Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλα underwater,αααααλλο αυτο που λες εκει.εκει η προικα βρε συ ειναι το τελευταιο.
Εδω οι κοπελες και οι αντρες πολλες φορες τις μελλοντικες γυναικες τους τις βρισκουν κατω απο το Χρισοτυγεννιατικο δεντρο τις γιορτες.(Δεν μιλαω για πασχα, γιατι με την σουβλα θα ειχαμε προβλημα...)
Εκει που καθονται και βλέπουν τιβου,αξάφνου μπαινει ο πατερ φαμιλιας και αντι για δωρο,τους φερνει πακετο την νυφη με τις προσκλησεις ετοιμες.
Παλι καλα που μου χαριζαν Τζι αϊ τζο εμενα οι δικοι μου...
:rofl::rofl::rofl:
να'σαι καλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από το ίδιο θρεντ :stupid:



ΘΕΜΑ: Έχεις προίκα;

Να θεωρούμε λοιπόν προίκα και τα χαρίσματα που έχει κάποιος και την δυνατότητα να προχωρήσει στην ζωή του;

Εντάξει. Τον θέλω προικισμένο.:P


:clapup: :clapup:
Κι εγώ προικισμένες θέλω, νι..




ΘΕΜΑ: Με ποιο χέρι γράφεις;

και με τα δύο, στο πληκτρόλογιο :bleh:

:clapup: :clapup:



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Μεγάλα Ρεζιλίκια


Εδώ ο Κρονάκος παίρνει σειρά μετά από ποστ του tsus για το πώς την πάτησε μια φορά στο τηλέφωνο... :rolleyes:

Μην ανησυχείς tsus, όλοι την πατάμε έτσι και χειρότερα. Εγώ πχ πήρα σε έναν φίλο μου και το σηκώνει ο πατέρας του και του κάνω "Έλα μωρή κ*λ*π**στρ@, τελικά το έχαψε ο πατέρας σου για το βράδυ;"

Κι εδώ συμπληρώνει.. :P

Μου λέει αυτός "Τι κανονίζετε πάλι πίσω από την πλάτη μου;" "Ε, τι να κανονίζουμε κύριε τάδε, τα γνωστά" και το έκλεισα και άφησα τον άλλον να βγάλει το φίδι από την τρύπα:P

Το επόμενο είναι άσχετο :P

Βασικα οτι παθαινω το παθαινω απο τις λιγες φορες που μεθαω(δεν μιλαω κανω κεφαλι, αλλα για κατασταση Huston εχω χασει επαφη)

Ενα βραδυ που μαζευτηκαμε ολοι ως φοιτητες σε ενα σπιτι, ειπαν τα παιδια να πιουμε τσικουδια που ειχε φερει ενας φιλος( τσικουδια σε σφυνακι...). Εγω μετα το 5 σφυνακι δεν θυμαμαι τιποτα...Μονο σκηνες οτι δαγκωνω στην πλατεια της Κοζανης(δεν θυμαμαι ποτε πηγαμε..) ενα τοστ απο καποιου το χερι και μετα να ξυπναω με πονοκεφαλο για το πρωινο μαθημα.

Στο ΤΕΙ εμαθα τα χαλια μου:redface:

Καποια στιγμη που καθομουν στο παγκακι της πλατειας μιλουσα με εναν φιλο μου. Αυτος κομματια αποφασισε να φυγει χωρις να το πει, οχι πως και να το ελεγε θα τον καταλαβαινα... Γυρναω να του μιλησω, αφαντος. Τρωω φρικη! ν α αρχιζω να λεω "Μιχαλακη? Που κρυφτηκες?" και μετα να φωναζω " Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" "Αστυνομια! Απαγαγανε τον Μιχαλακη!!!" :redface: Να προσπαθουν να με ηρεμισουν οι φιλοι μου και εγω να εχω βαλει τα κλαματα γιατι νομιζα οτι δεν θα τον ξαναδω...
Και να σημειωσω οτι στην πλατεια της Κοζανης αραζουν ολοι οι φοιτητες...

Αλλη φορα θα σας πω για την φορα που μεθυσα και βγηκα με το μποξερακι και την κιθαρα στον δρομο...Ασε που οι απο πανω φωναξαν την αστυνομια γιατι νομιζαν οτι καποιος πεθαινε ( με βαζαν να ξαπλωσω οι φιλοι μου και φωναζα "Μη!! Θα πεθανω! Θα πεθανω!! απο αναρροφυση!!):redface:

:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Τι ύψος έχετε; (Διαβάστε το)


Κάνει ο Γιάννης την αρχή..
Εγώ είμαι 2 παρα τέταρτο.:P

1.85!



Συνεχίζει ο Μάριος..
p.s.-Μιας και ειπε και ο giostau για το γνωστο ρητο "τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια", ξερετε οτι υπαρχει και η απαντηση σε αυτο ε;:whistle:
Εαν το πει καποιος-καποια, για απαντηση ο αλλος του λεει:
"Nαι,το ιδιο ομως και τα ουρα"...:P
(Χουμορ χουμορ!:P )



Προσκυνάτε, ήρθε η ΚουΕ..
η ταυτότητα μου που την έβγαλα στα 15 μου γράφει 1,65...
τότε οι καλοί αστυνομικοί (:P ) μου είχαν πει ότι θα ψηλώσω κι άλλο και γω το χαϊβάνι χαιρόμουν :P
ακόμα 1,65 είμαι :P :P :P παρόλο που από τότε έχω μετρηθεί δεκάδες φορές ακόμα με την ελπίδα ότι έχω πάρει κανά πόντο... άντε μισό βρε αδερφέ! (με ψηλοτάκουνα βέβαια χτυπάω και το 1,78 :P όπου μετά το ύψος μου είναι μια χαρά για τα κιλά μου :P :P )

αχ... με μάτιαξαν οι τσοιμπά :(
:P:P



Και τώρα στο επίκεντρο η dooo...
ρε.................είμαι 1.75

-0.10, πιο ψειρούλες δε μπορούμε να γράψουμε σε αυτό το φόρουμ, αίσχος,πίσσα, πούπουλα

(Στο παραπάνω έχει ήδη υπολογιστεί ΦΠΑ 19%, η πραγματική τιμή έιναι ..... )

Σε σπίτι με διαστάσεις ιγκλου (για να φτάνει ν'ανάβει το φως)
:P :P :P



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Οδήγηση και... υγεία;

Ο Maik, σχολιάζοντας την ικανότητα των γυναικών στην οδήγηση..


Με την μικρή μου ξαδέρφη έζησα την απόλυτη εμπειρία. Τί bunjy jumping και χαζομάρες. Εδώ φτάνει η αδρεναλίνη στα κόκκινα. Κατηφόρα πίσω από λεωφορείο. Το λεωφορείο σταματάει στη στάση. Περνάνε τα 2 μπροστινά αυτοκίνητα. Ξαφνικά επιταχύνει ενώ το λεωφορείο βγάζει φλας για να φύγει.. στο αντίθετο ρεύμα ανεβαίνει άλλο λεωφορείο. Το λεωφορείο μας παίζει τα φώτα κορνάρει και λεω εδώ είμαστε τώρα, μέσα σε αμάξι θα παω.Τελικά για λίγα δεύτερα η μετωπική αποφεύχθηκε.
Από τότε σνομπάρω όλα τα extreme sports, όπως και την ξαδέρφη μου όταν μου λέει να πάμε βόλτα με το αμάξι​

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:






//καλό, αρκεί να μην το ζήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Το σωστό μέγεθος


ΚουΕ, μέρος Α
λοιπόν....

το μέγεθος ΠΑΙΖΕΙ ρόλο όταν...
1) ο ιδιοκτήτης του, δεν ξέρει πως να το κουμαντάρει όσα εκατοστά και αν είναι :P
2) όταν είναι κάτω των 8 εκατοστών που η επιστήμη λέει ότι χρειάζεται για να έχει κάποιος για να προσφέρει κολπική ικανοποίηση.

Ο παγκόσμιος Μ.Ο. είναι γύρω στα 12,5 εκατοστά (καταραμένοι Κινέζοι :P )
Ο Ευρωπαϊκός Μ.Ο. είναι γύρω στα 14,5 εκατοστά
Ο Ελληνικός Μ.Ο. είναι γύρω στα 15,5 (αν λένε αλήθεια στις μετρήσεις :P αχ αθάνατε άντρακλα Ελληνάρα μου!)

Να συμπληρώσω εδώ ότι υπάρχουν οι εξής κατηγορίες (?!?) μεγεθών...
1) extra small
2) small
3) medium
4) large
5) extra large
6).... ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΥΚΟ??? :rofl:


Μισό λεπτό, θέλει να παρέμβει ο Κρόνος
Αν ειναι ετσι τοτε ενας που εχει πεος που ειναι πχ 16 m τα 4 που περισευουν τι τα κανει; Αφου μπαινει ολο μεσα...

σιγά πιζίμ, κόψε κάτι....ή τουλάχιστον μάζεψέ το κουλούρα...:clapup::clapup::clapup:


ΚουΕ, μέρος Β
εεεε της μήτρας είναι λιιιιιιιιγο άσχετο :P
Το μέγεθος του κόλπου όμως.... δεν είναι καθόλου άσχετο! ;)


όπως και στον άντρα μπορούμε να εντάξουμε το γενετήσιο όργανό του σε 3 κατηγορίες μεγέθους, έτσι ισχύει και για την γυναίκα.
Βάσει του Κάμα Σούτρα (για να δείτε ότι είμαι και διαβασμένη :P ) υπάρχουν 3 "μεγέθη" και στα δύο φύλλα....
Αν τα μετονομάσουμε σε S, M, L (το XL το παρακάμπτουμε, δεν αφορά τους Καυκάσιους :P ) τότε οι "ικανοποιητικοί" συνδιασμοί στα δύο φύλλα έχουν ως εξής! (όπου Α = άνδρας και όπου Γ = γυναίκα)
ΑS + ΓS
AS + ΓΜ
ΑΜ + ΓS
ΑΜ + ΓΜ
AM + ΓL
AL + ΓΜ
AL + ΓL

Όπως λοιπόν μπορείτε πολύ εύκολα να διακρίνετε από τον παραπάνω πίνακα, οι πιο ευτυχισμένοι δεν είναι οι ιδιαίτερα προικισμένοι αλλά οι μεσαίου μεγέθους (και στα δύο φύλλα) μιας που μπορούν με άνεση να "δέσουν" με όλα τα άλλα μεγέθη ;)

Μισό να δω αν έχω κάτι στο νούμερό σας σα να λέμε ε; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φρέσκο, μόλις βγήκε από τον φούρνο :P




ΘΕΜΑ: Με πoιο χέρι γράφεις;

Δεν θυμαμαι αν εχω ξανα-απαντησει, αλλα τεσπα...
Με το δεξι!:D
Ειναι γνωστο αλλωστε οτι το να γραφεις με το αριστερο χερι ειναι οτι χειροτερο για τον ανθρωπο.Ειναι απαραδεκτο,ανηθικο,αρρωστημενο και ειναι σημαδι του διαβολου!:| :devil:
Αμεεεεεε...
Καθολη την διαρκεια της ιστοριας οι αριστεροχειρες θεωρουντας αρρωστοι -σωματικα και ψυχικα- και στα ιταλικα το αριστερο που λεγεται sinistra προερεται απο την λεξη sinister!(δυσοιωνος-καταστροφικος κτλ κτλ)
Οι Εσκιμωοι πιστευουν τους αριστεροχειρες για μαγους και παλιοτερα στην Ιαπωνια εαν καποιος αντρας καταλαβινε οτι η γυναικα τους ηταν αριστεροχειρας ειχε το δικαιωμα να την χαστουκισει.
Αν ηταν κι αυτος αριστεροχειρας ειχανε προβλημα μαλλον...
Μην ξεχναμε και το ρητο "ολα δεξια/ζερβα να σου ερθουν".
Τιποτα!Δυστυχως ακομα και στις μερες μας υπαρχουν αριστεροχειρες και πρεπει να παταχθουν και να αλλαξουν συνηθεια!
Ξεκιναμε απο αυτο το thread οπου οσοι δηλωσαν αριστεροχειρες θα μπαναρισοτυν μεσα στι επομενες ωρες!(οι αμφιχειρες θα φανε ban κι αυτοι αλλα πορσωρινο.οι υπολοιποι μονιμο)
Μην κανετε τον κοπο να αλλαξετε τα ποστ σας, σας εχω φακελωσει...Οσοι mod δηλωσαν οτι ειναι αριστεροχειρες θα τους "ξηλωσουμε" και θα φανε 1000 βουρδουλιες στον κωλ...ποπο τους για να μαθουν.:vava:
:P

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν είναι "κλασσική ατάκα", αλλά όταν το είδα [το bold-αρισμένο κυρίως] ξεράθηκα :clapup:
Απολαύστε την Κατερίνα στο...


ΘΕΜΑ: Αναζητήσεις κομματιών

[...]

Οι Hot Chip είναι άλλοι... :)
Αυτοί που λένε το «In My Life» είναι οι σκέτοι Chip και είναι Έλληνες. :)

Ριιιιλι; Εγω δεν το βρηκα πουθενα για κατεβασμα, μου το φερε ενας φιλος και το χε περασμενο ετσι! Θενξ φορ δε ινφο!

:laugh:


Η γνωστή, θεϊκή Κατερίνα :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με μια σχετικη σιγουρια μπορω να πω οτι υπερβαλλεις, καπελακι με λογκο θα σου αποσταλει μεσα σε 3 εργασιμες ωστοσο :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=176403&postcount=97

LOOOOOOOL!!!!!!

Aνέβηκα στη πιπεριά
-μαυρομάτα και ξανθιά-
για να κόψω ένα πιπέρι
-συ 'σαι το γλυκό μου ταίρι-
Bλέπω μια κόρη κι άλλαζε
και τη καρδιά μου τάραζε
και μου λέει: -"μη φοβάσαι
βάλ' το χέρι σου και πιάσε"
Tη τσίμπησα μες στο λαιμό,
σκούζει, φωνάζει: "όχι εδώ"
και μου λέει: "παρακάτω
από το λαιμό πιο κάτω"
Tη τσίμπησα στα δυο βυζά,
σκούζει, φωνάζει: "κερατά"
και μου λέει: "παρακάτω
απ' τα δυο βυζά πιο κάτω"
Tη τσίμπησα στον αφαλό,
σκούζει, φωνάζει: "ούτε 'δω
και μου λέει: "παρακάτω
απ' τον αφαλό πιο κάτω"
Tη τσίμπησα στα γόνατα
φωνές και ξελιγώματα
και μου λέει: "παραπάνω
απ' τα γόνατα πιο πάνω"
Σκύβω κι ο μαύρος τι να δω;
Να ρεματάκι δροσερό.
Γύρω-γύρω είχε βούρλα
και στη μέση μια βρυσούλα
Ήτανε και κατηφόρα
έβαλα και λίγη φόρα
πέφτει σκούζει απ' τη χαρά της
και την άκουσ' ο μπαμπάς της
-"Tι έχεις κόρη μ' κι είσαι κάτου
κι είν' τα πόδια σου στ' αφτιά του";
-"Μέγας πόνος μ' έχει πιάσει
και με τρίβει να περάσει"!

Doo... the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Απο dooo... Ακομα γελαω!!!:hehe::hehe:

(εκεί που βλέπουμε τηλεόραση) γυρνάει και με κοιτάει με ένα ύφος που μόνο ο χειρότερος εχθρός μου μπορεί να έχει......

μην έχει σχέση με αυτό που βλέπεις?


εμένα π.χ., με κοιτάει σαν ούφο όταν βλέπω μαρία η άσχημη:D

και απειλεί ότι θα μου τα κόψει αυτά σε λίγο, αλλά ΠΡΙΤΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Χωσε Κρονακο αγορι μου χωσε!!!

Η Συμη ειναι στης κυκλαδες ρε UFO; Θα το ακουει και θα τριζουν τα κοκκαλα του του προπαπου μου, αν δεν εχει γινει zompie και εχει βγει να σε βρει....

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κρόνος reloaded στο...


ΘΕΜΑ: Τα πάντα για το ξύρισμα, τα μούσια κλπ


Έπρεπε να περιμένεις κι άλλο πριν ξυριστείς...στο στρατό θα υποφέρεις και συνάμα θα βαρεθείς . Να ξυρίζεσαι όσο πιο αργότερα μπορείς,μία φορά το μήνα,το 2μήνο .... όσο ξυρίζεσαι τόσο αγριεύουν και βγαίνουν πιο γρήγορα :)

Το ξέρω ρε φίλε αλλά τόσο καιρό ήμουν σαν τον παπά της ενορίας... Και πάλι δηλαδή σαν τον παπά της ενορίας θέλω να γίνω γιατί βαριέμαι το ξύρισμα, αλλά έχεις τους καθηγητές πάνω από το κεφάλι σου...
:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Θύτης ή Θύμα;

Υ.Γ. XRZ, μένεις στον δρόμο που δολοφονήθηκε ο ... πως τον είπαμε;

στην γωνία κάθετου και πρώτου παράλληλου... 3 πολυκατοικίες μακριά δλδ [σκέψου ότι ο δρόμος σχηματίζει ένα Τ, ο κυρ γιαννης μας άφησε χρόνους στην άκρη της κάθετης γραμμής του Τ και εγώ είμαι εκεί που είναι η ορθή γωνία των 2 ευθ.τμημάτων... καλό ε? :P]

Κάψιμοοοο :P :lol:




Και μία ευγενική προσφορά του Founes:
Από την άλλη μπορούσε να φερθεί ακόμα πιο έξυπνα! Ξεχνάς την γυναίκα, απο την στιγμή που ξενοπηδιέται δεν αξίζει καν να την σκέφτεσαι και να στεναχωριέσαι. Της την στήνεις, την πιάνεις επʼ αυτοφώρω και πολύ εύκολα βγάζεις διαζύγιο και μάλιστα αναίμακτα με δική της υπαιτιότητα! Τον εραστή, απο την στιγμή που ξέρεις οτι ειναι πρόσωπο με κάποια μεγάλη θέση, του ζητάς τον ουρανό με τα άστρα για μην δημοσιοποιήσεις την όλη κατάσταση ή κάνεις κάτι πολύ πιο απλό... Χμ... Διευθυντής του ΙΚΑ ήταν ο ένας και ο άλλος 1 χρόνο πρίν την σύνταξη. ΑΡΑ! Βγάζουμε την σύνταξη με συνοπτικές διαδικασίες και μάλιστα παραφουσκωμένη και με ενα εφʼ απαξ αρκετά μεγάλο (για την ψυχική οδύνη!) και μετά το ρίχνεις στην τρελίτσα! Φοράς σκουλαρίκι και τσιλιμπουρδίζεις τα χρόνια που μένουν με πιτσιρίκες!!!

Ετσι είναι όλοι ευχαριστημένοι. Ο ενας ελεύθερος κι ωραίος (και τσεπωμένος) και το ζευγαράκι ζει τον έρωτα του ήσυχα κι ωραία!




:devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σιγά που δεν θα το 'βαζα :P


ΘΕΜΑ: Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Απορώ στις συναντήσεις του e-steki με τόσους καμμένους πως δεν γίνεται καμία ανάφλεξη ...:P

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από τα all-time best offs... :D



ΘΕΜΑ: [split] Ψάχνω όνομα για γατάκι!


Από msn:

Obsessed with love and clouds and rain... says:
Η administrator του e-steki σκέφτεται να ονομάσει
Obsessed with love and clouds and rain... says:
php την γάτα της
Obsessed with love and clouds and rain... says:
Πώς σου φαίνεται? :D
skarab [christmas cookies] says:
Μια στιγμή να ρωτήσω τον σκύλο μου...
skarab [christmas cookies] says:
"Τι λες perl?"


:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το μαγαζί σήμερα προσφέρει ένα ποτπουρί από Κατερίνα :D


ΘΕΜΑ: Θέλω, θέλει, αλλά τι κάνουμε;


Ο Κρονάκος μάς έχει μόλις περιγράψει μία φάση με μια γνωστή του στο προαύλιο, όπου φιληθήκανε και τούτος δεν ξέρει αν τα 'χουν ή όχι...

Δηλωνω τρελη φαν, κρονε σκιζω τη φλεβα μου για σενα λεμε!!
Η περιγραφη στην αυλη ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!
ΧΟΥΦΤΩΣΤΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!



ΘΕΜΑ: Το σπίτι μου γκρεμίζεται;


Να σας πω την αλήθεια αυτή την προσφορά φιλοξενίας προς την Gio περίμενα να την κάνει ο Γιώργος πρώτος!!! :devil:

Τι, τη γλυκοκοιταζει κι ο γιωργος; Mine mine mine mineeeeeee!!! :hehe:
:P:P



ΘΕΜΑ: Πώς αισθάνεστε;

Σαν να μ'εχει πλακωσει το ταβανι και να καθονται απο πανω του 100 παχυσαρκοι.

Το βάρος του ταβανιού δλδ δεν σε πειράζει? Δεν μασάς ε? Αν ήταν 99 οι παχύσαρκοι και μια κοπέλα νορμάλ?:D :P :whistle:

Το ταβανι σκετο ειναι υπερκυριλε, στον 5ο παχυσαρκο κολλαω :X

Σημερα μ'εχει πιασει το κυνικο μου, κι ειναι μια καποια λυσις για την κατασταση μου :whistle:
(αααα, τι καλος ανθρωπος, και τι ομορφο ασπρο πουκαμισο..α δενει και πισω?!)



ΘΕΜΑ: Σαβουάρ Βουρ - Απλά μαθήματα κακής συμπεριφοράς

Ουδέν σχόλιον εδώ, διαβάστε όλο το ποστ (παραθέτω μόλις το 1/3) :D
[...]
Το τελευταιο και χειροτερο μαλλον, ηταν σε μια αγενη υπαλληλο που εκδιδει μηνιαιες καρτες στον σταθμο της Ομονοιας.. Ειχα παει μια μερα να παρω εισιτηριο στο διπλα ταμειο και την ακουσα να ειρωνευεται αλλοδαπους για την προφορα τους, να τους κοροιδευει κτλ, με λιγα λογια ο,τι ακουω και μου γυρνανε τα λαμπακια. Εσκασα μυτη αρχες του μηνα λοιπον, με ο,τι 10λεπτο ειχα μες στο σπιτι να παρω την καρτουλα μου, η αθωα.
"Φοιτητρια εισαι?"
"Ναι, γιατι?"
"Μονο φοιτητες μπορουσαν να φερουν τοσα ψιλα, σε περιπτερο δεν μπορουσες να πας?"
"Οχι"
... μετραει, μετραει ...
"Ειναι δεκα λεπτα λιγοτερα"
"Λυπαμαι, τα μετρησα σπιτι, ξαναμετρηστε τα".
Ολα αυτα με φυσικο και γλυκερο υφος, ΑΠΟΛΑΥΣΗ...

Μπορω να θυμηθω απειρα, αλλα αρκετα μπιτς εγινα :D
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Είναι ελεεινή..............ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ:clapup::clapup::clapup:
Η Corpse Bride καλέ:D

ΘΕMA:Μεγάλα Ρεζιλίκια

Αφηγείται η καημένη η Ιsi
Πριν λίγο καιρό στη δουλειά έχει πάει η ώρα 8:30 το βράδυ (από το πρωί έχουμε πήξει...) και ο συνάδελφος με έχει παρακαλέσει να πάρω κάποια αρχεία από το σέρβερ και να τα γράψω σε ένα CD.
Ζαβλακωμένη από την κούραση ανάμεσα σε στοίβες χαρτιά γυρίζω με φούρια και τον ρωτάω με φυσικότητα:

"Σε ποιό φάκελο έχεις εκείνα τα αρχ*δια?"

:redface: Δε το 'θελα λόγω τιμής... :redface: :(

Εκείνος πάντως γέλασε και μου απάντησε:
"Γλώσσα λανθάναουσα ξέρεις τι λένε ε?" :P :P

Σχολιάζει η ΚΟΥΕ.......
αφου δεν σου έδειξε το φερμουάρ του.. πάλι καλά :lol::lol::lol:

....για να συμπληρώσει το κάθαρμα
Κορυφαιο!!

"Καντα μου unzip"!!!

Έλιωσααααααααα:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Περί ψυχικών διαταραχών..:P

ΘΕΜΑ: Μυθομανία.....

Κατά την ανάλυση ενός προβλήματος...
Κοίτα μόνο μην αρχίσει να σου μιλάει ως άλλο πρόσωπο και ξεχνάει πράγματα για τον πραγματικό της εαυτό (π.χ. σου πει ότι την λένε Ελένη και ότι δεν είχε ποτέ σχέση με κάποιον τον οποίο χώρισε)! Τότε πάμε για Αποσχισματική Διαταραχή Ταυτότητας (Πολλαπλή Ταυτότητα)...

...αρχίζουν και πέφτουν οι μάσκες
Me, Myself and I.......
crazyhelen : Αμάν......Μας πήρανε χαμπάρι Ελενίτσα.....
Ελένη : Ωχ λες να καταλάβανε στο στεκί ότι ..... το'χα αλλά το χάλασα? (το μυαλό)
crazyhelen : Χμ....Δεν ξέρω για τους άλλους, αλλά ο Μοναχος κάτι έχει ψιλιαστεί.
Ελένη : Ο Μονάχος? Καλέ με αυτόν ήμουν παντρεμένη.....Αυτός με ξεμπρόστιασε????
Λενιώ : Ήσουν παντρεμένη? Εγώ με τον Μοναχο, έχω σχέση 2 χρόνια......

κ.λ.π. - κ.λ.π. - κ.λ.π.
Αχ, έλιωσα... :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιάννης, all time classics..

Αν κοιτάτε ο ένας πάνω ο άλλος κάτω αυτό είναι ......το 69.
Και να κοιτάει αυτή ταβάνι και εσύ την τηλεόραση αυτό είναι.... γάμος


:rofl: Να 'σαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top