Πίτσα

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Pepperoniiiii. :inlove:
και τέσσερα τυριά με φρέσκια ντομάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
η καλυτερη πιτσα ειναι τησ μαμασ !!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πίτσα μαργαρίτα. Σταθερή αξία. Απλή και υγιεινή. (Και φτηνή :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Πίτσα μαργαρίτα. Σταθερή αξία. Απλή και υγιεινή. (Και φτηνή :P)

+1

Απλά άπαιχτη:xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ αυτές που τις παραγεμίζουν με τυριά στο τέλος, με μοτσαρέλα, ή κρέμα φιλαδέλφεια, μου αρέσουν πάααααααρα πολύ... Και απο γεύση, μαργαρίτα, ναι, κλασσικά, αλλά πάντοτε με μανιτάρια...

Και με ανανά μ'αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ αυτές που τις παραγεμίζουν με τυριά στο τέλος, με μοτσαρέλα, ή κρέμα φιλαδέλφεια, μου αρέσουν πάααααααρα πολύ... Και απο γεύση, μαργαρίτα, ναι, κλασσικά, αλλά πάντοτε με μανιτάρια...

Και με ανανά μ'αρεσει.
Με ανανά;:wow::wow::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Με ανανά;:wow::wow::wow:


Ναι ρε συ... Η Hawaiian...



^^
Δες τα κομμάτια ανανά...
Και φαντάσου την αυτή, με Philadelphia Crust, στις άκρες... :inlove: Όνειρο...

Αχ, πάλι λιγώθηκα, και δεν έχω φάει ακόμα μεσημεριανό...:P
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Pizza_Hawaii_02.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ναι ρε συ... Η Hawaiian...



^^
Δες τα κομμάτια ανανά...
Και φαντάσου την αυτή, με Philadelphia Crust, στις άκρες... :inlove: Όνειρο...

Αχ, πάλι λιγώθηκα, και δεν έχω φάει ακόμα μεσημεριανό...:P
Ήταν ανάγκη να βάλεις φωτογραφία;Καλή φαίνεται πάντως.Και πως είναι η γεύση τυρί,μπέικον κλπ με ανανά;Ταιριάζει ή είναι άσχετη;(Πρώτη φορά ακούω τέτοια πίτσα).Εντάξει,η πίτσα με την Φιλαδέλφεια Κραστ στις άκρες είναι πολύ ωραία,και εμένα μου αρέσει.Και αυτή με το λουκάνικο αντί για τη Φιλαδέλφεια Κραστ.Όταν και όποτε τρώω δηλαδή.Τι έχεις για μεσημεριανό;Εγώ είχα...μπάμιες!(Εμένα μου αρέσουν,ό,τι και να λέτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ήταν ανάγκη να βάλεις φωτογραφία;Καλή φαίνεται πάντως.Και πως είναι η γεύση τυρί,μπέικον κλπ με ανανά;Ταιριάζει ή είναι άσχετη;(Πρώτη φορά ακούω τέτοια πίτσα).Εντάξει,η πίτσα με την Φιλαδέλφεια Κραστ στις άκρες είναι πολύ ωραία,και εμένα μου αρέσει.Και αυτή με το λουκάνικο αντί για τη Φιλαδέλφεια Κραστ.Όταν και όποτε τρώω δηλαδή.Τι έχεις για μεσημεριανό;Εγώ είχα...μπάμιες!(Εμένα μου αρέσουν,ό,τι και να λέτε)


:P:P

Μια χαρά ταιριάζει, δοκίμασε, θα πάθεις πλάκα... Ο ανανάς δίνει μια ωραία ιδιαίτερη γεύση. Σαν να κάνει την πίτσα πιο γλυκειά, και ξινή συνάμα. Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, εμένα μου αρέσει πάντως...
Ντολμαδάκια με γιαούρτι έχω για μεσημεριανό...:jumpy:
Δε μου αρέσουν οι μπάμιες... Από όλα τα φαγητά αυτού του στυλ, είναι το μόνο που δε μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
:P:P

Μια χαρά ταιριάζει, δοκίμασε, θα πάθεις πλάκα... Ο ανανάς δίνει μια ωραία ιδιαίτερη γεύση. Σαν να κάνει την πίτσα πιο γλυκειά, και ξινή συνάμα. Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, εμένα μου αρέσει πάντως...
Ντολμαδάκια με γιαούρτι έχω για μεσημεριανό...:jumpy:
Δε μου αρέσουν οι μπάμιες... Από όλα τα φαγητά αυτού του στυλ, είναι το μόνο που δε μου αρέσει.
Αφού το λες,θα δοκιμάσω κάποια φορά.Καλή θα είναι μωρέ.Ντολμαδάκια με γιαούρτι!Πολύ ωραίο.Οι μπάμιες είναι πολύ ωραίες,αρκεί φυσικά να είναι καλομαγειρεμένες.Και με κρέας είναι ό,τι πρέπει.Παλιά τις σιχαινόμουν(όταν πήγαινα Δημοτικό),αλλά δοκίμασα μια φορά και ήταν άλλο πράμα.Και με φέτα τυρί ταιριάζει ωραία.Και με την σαλτσούλα να βουτάς το ψωμί.Καταπληκτικές.Αλλά έχω βγεί off:who::who:.Η Μαργαρίτα είναι ωραία,αλλά σχετικά απλή.Πάντως,η πίτσα θέλω να έχει απαραιτήτως μανιτάρια.Η σπέσιαλ είναι η καλύτερή μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αφού το λες,θα δοκιμάσω κάποια φορά.Καλή θα είναι μωρέ.Ντολμαδάκια με γιαούρτι!Πολύ ωραίο.Οι μπάμιες είναι πολύ ωραίες,αρκεί φυσικά να είναι καλομαγειρεμένες.Και με κρέας είναι ό,τι πρέπει.Παλιά τις σιχαινόμουν(όταν πήγαινα Δημοτικό),αλλά δοκίμασα μια φορά και ήταν άλλο πράμα.Και με φέτα τυρί ταιριάζει ωραία.Και με την σαλτσούλα να βουτάς το ψωμί.Καταπληκτικές.Αλλά έχω βγεί off:who::who:.Η Μαργαρίτα είναι ωραία,αλλά σχετικά απλή.Πάντως,η πίτσα θέλω να έχει απαραιτήτως μανιτάρια.Η σπέσιαλ είναι η καλύτερή μου:D


Η παπάρα*** και στη σαλάτα, απαραίτητη εννοείται... Γενικά όπου λαδερό, το ψωμί μαζί.:P Μην ξεχνιόμαστε. Στα φασολάκια πχ, που μου αρέσουν πολύ, εκεί δεν το αποφεύγεις...

Η Pizza Hut κάνει καλές τέτοιες, αν θες να δοκιμάσεις πάντως...



https://el.wikipedia.org/wiki/Παπάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Η παπάρα*** και στη σαλάτα, απαραίτητη εννοείται... Γενικά όπου λαδερό, το ψωμί μαζί.:P Μην ξεχνιόμαστε. Στα φασολάκια πχ, που μου αρέσουν πολύ, εκεί δεν το αποφεύγεις...

Η Pizza Hut κάνει καλές τέτοιες, αν θες να δοκιμάσεις πάντως...
Ναι ρε,η παπάρα είναι πολύ ωραία.Σε σαλάτες,φασολάκια,μπάμιες,μακαρόνια με κρέας και πήχτρα στην σάλτσα κλπ κλπ.Δεν ξεχνιέμαι,σ'αυτά είμαι πρωταθλητής.(στις...παπάρες:lol::lol:)Ναι,η pizza hut κάνει τέτοιες,αν και πολλές φορές παίρνω απο την πιτσαρία παρακάτω απο το σπίτι μου που κάνει ωραίες πίτσες,με πολύ πράμα μέσα,και όταν βλέπω αγώνα στο σπίτι τις τσακίζω.Αλλά περισσότερες φορές παίρνω σουβλάκια πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Pizza Margarita. Οι άλλες δεν μου αρέσουν -τόσο.

το ιδιο κ εγω..βασικα οι αλλες δεν μ αρεσουν καθολου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι ρε,η παπάρα είναι πολύ ωραία.Σε σαλάτες,φασολάκια,μπάμιες,μακαρόνια με κρέας και πήχτρα στην σάλτσα κλπ κλπ.Δεν ξεχνιέμαι,σ'αυτά είμαι πρωταθλητής.(στις...παπάρες:lol::lol:)Ναι,η pizza hut κάνει τέτοιες,αν και πολλές φορές παίρνω απο την πιτσαρία παρακάτω απο το σπίτι μου που κάνει ωραίες πίτσες,με πολύ πράμα μέσα,και όταν βλέπω αγώνα στο σπίτι τις τσακίζω.Αλλά περισσότερες φορές παίρνω σουβλάκια πάντως.

:lol: Κι εγώ πρωταθλήτρια... Αν και είναι αγένεια λένε...

Χμ, ανάμεσα σε πιτσα και σουβλάκια και πιττόγυρα, προτιμώ πίτσα... Ειναι και πιο υγεινή νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
:lol: Κι εγώ πρωταθλήτρια... Αν και είναι αγένεια λένε...

Χμ, ανάμεσα σε πιτσα και σουβλάκια και πιττόγυρα, προτιμώ πίτσα... Ειναι και πιο υγεινή νομίζω.
Αγένεια;Γιατί;Δεν 'πα να λένε ό,τι θέλουν,εγώ θα συνεχίζω να παπαρίζω το ψωμί στην σαλάτα.
Άντε ρε,εγώ προτιμώ σουβλάκια αντί για πίτσα,εννοείται.Σουβλάκια>Πίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
χωρισ πιπεριεσ-μανιταρια!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
με απιστευτα πολλα πολλα πολλα μανιτάρια :jumpy::jumpy::jumpy:τα αλλα δεν με απασχολουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μ αρέσουν τα εξής υλικά:
Τυρί
Τυρί 2
Τυρί 3
Τυρί 4
Τυρί 5
Έξτρα τυρί από πάνω
Μανιτάρια
Καλαμπόκι
Κρέμα Γάλακτος.

Ε εντάξει αυτά τα λίγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top