Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!


Τηλεεεεφωνοοοοο!

Εεεε σήκωσε το ντε, στο μπάνιο είμαι εμένα περιμένεις να το σηκώσω?


Και εγώ θα ψηφίσω internet, σοκολάτα σίγουρα και ψαρικά! Τα ψάρια μετράνε σαν εξάρτηση {σ.σ. εδώ ο ποιητής ρωτάει ή δηλώνει; :confused:}


:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Αν ήσασταν αόρατοι......

Βασικα θα βουταγα πραγματα απο μαγαζια.Θα αφηνα ανισθητο τον ταμια κ θα την εκανα επιτοπου! :devil:

γιατί να το κάνεις αυτό αφού δεν θα σε δει θα είσαι αόρατος :tongue:

Δεν θα το κάνει επίτηδες. Μόλις ο ταμίας δεί να αιωρούνται τα εμπορέυματα και να βγαίνουν θα έπεφτε ξερός απο μόνος του.

Ακριβως,αλλα αν δεν επεφτε ξερος,θα ηξερε που να χτυπησει!Ενω αν οι περαστικοι δουν πραγματα να αιωρουνται,δεν υπαρχει προβλημα!

=================================================================

Εγώ θα έκανα τα παρακάτω

1. Θα πλήρωνα μπράβους να δείρουν τον καθηγητή του nv
2. και τους καθηγητές της bunny
3. θα έβαζα μικρόφωνα και κάμερες στο σπίτι της φίλης της bunny για να μάθει αυτά που θέλει
4. Θα αγόραζα μια dslam για τον Anarki
5. Θα έδινα τα λεφτά που θέλει ο dark_cronos
6. Θα έκανα πρωταγωνιστή σε τσόντες στο emufar
7. Θα λάδωνα τους βαθμολογίες της michelle και του rattlehead
Και τέλος θα νοίκιαζα security για να σταματήσει την κλεπτομανία ο gianakin (Τι σου έκανε ο ταμίας ?)

Αυτό σημαίνει καλός παππούς που νοιάζεται για τα εγγόνια του :hehe:

=================================================================

θα κυκλοφορούσα γυμνή
:thumbsup:
=================================================================

H μαγκιά της όλης υπόθεσης είναι να μπορείς να επανέλθεις κατά βούληση στο κανονικό γιατί αν είσαι μονίμως αόρατος χάνεις κάποια ωραία πλεονεκτήματα.

Παράδειγμα,μπαίνεις σε οποιοδήποτε αεροπλάνο θέλεις,εντελώς δωρεάν και πας σε οποιαδήποτε μέρος του πλανήτη.
Όταν μπεις μέσα στο αεροπλάνο θα πρέπει να γίνεις κανονικός όταν καθήσεις σε μία θέση, για να μην νομίζει κανένας χοντρός ότι είναι κενή η θέση και πεθάνεις από ασφυξία :lol:

Δεν θα πήγαινα να κλέψω καμία τράπεζα καθώς θα μπορούσα να κλέψω αναπάσα στιγμή το χρειαστώ,ακόμα και να φάω καθώς τα λεφτά αποκτούν μηδενική αξία με τέτοιο προσόν.

Αν ήθελα αμάξι θα πήγαινα απλά σε μία αντιπροσωπία και θα έφευγα,σιγά τώρα μην βάλω με ψάχνει ολόκληρη αστυνομία μετά από μια γερή ληστεία τράπεζας και ιδίως τόσο μυστήρια...κάνεις πολλαπλές κλοπές όπου χρειαστεί και κανείς δεν δίνει σημασία στα καθημερινά.
Αντιπροσωπία γιατί το αμάξι δεν έχει τίποτα,δεν έχουν ούτε πινακίδες και αμα χρειαστείς το παρατάς ανά πάσα στιγμή :D

Από την άλλη είναι χαζό να έχεις λεφτά πάνω σου ή στην άκρη (καταθέσεις) καθώς είναι χάσιμο χρόνου να πληρώνεις,να περιμένεις να σου έρθει παραγγελία το αμάξι,να περιμένεις να σου ετοιμάσουν τον γύρο...το κλέβεις ή το κάνεις αναπάσα στιγμή που το χρειαστείς.Αυτό ισχύει για το οτιδήποτε,αφήστε την φαντασία σας ελεύθερη !

Δεν θα ενοχλούσα κανέναν,εφόσον δεν θα κέρδισα τίποτα παραπάνω από χάσιμο χρόνου (για να εκδικηθώ,να τους ψάξω κτλ) και επίσης δεν έχω κάποιον να εκδικηθώ :P

Αν είσαι αόρατος ξεχνάς τα πάντα και ζεις μια ζωή με παράλογους ρυθμούς,όσο παράλογο είναι να είσαι αόρατος.

Πάντως σίγουρα δεν θα έκανα τα κοινά πράγματα που κάνω σαν ορατός :D

=================================================================



Το δαχτυλίδι του Γύγη



[...] Ο Γύγης σπάει το κεφάλι του να βρεί τί συμβαίνει, όταν ξαφνικά καταλαβαίνει. Το δαχτυλίδι τον είχε κάνει αόρατο. Ήταν μαγικό. [...]​


Εμ...ξέρει κανείς τι απέγινε αυτό το δαχτυλίδι;:P

κάηκε στη τρίτη ταινία του άρχοντα των δαχτυλιδιών:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάρτε λίγα διαμάντια ακόμα πριν κλείσει ο χρόνος..!! :D


ΘΕΜΑ: 24 ώρες

Θέμα:
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?

=================================================================

Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ :D

Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...

Που ξέρεις μπορεί να γίνονταν παραδουλευτρα σε κανέναν εξωγήινο :D και να έκανε καριέρα :P

Nαι αλλά θα ζούσα περισσότερο μουαχααχαχαχαχχε. Μπορεί σιγά σιγά να άρχιζα να τρώω το διαστημόπλοιο :hehe:

=================================================================

θα έπινα τόσο αλκοόλ που οι τελευταίες στιγμές θα μου φένονταν ενα τεράστιο πάρτι πυροτεχνιμάτων!

ps. τώρα που το σκέφτομε θα σνιφαρα και λιγη κοκα λιγο πριν το μπαμ!!!!

=================================================================

Δυστυχώς, δεν είναι υποθετικό.

Δεν ξέρεις τι είδα το πρωί στο τηλεσκόπιο :'( :'( :whistle:

:bleh:

Φεύγω σε λίγο με πύραυλο να τον διαλύσω :jumpy: :rofl:

=================================================================

Θα ανέβαινα πάνω στην ταράτσα και θα έπεφτα από το μπαλκόνι.Τουλάχιστον θα έπαιρνα και μια εμπειρία πώς είναι να πέφτεις από ψηλά!!

Και γιατί δεν κάνεις bungee? Το ίδιο είναι άλλα απο πιό μεγάλο ύψος!:)

οι συνθήκες είναι διαφορετικές...στην πρωτη περίπτωση ο κόσμος καταστρέφεται οπότε σκέφτεσαι so what, στη δεύτερη περίπτωση ο κόσμος δεν καταστρεφέται, οπότε σκέφτεσαι oh shit :P:P :D

=================================================================

...εμφανίζεται το τζίνι, του ζητάω να μη τελιώσουν ποτέ αυτές οι 24 ώρες, και τη γλυτώνω παρά τρίχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Ανοικοκύρευτοι του στεκιού ενωθείτε!

Πάντως όταν μπαίνεις σε ένα σπίτι μέσα αμέσως φαίνεται πιο είναι κοπέλας και πιο αγοριού. Υπάρχει κριτήριο για το εκπαιδευμένο μάτι.

φυσικά... αρκεί να μπορείς να ξεχωρίζεις με μια γρήγορη ματιά αν αυτο το σκουρο πραγμα στο πατωμα που ετοιμαζεσαι να πατησεις είναι στριγκακι ή σωβρακο :P
:lol::lol::lol:



ΘΕΜΑ: Μίνι Συνέντευξη

Πες μας την πιο αστεία ατάκα που έχεις πει κατα την διάρκεια...

Να το κάνουμε γερμανικά; Εννοώ, στα γερμανικά. Εννοώ, όχι γερμανικό. Δηλαδή δεν ξέρω καν αν υπάρχει γερμανικό, αλά "ισπανικό". Να μιλάς γερμανικά. Αλλά μη μου διορθώσεις τα λάθη.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Κουβεντούλα χωρίς θέμα Χ


Χθες πήγα νοσοκομείο και ήμουν μέχρι σήμερα το μεσημέρι με ορούς! Χάλια φάση, δεν την πάλευα καθόλου, εύχομαι να μην σας τύχει. Το παράξενο είναι ότι το έπαθαν το ίδιο 3 στα 5 άτομα που είχαμε πάει για φαΐ σε μια ταβέρνα προχθές. Γαστρεντερίτιδα διέγνωσαν οι γιατροί πάντως...:(

Περαστικά σου....
πάντως αυτό δεν είναι ίωση...
είναι καταγγελία για την ταβέρνα που φάγατε!:mad:

θα σου πρότεινα να το ψάξεις λίγο παραπάνω...



ΥΓ>Πες μας τουλάχιστον ποια ταβέρνα είναι να την αποφεύγουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φρέσκο, φρέσκο.. :P


ΘΕΜΑ: Κατσαρίδες, κουνούπια, και η υπόλοιπη παρέα


Τις κατσαρίδες τις απεχθάνομαι και η αντίδρασή μου δεν είναι ποτέ ..κόσμια στη θέα τους (:P ) Θυμάμαι μια φορά, καθόμουν στο σκοτεινό μου δωμάτιο και μιλούσα στο τηλ. με το μωρό μου αργά τη νύχτα, όταν είδα κάτι μαύρο να περπατάει στον κάτασπρο τοίχο απέναντι. Ανοιγόκλεισα τα μάτια και μουγκάθηκα, αλλά ήταν ακόμα εκεί και περπατούσε με μεγάλη ταχύτητα προς το ταβάνι. Έκλεισα άρον άρον το τηλέφωνο και πετάχτηκα πάνω. Βγήκα από το δωμάτιο κι έκλεισα και την πόρτα. Κοιμόντουσαν όλοι, αλλά αποφάσισα να πάω να ξυπνήσω έναν φιλοξενούμενο που έτυχε να έχουμε τότε σπίτι και ο οποίος δεν μιλούσε πολύ καλά ελληνικά και διαδραματίστηκε ο εξής διάλογος:

-"Wake up! Wake up!" δυνατά και με άγχος.
-"What?"
-"Wake up σου λέω! There is a κατσαρίδα in my room and you have to kill it!" (:p)
-"A what?"
-"A κατσαρίδα! Wake up ντεεεεεεεεε!"

Tι να κάνει ο δύσμοιρος, σηκώθηκε με μισό μάτι ανοιχτό και πήγε να ψάξει να βρει την κατσαρίδα, που δεν ήξερε καν τι είναι. Τον έκλεισα μες στο δωμάτιο και του είπα πως δεν βγαίνει από εκεί αν δεν μου φέρει το ..πτώμα! :P Στο μεταξύ, ξύπνησε και η μαμά μου από την φασαρία και ήρθε στην πόρτα του δωματίου μου.. την οποία την είχαμε ανοίξει ελαφρώς για να δίνουμε οδηγίες προς τα που ..πάει η κατσαρίδα! Η οποία, κάποια στιγμή, κάπως μπερδεύτηκε και ήρθε καταπάνω μας.. Παρατήσαμε πόρτα και φιλοξενούμενο και αρχίσαμε να τρεχουμε σαν τρελές! :D Τελικά κατάφερε ο φιλοξενούμενος να την σκοτώσει τη στιγμή που έφτανε στο δικό του δωμάτιο.. :D

(Έχω κι άλλες ιστορίες, αλλά άλλη μέρα αυτές :D)



ΘΕΜΑ: Μέχρι που θα φτάνατε για την αγάπη;

Γενικός τίτλος για όχι και τόσο γενικό θέμα.
Είδα σήμερα το πρωί την ταινία Normal (imdb it IYW) και απο εκεί μου ήρθε η ιδέα να κάνω το παρακάτω θέμα.
Έστω οτι είσασταν happily married επι 25 συναπτά έτη με τον έρωτα της ζωής σας τον οποίο υπεραγαπούσατε και είχατε και δύο παιδάκια, το ένα στην εφηβεία και το άλλο στη μετεφηβεία. Και ξαφνικά ο σύντροφος σας σας ανακοινώνει οτι απο μικρός νιώθει οτι γεννήθηκε σε λάθος σώμα και οτι μέσα του νιώθει γυναίκα (αν είναι άντρας)/άντρας (αν είναι γυναίκα) αλλά του αρέσουν οι γυναίκες/άντρες και νιώθει ακόμη ερωτευμένος μαζί σας και οτι θέλει να κάνει εγχείριση αλλαγής φύλου.
Θα το αποδεχόσασταν; Θα χωρίζατε; Θα μπορούσατε να δείτε εντελώς πέρα απο την εμφάνιση και να συνεχίσετε να είστε μαζί του; Θα μπορούσατε να κάνετε σεξ μαζί του μετά απο την εγχείριση;

Θα το δεχομουν με χαρα, θα βγαιναμε μαζι να χτυπαμε γκομενακια :P



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ας βάλω και τη φάτσα μου μια φορά.. :whistle: :P


ΘΕΜΑ: Σκέψεις...


Πως θα διαβάσω 4.752 νέα μνμ σε ένα απόγευμα;;;:hmm:

"Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα" :bleh:



Καινούριος χρόνος - Καινούρια αρχή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ


sms sex; Φαντάσου την στιγμή της "ολοκλήρωσης" να είναι φορτωμένο το δίκτυο και να μην το στέλνει! :D

=================================================================

Εν έτη 1993, όπου τα κινητά ήταν είδος πολυτελείας και τα pc είδος επιστημονικής φαντασίας, είχε τύχει να κάνω 1-2 φορές τηλεφωνικό sex με τον εξ-αποστάσεως φίλο μου, με τον οποίον είχαμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση, που μου είναι δύσκολο να την εξηγήσω.
Anyway, τώρα μπορεί και να το ξανα έκανα, αλλά βασική προϋπόθεση, να το κάνω με τον φίλο μου, που νιώθω οικειότητα.

Επίσης εν έτη 1993 ο ΟΤΕ ήταν 100% στα χέρια του δημοσίου και το φαινόμενο να μπαίνει κάποιος στην γραμμή του άλλου καθημερινό, 6 καφετέριες 2 μανάβικα και 4 μαγαζιά με ρούχα στα Τρίκαλα και στην Κόρινθο σε ευχαριστούν

=================================================================

Γιά να θυμηθώ...


Cybersex? Kάνω αποχή, μη κολλήσω κάναν ιό.

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).


ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. Άσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...

:rofl:




.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Καλοκαίρι και πολλές σεξ-επαφές..Τι γίνεται;


στα 15 σου, το σεκς ισοδυναμεί με το FIFA.





στα 20 σου, η ζυγαριά γέρνει προς το σεκς.






στα 30 σου, το FIFA παίρνει τη ρεβάνς.


:worship:




ΘΕΜΑ: Στήθος η μπούτι;

Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι ψάχνω κάποια εμφανισιακά στάνταρτ.Θέλω ο άλλος να έχει τύπο κι ας έχει και κάποια κιλάκια παραπάνω ή ας μην είναι και πρώτο μπόι.Το παν είναι να έχει αυτοπεποίθηση.Όλοι όσοι ήμουν μαζί δεν έμοιαζαν καθόλου εμφανισιακά (η μέρα με τη νύχτα ήταν)είχαν όμως ένα κοινό:ήταν ιδιαίτερα αρρενωποί και είχαν προσωπικότητα.

Διαφήμιση :
Είσαστε κοντός? Το τραπέζι στην κουζίνα είναι στο ίδιο ύψος με εσάς. Το 10χρονο ανιψάκι σας, σας ρίχνει μισό κεφάλι? Είσαστε σε θέση να Βλέπετε αν τα νύχια στα πόδια σας είναι κομμένα χωρίς να σκήψετε? Και απο κιλά πως είστε? Προλαβένει κάποιος να φάει δίπλα σας. Όταν τρώτε σαν χρεώνουν διπλό κουβέρ? Πάντα πληρώνετε δίκλινο ακόμα και όταν πάτε διακοπές μόνος σας? Μήπως οταν κάνετε ηλιοθεραπεία προσπαθούν να σας ρίξουν πάλι στην θάλασσα οι φιλοζωικές? Μην απελπίζεστε υπάρχουν γυναίκες που σας θέλουν, αρκεί να έχεται τύπο και πάνω απο όλα αυτοπεποίθηση. Χαρείτε υπάρχει πάντα μια όμορφη κοπέλα να σας αγαπήσει θυμηθείτε αυτοπεποίθηση και τύπο! Τηλεφωνήστε τώρα στο 90 11 992 3 372 171 2384 (Αudiotext Hellas 34,5 ευρώ/15 " + ΦΠΑ)και γνωριστείτε σήμερα κιόλας . Τα όνειρα σας μικρά η και μεγάλα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα. Θυμηθείτε σας περιμένουν . Αν δεν έχεται τηλέφωνο μπείτε στο site μας WWW.POS_EISAI_ETSI.COM

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Best of σήμερα..!! :P


ΘΕΜΑ: Κουβεντούλα χωρίς θέμα Χ

Γειά σας!!

Άντε τα κατάφερα ... Δεν πέθανα σήμερα... σε 2 ωρίτσες φεύγω κιόλας... μαρτύριο η σημερινή μέρα...

κανείς δεν θα πεθάνει σήμερα, με εξαίρεση όσους θα πεθάνουν σήμερα




ΘΕΜΑ: Μίνι συνέντευξη

{ερωτήσεις} οι ίδιες?
πόσο χρονών ήσουν την πρώτη σου φορά;

1.Ντεν έκω εμπειρίες ακόμα καρντιά μου... (θες να με βοηθήσεις επι του θέματος μήπως;:devil::teasing:)




ΘΕΜΑ: Durex Play (διαβάστε το! :thumbsup:)

Η durex έβγαλε κάποια καινούργια δονούμενα δαχτυλίδια που είναι φοβερά.. ειλικρινά! :clapup: Μπορείτε να τα βρείτε σίγουρα στα Hondos (δίπλα στα προφυλακτικά ;) ), πιθανόν και σε άλλα καταστήματα και στοιχίζουν 5,35 ευρώ το ένα. Η συσκευασία λέει πως είναι για μία φορά μόνο και κρατάνε 20 λεπτά, αλλά νομίζω πως αντέχουν και δεύτερη (αν δεν το ..πεθάνετε την πρώτη! :D)..



(Αν είναι όντως ..too much, ας διαγραφεί πάραυτα.. Απλά ήταν μια ..εντυπωσιακή εμπειρία και έχω την χαρά της διάδοσης τώρα! :P)

Ναι, μπραβο, τωρα μου το λετε που χωριζω!!!

Αι σιχτιρ.

Ε ενα τελευταίο σεξάκι για τα παλιά δεν θα το ρίξετε? :P:P
Που ξέρεις.. μετα από αυτο μπορεί και να μη θες να τον χωρίσεις :P

========================================================

[...]Υ.Γ. Αύριο, όσοι γράψατε σε αυτό το τόπικ, δεν χρειάζεται να γράψετε στο θέμα "Τι έκανες χτες βράδυ"...ξέρουμε! :D

Υπάρχουν και οι singles.:mad: Αν και με αυτά που διάβασα με βλέπω να βουτάω κάποιον ταλαίπωρο αύριο στο αεροπλάνο και να ικανοποιήσω 2 φαντασιώσεις σε 1.:redface: :P "Στάνταρ"!:P




.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Durex Play (more :P)

Έλιωσαααααα :rofl:


Και το πραγματικό -mail απο τη durex:

Το προϊόν DurexPlayVibrationsδεν είναι αυτή τη στιγμή διαθέσιμο γιατί κάποιος αγοραστής απο την Ρόδο βάλθηκε να μας αδειάσει τις αποθήκες.και για αυτόν τον λόγο δεν το βλέπετε στο site.
Ελπίζουμε πως τις επόμενες ημέρες θα μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε, έτσι ώστε να μπορείτε και εσείς να μας τα σκάσετε όπως τόσοι άλλοι.

Προς το παρόν μπορείτε να βρείτε στα εξής σημεία:
- Carrefour,
- Λαχαναγορά Ρέντη
- Champion Μαρινόπουλος,
- Κυλικείο Β Λυκείο Αλαμάνας
- Hondos,
- Μασούτης,
- Λαική αγορά Ζωγράφου πάγκος με κουνουπίδια, ακριβώς δίπλα στου Κου Μπάμπη με τις γόπες και την συναγρίδα
- ΑΒ Βασιλόπουλος (προσεχώς),
δίπλα στο ράφι με τα προφυλακτικά και απέναντι απο την φέτα


Ευχόμαστε καλές και γερές δονήσεις!

Μεμάς
memas@durex-pliki-pliki.com

:worship: :worship: :rofl: :rofl:


Γιάννης for President :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Durex Play (even more :P)


Συγνώμη, αλλά σας έχασα (έχω και λίγα ξανθά, δείξτε κατανόηση :P ). Tι να μείνει μέσα; Το ..μονόπετρο; :worry:

Τα αρκουδακια του εποτε.

Ε δεν νομίζω πως είναι δα τόσοοοοοοοοοοοο μικρά! :D

...εεε δεν ξέρεις καμιά φορά...

.....πόσο μεγάλη είναι η τρύπα :hehe::hehe:




Κάτι μας βάζουνε στο φαΐ, δεν εξηγείται αλλιώς ;)

Ποιος είναι ο σεφ εδώ μέσα; BAN τώρα :kill: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Πώς ξύπνησες σήμερα;

μια χαρα! με κατι χαρουμενες φωνουλες! :) :D

τι φωνούλες;:confused:
πρόσεχέ το, γιατί οι φωνούλες σε παραπέμπουν για ζουρλομανδύα ντουγρού!:P :D




ΘΕΜΑ: Shopping!!

Δυο μπλουζες κι ενα δερματινο πορτοφολι.:D
στο πορτοφολι ομως με κλεψανε γιατι το ανοιξα και ηταν αδειο...:hmm:




ΘΕΜΑ: Το σπίτι μου γρεμίζεται;

εννοείται ότι είναι δικό τους το λάθος!!!
φέρνεις δικηγόρο, αστυνομία, πολεοδομία, πυροσβεστική, τα ΜΑΤ, την εθνοφρουρά, τους λοκατζήδες, τη θύρα 21, ό,τι μπορείς τέλος πάντων, μέχρι να σε αποζημιώσουν ή να σου επισκευάσουν το σπίτι!!!:mad:

και στο τέλος αν δεν βρεις άκρη φωνάζεις τον founes :P


//θενξ στη misslittledevil που τα ξεχώρισε :)


ΘΕΜΑ: Ραντεβού!

Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου.


//θενξ στην Κλέφτρα που το ξεχώρισε :)


Επίσης δείτε και αυτό: [split] Περίεργοι νόμοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πριν λίγο, από το Τι θα κάνετε μετά το logout:

...
Εγώ θα συνεχίσω το μαστόρεμα, διορθώνοντας τις βλακείες που έκανα με τη ντουλάπα... :angry::angry:

...

...έλα να μου κάνεις κ μένα κάτι μικρομαστορέματα που έχω!:P

...
εγώ να σου μαστορέψω, μετά όμως, θα μου κάνεις σπα στα πληγιασμένα χεράκια μου;;

αμέ! στείλ'τα πακέτο:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Πρόβλημα με το χαρτζηλίκι

Καλα βρε παιδιά δεν ειναι και τραγικά λίγα τα 60 ευρώ! Κι εγώ τόσα έπαιρνα και η οικογένεια μου έχει αρκετή οικονομική άνεση (με μένα είναι λίγο τσιγκούνηδες :P). Αν και οι περισσότεροι φίλοι μου έπαιρναν περισσότερα κι εγώ τελικά κατέληγα να της παίρνω λεφτά απο την τσάντα γιατί δεν μου έφταναν! Την είχα γδάρει με τις "κλοπές" μου! Έτσι και τα μαζευα τώρα θα έπαιρνα mac! :P :rofl:

:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Χμ, τι να πεις και για αυτό το θέμα. Λοιπόν ακούστε και να μαθένετε (πραγματικό γεγονός που δεν είναι και τόσο ωραίο να διηγηθώ) άμα σας γίνει κάτι τετοιο πηγαίνετε στην κουζίνα, πέρνετε ένα τόνο rio mare (tm) και μπαίνετε στο δωμάτιο. Κάθεστε αναπαυτικά σε μια θέση απέναντι τους και άμα σας κοιτάξουν γεμάτοι αποροία να τρώτε τον τόνο παρακολουθώντας τους, απλά πείτε τους: (γεμάτοι ανιδιοτέλεια) "Μήπως θέλετε παιδιά?"
Τώρα βέβαια εάν θέλετε να τους κράξετε πηγαίνετε στην κουζίνα, φτιάξτε ποκ κορν και μπείτε για να κάνετε το ίδιο σκηνικό.


theio vrefos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Τσικνοπέμπτη

αυτό είναι δημόσιο...μόλις γύρισα από μια μεγάααααλη τράπεζα, όπου κατά τις 2 σταμάτησαν τη δουλειά και "άπλωσαν" τα ταψιά με τα παϊδάκια, τις πατάτες και τις σαλάτες. Τι καλοί άνθρωποι... (κοντά στο βασιλικό ποτίστηκε κι η γλάστρα:P:D)





:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μέσα Νοεμβρίου 2006 και όλοι ήμασταν λίγο-πολύ in Christmas mood..!!



ΘΕΜΑ: Κουβεντούλα χωρίς θέμα Χ

Αρχική Δημοσίευση από παλιό αβατάρ της ΚουΕ:

ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ πολύ ωραίο το αρκουδάκι που κοιμάται στο φεγγάρι!

Για πες μας τί συμβολίζει;:)

ουχ... με φέρνεις σε δύσκολη θέση :P

συμβολίζει ότι έχω παχύνει σαν αρκούδα που επίσης θέλει να πέσει σε χειμερία νάρκη (κατά προτίμηση στο φεγγάρι) για να μην καταλαβαίνει και πολλά γύρω της :P


ρεμάλι.. πάλι με έκανες και εβγαλα τα σώψυχα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρεσιτάλ της ΚουΕ στο..


ΘΕΜΑ: Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Την καταστροφολαγνεία. Στην οποία ειδικεύεται το δελτίο ειδήσεων του Star...

Μήπως τα μπερδεύεις? το δελτίο ειδήσεων του σταρ ειναι μαγκαζίνο... κάτι σε κουτσομπολίστικο περιοδικό μου κάνει παρά σε δελτίο....
εγώ πάντως επειδή δεν προλαβαινω λόγω δουλειας τα πρωινάδικα, βλέπω ειδήσεις στο σταρ και μαθαίνω όλα τα νεα κουτσομπολιά καθως επίσης και τι θα φορεθεί φέτος!!
:P:P:P

Ok, Alter τότε...! ;)

ε ναι λοιπόν... τώρα μίλησες σωστά!
:P:P:P

(πω πω θα μας περιλάβει κανας Τριανταφυλλόπουλος στον βόθρο του και ποιος μας σωσει.... σαν να βλέπω απο τωρα τους τιτλους.... νεαρά άτομα παρασυρουν και παρασύρονται μεσω κολαστηρίων που τους παροτρύνουν στην λατρεία της μη ενημέρωσης! :P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Dooo - ΚΕ...Απαντάνε τι πρέπει να περιέχει το ταπερακι στη δουλειά, πρώτη μέρα.…

το σημαντικό για την πρώτη σου μέρα στη δουλειά είναι να μην πας με ταπερακι μπακαλιάρο - σκορδαλιά ή σουβλάκι με κρομμύδι απ όλα μέσα :P
για ξεψάρωμα θα πρέπει να πάει με όλο τον εξοπλισμό μπάρμπεκιου και να σέρνει και τη μπουκάλα υγραερίου από πίσω:P

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top