Πίτσα

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ζαμπον, τυρι, μπέικον yumiiii
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Καλά μας συγχωρείτε πιστεύω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:'(

Αι σκάσε ρε. Τα μανιτάρια είναι γλοιώδη. Τέλος.
Συμφωνω απολυτα..:xixi:
Ζητω οι πιπεριες...:hellas::P:D:up:
κατω τα μανιταρια..:down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τελευταια φορα που εφαγα πιτσα
ροκα, ντοματινια, μοτσαρελα και κατι ακομα που δεν θυμαμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Χωρίς πιπεριές..Όλα τα άλλα μου αρέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ρε παιδιά..πώς μπορείτε και επιλέγετε;Εγώ βάζω τα πάντα μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εγω παλι δεν αντεχω τις ελιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χωρίς ντομάτα...:P και τέτοια πίτσα βρήκα στην Ιταλία εδώ δεν τόλμησα να την ζητήσω έτσι.:P
Πάντως δεν μου αρέσει αν έχει την ντομάτα σε κομμάτια (γιατί δεν τρώω ντομάτα).Αν είναι σάλτσα οκ συμβιβάζομαι.Και μετά δεν μου αρέσουν οι πιπεριές και κάτι περίεργα.Απλή.Τυράκι-ζαμπον-μπέικον αυτά.
Βέβαια γενικά δεν μου πολυαρέσει η πίτσα εκτός κι αν είναι ωραία η ζύμη.

Το πρώτο άτομο με το οποίο συμφωνώ!!!:sick::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
μανιτάρια να έχει και πιπεριές(κόκκινες,πορτοκαλί και κίτρινες) και είμαι εντάξει.:D τρελαίνομαι για τα μανιτάρια πορτσίνι,portobello, πλευρώτους ό,τι να 'ναι!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Τι γλοιώδη που είναι τα μανιτάρια.
ΊΙΙΙΙου.:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
αφού είναι μύκητες τί θες να είναι??? anyway ο καθένας έχει τα γούστα του! εγώ πιστεύω ότι πέρα από την μεγάλη τους διατροφική αξία είναι εκλεπτυσμένη τροφή. για αυτό και δεν αρέσει σε πολλούς. δεν μπορούν να την υποστηρίξουν.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χωρίς πιπεριές...:)

:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
αφού είναι μύκητες τί θες να είναι??? anyway ο καθένας έχει τα γούστα του! εγώ πιστεύω ότι πέρα από την μεγάλη τους διατροφική αξία είναι εκλεπτυσμένη τροφή. για αυτό και δεν αρέσει σε πολλούς. δεν μπορούν να την υποστηρίξουν.:xixi:

Έτσι, δεν είναι για την πλέμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
έτσι μπράβο:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
μαργαριτα με μανιταρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μια σπέσιαλ πίτσα,με ζαμπόν,τυρί γκούντα ή κάτι τέτοιο,ντομάτα,πιπεριές(πράσινες και κόκκινες,δεν με πειράζει),πεπερόνι,λουκάνικο και μπόλικα μανιτάρια!Τα μανιτάρια μου αρέσουν πάαααρα πολύ.Υπάρχει και μια πιτσαρία εδώ,που κάνει κάτι πίτσες,μούρλια.Αλλά συνήθως,όταν έχουμε αγώνες κλπ τρώμε σουβλάκια,που και αυτά είναι άλλο πράμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Μια σπέσιαλ πίτσα,με ζαμπόν,τυρί γκούντα ή κάτι τέτοιο,ντομάτα,πιπεριές(πράσινες και κόκκινες,δεν με πειράζει),πεπερόνι,λουκάνικο και μπόλικα μανιτάρια!Τα μανιτάρια μου αρέσουν πάαααρα πολύ.Υπάρχει και μια πιτσαρία εδώ,που κάνει κάτι πίτσες,μούρλια.Αλλά συνήθως,όταν έχουμε αγώνες κλπ τρώμε σουβλάκια,που και αυτά είναι άλλο πράμα!


:Dνοστιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ν μην εχει ελιες και ντοματα κ κατι αλλα σαλαμια που βαζουν -.-
τα αλλα δν μ πειραζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top