Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ταυράκι και εγώ (με ωροσκόπο Σκορπιό)..τωρα δεν είναι ότι τα ποστεύω αλλά τη συνήθεια πχ με το που μπαίνω στο γραφείο να μπαινω σε ενα σαιτ και να διαβάζω το ωροσκόπιο μου το έχω!
Πάντως, δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά όλες μου οι σχέσεις είναι εναλλάξ με ψάρια και καρκίνους! Δεν ξέρω αν με πιάνουν σα χαρακτήρα αυτά των ταύρων αλλά με τόσο συγκεκριμένο target group επιλογών έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dedilou

Νεοφερμένος

Η Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ είμαι Κρυαράκι...μιας και γεννήθηκα στις 31 Μαρτίου  :):)...εμένα ποτέ δεν μου έκατσαν οι προβλέψεις περί ζωδίων οπότε και δεν τα πιστεύω..καλά αυτά που δεν καταλαβαίνω καθόλου είναι τα περί ωροσκόπων :wacko: :wacko:...έλεος..και από οτι βλέπω δεν πρόκειται να μπορέσω να τα μάθω ποτέ...  :blink: :blink: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αιγοκερως 15-1 αλλα δεν πολλυ πιστευω βασι αυτα που λενε για τουσ αιγοκερους εγω ειμαι :angel:...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ταύρος (24/4), αλλά δε πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
]ifrit[ .... michelle..... δίδιμοι είστε??? Και δεν μοιάζετε καθόλου!!
Και εγώ Παρθένος είμαι ..... αλλα δεν το φωνάζω νιόθω άβολα  :redface:
Ωροσκόπο δεν ξέρω τι έχω! Μπορώ να διαλέξω μόνος μου ? Αν ναί θέλω Υδροχόο,  αν έχει τελέιώσε πιάσε μια ψάρια ! Στο κινέζικο τι να είμαι ? Κάποια μου είχε πει ότι είμαι γουρούνι και αναίσθητος.... Υπάρχουν τέτοια ζώδια? Πάντως το 3ο που μου είπε σίγουρα δεν ήταν ζώδιο.

Παππούλη κι εγώ παρθένος είμαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
ειμαι ιχθεις(14/03/92)και δεν πηστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Παππούλη κι εγώ παρθένος είμαι :D

To ξέρω βρε κουνελάκι για αυτο σε αγαπάω τόσο πολύ, ταιριάζουμε! :hug: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είμαι Λέων αλλά δεν τα πιστεύω αυτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ειμαι Λεων 19/8 και πιστευω λιγακι και εγω οπως ολοι / ολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τοξότης 27/11 αλλά δεν πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλως ήρθες lefteris:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ετσι οπως ειναι οι τελευταιες απαντησεις...
"ειμαι λεων και δεν πιστευω"
"ειμαι ταυρος και δεν πιστευω"
"ειμαι σκορπιος και πιστευω"
μου θυμιζουν ομαδες συγκεντρωσης αλκοολικων π.χ. που λενε "γεια σας, ειμαι ο Μαριος και ειμαι νηφαλιος 145 μερες"..."γεια σας ειμαι ο Χρηστος και δεν πινω 5 μηνες...":P
ασχετο το ξερω....:whistle:
Εγω ειμαι Καρκινος (με οτι συνεπαγεται αυτο...) με ωροσκοπο τα πρωτα 12ζωδια οτυ ζωδιακου κυκλου!:clapup:
Παντως με παρα πολλους καρκινους που εχω γνωριστει δεν εχουμε καμια μα καμια ομοιτητα.
Γενικα στα ζωδια δεν πολυπιστευω.Ναι μεν μπορει να εχουν καποια κοινα χαρακτηριστικα ατομα που εχουν το ιδιο ζωδιο, αλλα δεν μου λεει κατι αυτο.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κοίτα εγώ η αλήθεια είναι οτι δεν πιστεύω αλλά και πιστεύω.
Δηλαδή κάποια βιβλία η περιοδικά που έχουν πέσει στα χέρια μου και λένε για καποια στοιχεία του χαρακτήρα του Παρθένου ναι είμαι έτσι.

Όμως δεν είμαι απο τα άτομα που θα στηρίζονται στις ατρολογικές προβλέψεις, αν πει προσέχετε τα ατυχήματα οτι δεν θα βγαίνω απο το σπίτι μην χτυπήσω.
Επειδή παίρνω περιοδικά ή και οι εφημερίδες που έχουν θα τα διαβάσω για πλάκα.
Κάποιες φορες πέφτουν μέσα στην κατάσταση που βρίσκεται η ψυχολογία μου και συγκεκριμένα ένα ένθετο που δίνει ο Ελεύθερος τύπος κάθε Κυριακή για το εβδομαδιαίο πρόγραμμα της τηλεόρασης.ΕΕ εκεί μένω λίγο μ@λάκας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Είμαι Ιχθύς 24 "Φλεβουάριου" με Διδύμους ωροσκόπο και τον Άρη στον Ταύρο και την Αφροδίτη στον Υδροχόο. Η ανάλυση χαρακτήρα με βάση ημερομηνία και τον τόπο γέννησης (προσωπική πρόβλεψη επί πληρωμή) με έχει βοηθήσει πάρα πολύ να καταλάβω γιατί είμαι έτσι όπως είμαι. Μου έχει δείξει πώς μπορώ να γίνω επιστρατεύοντας την προσωπική μου δύναμη, τί παίζεται με τις σχέσεις μου (συναστρία) με τρομακτικά αντικειμενική θεώρηση και με ξυπνά από τις αυταπάτες μου.
Η αλήθεια είναι ότι το βρίσκω τρομακτικό πώς μπορεί να είναι γνωστά σε έναν αστρολόγο πράγματα κρυφά που κρατώ μόνο γιά μένα...
Με ενδιαφέρει και παρακολουθώ σε μια προσπάθεια να καταλάβω καλύτερα τον άλλο, τα κρυφά μυστικά της ζωής και τις τάσεις του μέλλοντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kynofilos:
Είμαι Ιχθύς 24 Φλεβουάριου με Διδύμους ωροσκόπο και τον Άρη στον Ταύρο και την Αφροδίτη στον Υδροχόο. Η ανάλυση χαρακτήρα με βάση ημερομηνία και τον τόπο γέννησης (προσωπική πρόβλεψη επί πληρωμή) με έχει βοηθήσει πάρα πολύ να καταλάβω γιατί είμαι έτσι όπως είμαι. Μου έχει δείξει πώς μπορώ να γίνω επιστρατεύοντας την προσωπική μου δύναμη, τί παίζεται με τις σχέσεις μου (συναστρία) με τρομακτικά αντικειμενική θεώρηση και με ξυπνά από τις αυταπάτες μου.
Η αλήθεια είναι ότι το βρίσκω τρομακτικό πώς μπορεί να είναι γνωστά σε έναν αστρολόγο πράγματα κρυφά που κρατώ μόνο γιά μένα...
Με ενδιαφέρει και παρακολουθώ σε μια προσπάθεια να καταλάβω καλύτερα τον άλλο, τα κρυφά μυστικά της ζωής και τις τάσεις του μέλλοντος.

Δηλαδή αν σου στείλει κάποιος ημερομηνία γέννησης και ώρα μπορείς να κάνεις ανάλυση??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Υπάρχει δωρεάν ανάλυση χαρακτήρα στο διαδίκτυο στο www.astroadvice.com και με δυνατότητα συναστρίας. Είναι περιεκτική αν και λακωνική και προσωπική. Είναι στα αγγλικά.
Παρακολουθώντας και το προσωπικό ημερήσιο ωροσκόπιο στην ίδια διεύθυνση για καιρό, μελετώ τον χαρακτήρα μου ακόμα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εγω ειμαι αιγοκερως και δεν πιστευω (με λενε ινες και ειμαι καλα, μαριο). και δεν πιστευω οχι μονο γιατι ειναι παραλογο, αλλα και γιατι για το ζωδιο μου λενε πως ειμαστε ψυχροι, τελειομανεις, συναισθημματα μακρια απο μας, σκεφτομαστε μονο καριερα κλπ.......
μη σας πω πως ειμαι το ΑΚΡΩΣ αντιθετο.......!!
(τελειομανης εγω??:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Eίμαι και εγώ Αιγόκερως και δεν πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ρε παιδιά τώρα μου ήρθε εδώ είχα βάλει και δημοσκόπηση τα ζώδια ε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Οκ την ξαναέβαλα

άντε αντε ξαναψηφίστε
μην βαριέστεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top