Καψουροτράγουδα

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Λοιπον φτιαχνω ενα cd με καψουροτραγουδα. Μιλαμε για κομματια που ειναι για πολυ βοτκα και κοψιμο φλεβας. Δηλαδη του στυλ Αννα Βισση-Δωδεκα, Γιαννης Παριος-Αποψε, Ρεμος-Ποιος να συγκριθει μαζι σου κλπ κλπ.

Δωστε καμια ιδεα για τετοια τελειως τελειωμενα αλλα κλασσικα κομματια για να το γεμισω!

Θενκς!

Υ.Γ. Δεν ψαχνω για ποιοτητα, για απελπισια ψαχνω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Γονίδης - Με πιάνουν τα κλάματα

...που μαι μοοονος χαραααααματαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ποτέ- Μητσιάς
Κομματάρα.
Έχω κι άλλα αλλά βιάζομαι, θα επιστρέψω.


υ.γ.Επίσης το "Ποιος να συγκριθεί μαζί σου" προτίμησε το απο Πάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αλίμονο σ'αυτούς που δεν αγάπησααααααααααααννν
Αλίμονο αλίμονο αλίμονοοοοοοο
αλίμονο σ'αυτούς που δεν δακρύσανε ζωή
την ομορφιά σου δε γνωρίσανε ζωη
την ομορφιά σου δεν γνωρίσανε.

Αλίμονο - Μητροπάνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Λοιπον φτιαχνω ενα cd με καψουροτραγουδα. Μιλαμε για κομματια που ειναι για πολυ βοτκα και κοψιμο φλεβας. Δηλαδη του στυλ Αννα Βισση-Δωδεκα, Γιαννης Παριος-Αποψε, Ρεμος-Ποιος να συγκριθει μαζι σου κλπ κλπ.

Δωστε καμια ιδεα για τετοια τελειως τελειωμενα αλλα κλασσικα κομματια για να το γεμισω!

Θενκς!

Υ.Γ. Δεν ψαχνω για ποιοτητα, για απελπισια ψαχνω. :D

όταν είναι έτοιμο, να το ακούσουμε μαζί; μην ξεχάσεις την βοτκα!!!

δεν ξέρω αν σου κάνουν τα παρακάτω:

1. παρτυ - χατζηγιαννης
2. φυλακας αγγελος - κοτσιρας

(οκ, δεν έχω ξαναχωρίσει, κ έτσι μην περιμένεις πολλά σκυλάδικα από μένα. αλλά θα επανέλθω με καινούρια)!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Το πάρτυ μια χαρα μου κανει, το αλλο ενω ειναι για πολυ κλαμα (το πετυχα χτες στο ραδιοφωνο κι αναγκαστηκα να σταματησω στην ακρη με αλαρμ) δεν ειναι ακριβως αυτο που θελω.. Θελω κατι πιο.......μμμ...αναστενιαρικο ρε παιδι μου...

Και οι υπολοιποι, πολυ καλες προτασεις, συνεχιστε παρακαλω!

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ρε παιδια ποιος εχει το αποψε σε MP3 να μου το κανει πασα στο MSN???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μα που να πάω - Αδαμαντίδης
Το "πράγματα" της Βίσση είναι επίσης καλό ή το "Δεν θέλω να ξέρεις".
Κρίση - Μακρόπουλος ( ; )
Φωτιά στα Σαββατόβραδα - Δημητρίου

...θα μου έρθουν κι άλλα!

Εντιτ: Χακούνα παίζει να το έχω εγώ ..σπίτι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θεε μου, την δευερή φορά,
που θα'ρθω για να ζήσω,
όσο η καρδιά κ αν λαχταρά,
δεν θα ξανάγαπήσω (προσοχή στα σύμφωνα)!:P

φωτιά στα σαββατοβραδα,
να μην ξαναγυρίσουν
κ αυτοί που αγάπησαν
να μην ξαναδακρύσουν.

χμμμ...τώρα κόλλησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Travel πιάσε κόκκινο λέμε! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ευχαριστω, ευχαριστω!

Kajira ποτε θα πας σπιτι;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ζαζοπουλος-Στην υγεια της αχαριστης...
Τερζης-Φευγω,Χωριζω
Αδαμαντιδης-Μα που να παω

Τωρα δεν μου ερχεται τιποτα...ειναι και μεσημερι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

georgia

Νεοφερμένος

Η georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Άκου βρε φίλε - Διονυσίου
Παλιόκαιρος - Τερζής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τερλεγκας - Ενος λεπτου σιγη
Καρρας - Κατεδαφιζεται
Τερλεγκας - Φευγω γιατι εισαι θανατος
Τερζης - Θα το σβησω το φεγγαρι
Χριστοδουλοπουλος - Απορω
Χριστοδουλοπουλος - Βαλτε φωτια στον χωρισμο

(Τι? Ειναι πολυ βαρια? :confused:)


:P
Οκ, κατι πιο ελαφρυ

Μακροπουλος - Κοπηκα στα δυο (Φλεβα.. :whistle:)
Σφακιανακης - Δανειο ζωης
Ρεμος - Δεν τελειωσαμε


Φτανουν αυτα, ή να πω κι αλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα πιω απόψε το φεγγάρι
Το άγαλμα
Το τσιγάρο (Κότσιρας)

(ερμηνευτές δεν θυμάμαι απο τα 2 πρώτα :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα πιω απόψε το φεγγάρι
Το άγαλμα
Το τσιγάρο (Κότσιρας)

(ερμηνευτές δεν θυμάμαι απο τα 2 πρώτα :redface: )

Πουλοπουλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μα που να πάω - Αδαμαντίδης
Το "πράγματα" της Βίσση είναι επίσης καλό ή το "Δεν θέλω να ξέρεις".
Κρίση - Μακρόπουλος ( ; )
Φωτιά στα Σαββατόβραδα - Δημητρίου

...θα μου έρθουν κι άλλα!

Εντιτ: Χακούνα παίζει να το έχω εγώ ..σπίτι! :D

μιλαμε για πολυ κοψιμο φλεβας αυτα :P

παιζει να το εχω και εγω καπου αυτο που ψαχνεις hakuna.......ψαχνω και ενημερωνω ;)

Edit: βαλε και του Πετρελη - Κερναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωπω, καψουδοτράγουδα...

Λοιπόν, Χακούνα, εγώ είμαι ο άνθρωπός σου εδώ πέρα. Must είναι το "Ερωτικό" (γνωστό και ως "σε ποιον γαλαξία"). Αλλά γερό must.:/:

Επίσης βάλε και το "Ό,τι αγαπάω εγώ πεθαίνει" του Καζαντίδη (σωστός; ).




Έγω μία μεγάαααλη λίστα από αυτά. Θα 'ρθουν κι άλλα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly2312

Νεοφερμένος

Η Butterfly2312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πάλι θα κλάψω Μαρινελα
Προσπαθώ Βανδή
ολα σ αγαπανε Γονιδης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top