξω να μαλλιοτραβηχτω!

το τι εγινε περιττο να σας πω ε!

(εκτος του οτι ειπα φωναχτα ολη την ιστορια και ειχαν ψοφησει ολοι στο πισω μερος του αεροπλανου) :hehe:


Έλεος, κλαίω από τα γέλια λέμε! :rofl::hehe::rofl::hehe::rofl::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και μένα μου αρέσει να τα βγάζω από τους άλλους όταν έχω οικειότητα βέβαια! Και τα μικρά σαν σπυράκια που βγάζουν στην πλάτη! Και σε μερικούς αρέσει όταν τους το κάνω.:P

Αυτό μου το έκανε ο πρώην μου συνέχεια και ενίοτε με εκνεύριζε! Μία φορά μάλιστα την ώρα που κάναμε σεξ, νιώθω ξαφνικά να μου ζουλάει απότομα την πλάτη.. όπως με χάϊδευε είχε πιάσει κάτι και ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ λέμε να μη το βγάλει! :P Πως δεν έφαγε σφαλιάρα εκεί που ήμουν χαλαρή, δεν ξέρω.. :D

  1. Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που βγάζουν διάφορους ήχους παρατεταμένα, ας πούμε ενώ χασμουριούνται.

Το έχω κι εγώ αυτό. Ακόμα και μένα να μου έρθει παρατεταμένο χασμουρητό το κόβω (και είναι μάλλον αστείο θέαμα!)


..

2)Ενώ δεν μπορώ να φάω φέτα όταν είναι ωμή,τρελαίνομαι για τυρόπιτες,σπανακόπιτες,τυρόψωμα και γαρίδες σαγανάκι (που έχουν φέτα!)..επίσης,σιχαίνομαι απίστευτα να πλύνω όποιο πιάτο είχε μέσα φέτα...


Κι αυτό το έχω.. και μάλιστα τρώω τυρί γενικά σαν τρελή, αλλά ωμή φέτα δεν μπορώ να αγγίξω με τπτ! :D

Άλλα:

1. Δεν θέλω κι εγώ να κάθονται στο κρεβάτι μου με τα ρούχα που φορούσαν έξω (αν και το έχω ψιλοξεπεράσει αυτό).
2. Δεν τρώω ελιές, σαρδέλες, παστά με τίποτα.
3. Δεν κοιμάμαι σε εντελώς σκοτεινό χώρο.
4. Όταν τρώω παστίτσιο ή μουσακά, το γυρνάω ανάποδα στο πιάτο, γιατί μ' αρέσει πολύ η μπεσαμέλ και θέλω να την φάω τελευταία! (και το κάνω παντού αυτό, ακόμα και σε εστιατόριο!)
5. Άν γκόμενος δεν έχει ωραία δόντια και γράφει ανορθόγραφα μηνύματα, δεν υπάρχει περίπτωση να τον ξαναδώ! Όπως κι αν κυκλοφορεί μονίμως χύμα (με φόρμες και τέτοια..)
6. Αγοράζω ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ το Cosmopolitan (Μάλιστα κάποτε κέρδισα και ταξίδι στο Άμστερνταμ, αλλά δεν βρήκα παρέα να παώ!)
7. Είμαι γενικά κυκλοθυμική.. μπορεί τη μία στιγμή να κλαίω και την άλλη να γελάω!


Είχα σκεφτεί κι άλλα όσο διάβαζα το θέμα, αλλά τα ξέχασα μαμώτο μου. Θα επανέλθω πάντως αν τα θυμηθώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
6. Αγοράζω ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ το Cosmopolitan (Μάλιστα κάποτε κέρδισα και ταξίδι στο Άμστερνταμ, αλλά δεν βρήκα παρέα να παώ!)



φυγαμε οπως εισαι!!!!

και σου δινω
οοοολα τα καλλυντικα που κερδισα εγω!!!!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κι αυτό το έχω.. και μάλιστα τρώω τυρί γενικά σαν τρελή, αλλά ωμή φέτα δεν μπορώ να αγγίξω με τπτ! :D

Και εγω αυτο το ειχα για παρα πολλα χρονια, και προσφατα αναγκασα τον εαυτο μου να δοκιμασει ωμη φετα, γιατι μου την εσπαγε να μου αρεσει τοσο ψημενη και να μην μπορω ουτε να την ακουμπησω ωμη! Ηθελα καμια φορα να μαγειρεψω κατι με φετα και δεν μπορουσα ουτε να την πιασω να τη βαλω στο κατσαρολικο! Τελικα εχω καταφερει να το ψιλοξεπερασω...

2. Δεν τρώω ελιές, σαρδέλες, παστά με τίποτα.
Ουτε να τα ακουμπησω!:P
4. Όταν τρώω παστίτσιο ή μουσακά, το γυρνάω ανάποδα στο πιάτο, γιατί μ' αρέσει πολύ η μπεσαμέλ και θέλω να την φάω τελευταία! (και το κάνω παντού αυτό, ακόμα και σε εστιατόριο!)
Και εγω, και τρωω τρελη κοροιδια απο τη μαμα μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θυμήθηκα και άλλο
Χωρίζω την πάστα σε 4 κατηγορίες
1)Το πάνω
2)το παντεσπάνι
3)τη σοκολάτα
4)Και τα διακοσμιτικά
και τα τρώω με σειρά 2-4-3-1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
χτες θυμήθηκα μια παραξενιά που είχα ξεχάσει:

ΜΙΣΩ να με γλύφουν στο μάγουλο ή στην μύτη!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top