Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε παιδιά... Δε μπορώ να σκέφτομαι ότι το μέλλον μου είναι προκαθορισμένο και δε διαγράφω τη δικιά μου τροχιά στον κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το μέλλον σου είναι ούτως ή άλλως προκαθορισμένο μιας και δεν είσαι τπτ άλλο από μια μηχανή αντανακλαστικών. οπότε, don't bother :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Yoma,δεν ειναι αναγκη το οτι πιστευεις στα ζωδια οτι πιστευεις κ στην μοιρα,δεν ειναι μαυρο-ασπρο το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρθένος :D κι έχω μια μεγάλη απορία...γιατί δεν έχω καμία σχέση με το ζώδιο μου...και μην μου πείτε ότι φταίει ο ωροσκόπος....Κοινότυπη δικαιολογία :mad: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κριάρι (και το πρώτο ζώδιο! :thumbsup: ), 14 Απριλίου.
Δεν πιστεύω πολύ, τι να σου πω τώρα.. Μόνο στα βασικά χαρακτηριστικά των ζωδίων (όταν με συμφέρει! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Παρθένος :D κι έχω μια μεγάλη απορία...γιατί δεν έχω καμία σχέση με το ζώδιο μου...και μην μου πείτε ότι φταίει ο ωροσκόπος....Κοινότυπη δικαιολογία :mad: :tongue:

Θα βρείς εναν καλό Ζυγό και θα τελειώσει εκεί η απορία σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Θα βρείς εναν καλό Ζυγό και θα τελειώσει εκεί η απορία σου :D

Ώστε ζυγός είσαι παιδί μου 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
απ'όλα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σκορπιός! Αυτό είναι ζώδιο!! Όχι νερουλά πράγματα, πάθος και ίντριγκα! :P
Πέρα απ' την πλάκα, νομίζω ότι όλα αυτά με τα ζώδια και τις μελλοντολογικές προβλέψεις βάσει αυτών, είναι αβάσιμα και ψεύτικα. Αρκεί να παρατηρήσει κανείς τα λεγόμενα ενός αστρολόγου.. "Θα πάρεις λεφτά, αλλά ίσως βρεθείς και σε δύσκολη οικονομική κατάσταση", "Θα γίνει αυτό ή δε θα γίνει", κτλ κτλ.
Και, επιτέλους, είναι δυνατόν την ίδια μέρα να συμβούν τα ίδια πράγματα σε όλους τους ανθρώπους που έχουν το ίδιο ζώδιο;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αιγόκερως... 23/12 αλλά δεν πιστεύω ιδιαίτερα σε αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini :
Και, επιτέλους, είναι δυνατόν την ίδια μέρα να συμβούν τα ίδια πράγματα σε όλους τους ανθρώπους που έχουν το ίδιο ζώδιο;; :hmm:

Ακριβώς αυτό είναι το επιχείρημα μου απο μικρή εναντια σε όσους πιστευουν στα ζώδια! Μα, είμαστε καλα??? 500.000 κόσμος θα έχει τα ίδια γεγονότα στη ζωή του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
και οι 2 μου γονείς, εγώ και ο αντρας μου (to be :D) είμαστε αιγωκαιροι και είμαστε 4 τελείως διαφορετικά ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Είμαι Λέων με ωροσκόπο Λέων!Αυτό μου έχουν πει ότι δείχνει πως είμαι ιδιαίτερα δυναμική και προορίζομαι για .....αρχηγός :hehe:Από όλα όσα έχω διαβάσει γι αυτό το συνδυασμό το μόνο που βρίσκει εφαρμογή στην προσωπική μου ζωή είναι πως δεν αφήνω κανένα να μου πάρει τη θέση πάρκινγκ.Τώρα αν αυτό λέγεται επιτυχής πρόβλεψη.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ε,ειναι μια καλη αρχη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goldy

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαι Υδροχόος :thumbsup: Συνήθως δεν πιστέυω αλλά αν κάτι πέσει στα χέρια μου το διαβάζω και κάποιες φορές δίνω και σημασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Γκρρρρρρρρρρ...............

Λέων, φυσικά και δεν τα πιστεύω, μέχρι αποδείξεως του εναντίου..

Έχω ένα κοινό χαρακτηριστικό με το ζώδιο, κάνω πάντα το δικό μου αλλά συνήθως το καταφέρνω πλαγίως... :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είμαι Αιγόκερως με οροσκόπο Ιχθείες... ένας συνδιασμός να :wall:

Δυναμισμός με ευαισθησία :redface:
Δεν πιστεύω ότι αν διαβάσω την εφημερίδα θα μου πει το μέλλον μου βαση του ζωδίου μου, αλλά έχω πολλά από τα ΒΑΣΙΚΑ χαρακτηριστικά του ζωδίου μου και του οροσκόπου μου.
Πιστεύω ότι οι άνθρωποι που γεννιούνται κάτω από έναν ορισμένο συνδιασμό πλανητών έχουν κάποια κοινά χαρακτηριστικά γιατί η ενέργεια σε όλον τον πλανήτη μεταβάλετε και μας προσδίδει αυτά τα χαρακτηριστικά.
Φυσικά δεν είναι και το καθοριστικό για τη διαμόρφωση ενός χαρακτήρα και μιας προσωπικότητας, αλλά είναι οι θεμέλιοι λίθοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σκορπίνα, με ωροσκόπο σκορπιό. Η προσωποποίηση της αυτοκαταστροφής!
Υπάρχουν κάποιες φάσεις στη ζωή μου, που διαβάζω μανιωδώς το καθημερινό μου ωροσκόπιο, μέχρι που ξενερώνω γιατί τίποτα δεν μου "βγαίνει" και εγκαταλείπω.
Πάντως σε γενικές γραμμές, πέρα από κάποια ελάχιστα βασικά χαρακτηριστικά κάθε ζωδίου, δεν πιστεύω σε τίποτα άλλο. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
]ifrit[ .... michelle..... δίδιμοι είστε??? Και δεν μοιάζετε καθόλου!!
Και εγώ Παρθένος είμαι ..... αλλα δεν το φωνάζω νιόθω άβολα :redface:
Ωροσκόπο δεν ξέρω τι έχω! Μπορώ να διαλέξω μόνος μου ? Αν ναί θέλω Υδροχόο, αν έχει τελέιώσε πιάσε μια ψάρια ! Στο κινέζικο τι να είμαι ? Κάποια μου είχε πει ότι είμαι γουρούνι και αναίσθητος.... Υπάρχουν τέτοια ζώδια? Πάντως το 3ο που μου είπε σίγουρα δεν ήταν ζώδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
]ifrit[ .... michelle..... δίδιμοι είστε??? Και δεν μοιάζετε καθόλου!!
Και εγώ Παρθένος είμαι ..... αλλα δεν το φωνάζω νιόθω άβολα  :redface:
Ωροσκόπο δεν ξέρω τι έχω! Μπορώ να διαλέξω μόνος μου ? Αν ναί θέλω Υδροχόο,  αν έχει τελέιώσε πιάσε μια ψάρια ! Στο κινέζικο τι να είμαι ? Κάποια μου είχε πει ότι είμαι γουρούνι και αναίσθητος.... Υπάρχουν τέτοια ζώδια? Πάντως το 3ο που μου είπε σίγουρα δεν ήταν ζώδιο.

Ζώδιο είναι Γιάννη, αλλά τυχαίνει μόνο στους άντρες!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top