Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μερικοί έχουν έμπνευση εκείνη την στιγμή. Άλλοι είναι χαρισματικοί. Κάντε copy paste τις καλές ατάκες που σας άρεσαν, να τις διαβάσουμε όλοι εδω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
post by katerina

3. Οχι. Αν δεν ηταν ωραιοι θα τους εκλεινα στη σοφιτα, θα τους κλειδωνα, και θα τους μιλουσα μονο τηλεφωνικως. Στις σπανιες περιπτωσεις που θα τους εβγαζα για κατουρημα, θα ειχα φροντισει να χω προμηθευτει σακουλα(σκουπιδιων για να καλυπτει και το σωμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να πού είναι χρήσιμη η αναζήτηση, αν θυμάσαι τη κατάλληλη ατάκα... :hehe:

Να κάτι που μου έμεινε και έλεγα "Πότε θα το φέρω στην επιφάνεια". Ladies & Gentlemen, Captain Valder in action :clapup:

Κάτσε ρε κουνέλα γιατι θα μας το κάνει κι αυτό οφ τόπικ η γρια Μισέλω αν συνεχίσουμε έτσι :hehe: :hehe: :hehe:

Λοιπόν άλλη θαυμάσια εμπειρία σε εξωτερικό χώρο είναι οι υποθαλάσσιες φίφες! Δεν ξέρω πως τα κατάφερνε η άτιμη η πρώην αλλά τη δουλειά της την έκανε καλά. :hehe: :hehe: :hehe:
Είπα ν' αφήσω και το δεύτερο σκέλος γιατί ήταν καλό :hehe: :rofl: :rofl:


Πού τα σκέφτεσαι αυτά ρε Άρχοντα; :P


Θα φέρω κι άλλα σύντομα...


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Απο παλιό κουβεντούλα χωρίς θέμα, δυο μερες μετά την Γιουροβίζιον.

Μισέλ:Πάω να ξαπλώσω γιατί έχω πονοκέφαλο
]ifrit[ :Θα άκουσες lordi και σε τιμώρησε ο Θεός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"Πάρτε γερές δόσεις Άρχοντα". Μέρος 2ο:


ΘΕΜΑ: Τι σας ανάβει περισσότερο;

Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που με αναβει περισσοτερο γιατί... γκουχ γκουχ... είναι πολύ προσωπικό :P
Μπορώ να πω όμως ότι με ανάβει γενικώς η μυρωδιά του ;)

Να φανταστώ ότι μαγειρεύεις κάθε μέρα φασολάδα;:rofl: :rofl: :rofl: :bleh: :bleh: :bleh:

:rofl: :rofl: :rofl: :bleh: :bleh: :bleh: :teasing: :teasing: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εγώ ως φτωχός, πιστεύω εις βάθος στην ισχύ της παροιμία θα γυρίσει ο τροχός κλπ, τη συνέχεια την ξέρετε :P.

τις προάλλες ας πούμε που πήγαινα φέτες με το ποδήλατο, μου πετάχτηκε ένα παπί από στοπ κι έφαγα τα μούτρα μου (το γόνατό μου για την ακρίβεια :P) κι έκατσα στο πεζοδρόμιο να σκουπίσω τα αίματα με ένα χαρτομάνδηλο, αλλά βρώμαγε βοθρίλα από τη διπλανή σχάρα και καθώς της έριξα ένα βλέμμα αηδίας είδα ένα 2ευρο δίπλα της και πήγα σε ένα κοντινό περίπτερο μπας κι είχε hansaplast, αλλά δεν είχε και είπα "δε μαμιέται, ας χτυπήσουμε ένα παγωτάκι" και πήγα στο ψυγείο και είδα για πρώτη φορά στη ζωή μου το magnum gofretto και το αγόρασα και μου άρεσε πολύ, πάρα πολύ και το ερωτεύτηκα και από τότε τρώω από ένα μέρα παρά μέρα (σήμερα αμάρτησα, έφαγα δύο :redface:). α! και μου μειναν και 80 λεπτά ρέστα και μαζί με το μισόευρο που μου πέταξε λανθασμένα το μηχάνημα έκδοσης εισιτηρίων το πρωί όταν έβγαζα ticket για να πάω στη σχολή, πήρα το ίδιο παγωτό για τον μπαμπά μου, αλλά δεν του άρεσε ιδιαίτερα και μου έλεγε ότι τα νιρβάνα είναι πιο ωραία παγωτά (αν του ξαναπάρω παγωτό, να μου τρυπήσετε τη μύτη :mad:).

ψ. το παπί στα φρύδια του βέβαια, σηκώθηκε κι έφυγε. καλά να πάθει. ίσως δεν έχει μάθει ακόμα πόσο ωραίο παγωτό ειναι το magnum gofretto. άσε που δεν παίζει να πετύχεις περσινό μιας και βγήκε φέτος.

:worship: :worship: :worship: Θεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάρτε μια γερή δόση από ντου: :jumpy:

ΘΕΜΑ: Μίνι συνέντευξη

1.Όταν με το καλό κατακτήσω τον κόσμο, θες κανένα υπουργείο?
2.Θες να γίνεις χαλίφης στη θέση του χαλίφη?
3.Ποιος είναι ο αγαπημένος σου σούπερ-ήρωας?(μάλλον έχει ξαναγίνει αυτή η ερώτηση, αλλά δε βαριέσαι...:P)

1.να με κάνεις επιστήμονα παρά τω κατακτητή γίνεται?:P
non?
αντε δώσε μου το σεξουλιάρικο υπουργείο.
2.Θες να γίνεις χαλίφης στη θέση του χαλίφη?
νι, και να έχω και ιπτάμενο χαλί:D
3.ο Donald Duck :hehe::hehe::hehe:

:thumbsup: :lol: (υπάρχουν και καλύτερα, έρχονται σύντομα :D )



EDIT


Η ντου ξαναχτυπά :jumpy: (κορυφαία στο είδος της)

ΘΕΜΑ: Δεν είναι σπαστικό...

...να φτιάχνεις μισή ώρα λεμονάδα και μόλις πας να πιεις να συνειδητοποιείς ότι όλοι στο σπίτι έχουν πιει τη λεμονάδα σου,εκτός από σένα? :mad:

..να γυρίσεις το αδέρφι σου ανάποδα, να τη φτύσει όλη:P
:clapup: :clapup: :clapup: :lol: :lol: :lol:

Προσκυνάω (μία φορά) :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ένα μικρό ποτ πουρί απο weaky

Σας την έπεσε ποτέ άτομο του ίδιου φύλου
δεν θυμάμαι, ίσως... εδώ όταν μου την πέφτουνε άτομα του αντίθετου φύλου δεν παίρνω είδηση :blink:, τι λέμε τώρα :upside:.


Τι φοράς τώρα
έχετε ακούσει την φράση "φόρα το βρακί σου ανάποδα"; :D ε αυτό έκανα όταν σηκώθηκα (τη δεύτερη φορά :P) σήμερα το πρωί :hehe:
ένα κόκκινο μποξεράκι με ανοιχτόχρωμες επίκτητες βούλες :P.



Ποια ήταν η πρώτη λεξη που είπατε
μπουλντόζα.


Αll time classics

θα σου λεγα να πα να πνιγείς αλλά με τόσα χούγια σιγά μη βρεις κανέναν να σου κάνει πατητή :tongue:.
όχι. είστε περισσότερο ηλίθιοι :D.

οι άντρες γουστάρουν πουτ@νες, οι γυναίκες μ@λάκες, αλλά βέβαια όλοι εμείς εδώ μέσα είμαστε οι εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα, λωλ!

εγώ πάντα σκ@τά τα κάνω. :| τι θέλετε να σας πω ακριβώς, μπας και βοηθήσω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
A) ντού (ξανά)

ΘΕΜΑ: Το ζευγάρι του αιώνα
Σάκης Ρουβάς - Παπαρήγα:D
:rofl: :thumbsup: :rofl:


Β) ντουέτο Λίας - Κουεδίνιου

Η αφορμή :)
Εγώ πάντως θα σας ήθελα όλους στον γάμο και φυσικά όποιος θέλει και μπορεί έρχεται :) :) :)
Η ατάκα :D
Φαντάζομαι γέλιο να βλέπεις άτομα που δεν έχεις ξαναδει στο γάμο και να τους ρωτάς και να σου λένε "απο το στεκι, απο το στέκι" :lol:
Το τελειωτικό χτύπημα :jumpy:
Καλό θα είναι να έχει ενημερώσει πάντως τη γυναίκα του από πριν....
Για σκέψου, περνάμε και τους χαιρετάμε...
ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ.... ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ! :rofl:
:thumbup: χ 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Aπορία Κρόνου στο θέμα Οι φίλοι μας οι ψεύτες

Ρε συ οι αλλοι συμφιτητες σου ποσο μπαζα ητανε και τα πιστευανε αυτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
σε κάτι σκοτεινά καταγώγια μαζευόμαστε, ακούμε lordi και κόβουμε τις φλέβες μας στο όνομα του σατανά .

Απλά θεϊκή ατάκα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ειπώθηκε από Valder

Δυστυχώς, εξαιρετικά καλοπροαίρετα άτομα σαν κι εσένα, πέφτουν θύματα υποχόνδριων οχτάποδων, οπαδών του γκαιμπελισμού, που έχουν υποστεί ανεπανόρθωτη βλάβη στον εγκεφαλικό λοβό έπειτα από ψυχαναγκαστική σύσπαση και διαταραχή αυτού...


Πραγματικά έλιωσα :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Άλλη μια μικρή δόση dooo
Ι
ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ @ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΑΙΛ....

(γιατροί ειδικοί στη νόσο των πουλερικών)
ΙΙ
συγνωμη,σε μια ερωτικη ταινια που κανει περιπου 20 λεπτα πληρες γ.... ειναι λιγο?δηλαδη σας φαινονται γρηγοροι?
XAAXAXXAAXAXAXXAXAAXXAAXXXAXAXXAXAXAXXXXXAXAXXAXAXXAXAX τι είπε το πιζάκι:hehe::hehe::hehe::hehe:

το "CUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTT" το έχεις ακούσει όταν γυρίζουν ταινία?:P:P:P
ΙΙΙ
Kι απο τις πιο έξυπνες ατακες που έχω ακούσει, όχι μόνο εδώ μέσα αλλά ever
διαφωνώ...απλά το χρήμα ανακυκλώνεται, γιατι και οι παπάδες πεθαίνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Kι άλλες αγαπημένες ατάκες απο διάφορα μέλη
faithplus
Ο ελληνικός πολιτισμός ήταν που μας έφερε πιο κοντά στην έννοια "άνθρωπος", για να μας επαναφέρει τώρα ο αμερικάνικος στο "king of the jungle", αλλά με pc, internet, hamburger & coca cola!

Γιάννης
Μαγκιά δεν είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στην γυναίκα σου...
Μαγκιά είναι να περάσεις την άποψη σου με ξύλο στον Ζαμπίδι...

Valder
Ο γκόμενος και η γκόμενα έχουν σα βάση το κάτι παραπάνω! Αλλιώς, θα τα είχαμε φτιάξει όλοι, με τα καναρίνια μας, τις καφετιέρες μας, τις θείες μας, τους φίλους μας, θα τους τραβάγαμε κι ενα σεξ κάθε βράδυ να ξεμπουκώνουμε και θα πηγαίναμε μετά για ύπνο.
Πολλοί,το να επιλέγεις το θεωρούν "τριπάκι" όπως έλεγε κι ο Παπακαλιάτης στο "Κλείσε τα μάτια". Σκοπός της ζωής δεν είναι να κλείσεις τα μάτια όμως. Είναι να τα έχεις ορθάνοιχτα, το μυαλό να λειτουργεί, να σκέφτεται και τελος να επιλέγει.

Άλλη φορά λοιπόν να θυμάστε οτι όταν πολεμάμε μια "καταπίεση", πρέπει να δαμάσουμε και αντίστοιχες "ελευθερίες".

weaky ξανά
ε, πχιος θεός :hmm:; πλιζ, άμα θέλετε να κάνετε σοβαρή συζήτηση, αφήστε το όξω το παλικάρι δαύτο.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΘΕΜΑ: Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Ι) Weaky - Dooo (ένα ντουέτο που θα γεμίσει το μαγαζί :P )

(υπαρχουν και στιγμες για γλυκολογα , αλλα μαλλον σε αλλη φαση περισσοτερο, παρα πανω στο σεξ, που θες να βγαλεις το ζωο μεσα σου :P )

α για να σου πω φίλε. είτε όξω θα το βγάλεις το ζωάδι, είτε μέσα θα το βάλεις. αυτά που λες δε γίνονται δικέ μου~!

σους. εννοούσε "να βγάλεις το ζώο [που κάνει ελεύθερο κάμπινγκ] μέσα σου" :P


ΙΙ) Weaky (solo)

Δεν έχω σύντροφο αλλά μάλλον η σιωπή είναι πολύ γκ...α! :|

θα παίξουμε κρεμάλα; :jumpy:

έχει α; :shifty:


IΙΙ) Weaky - emufear

μόλις παρατήρησα ότι είχα ψηφίσει "Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα" :oops:

mouse λανθάνον την αλήθεια λέγει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μερικά ακόμα διαμάντια, να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι :)


ΘΕΜΑ: Φραπές, ποιος φραπές;

Τώρα θυμήθηκα με αφορμή αυτό που έγραψε ο Μάριος ένα κυριλέ (και καλά) εστιατόριο στην Γλυφάδα που εκτός των άλλων είχε και τζατζίκι, το γκαρσόνι την ώρα που το σέρβιρε μας λέει

Το ζανζίκι σας, το έκανε πιο κυριλέ, πώς και δεν το έγραφαν crem de la skorde! στον κατάλογο

:rofl: :rofl: :rofl:


ΘΕΜΑ: 24ωρα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς

το 500 {σ.σ. το λεωφορείο} υπάρχει, το χω πάρει μια φορά :). βέβαια ήμουνα τόσο μεθυσμένος εκείνη τη μέρα που μπορεί και να ήταν αποκύημα της φαντασίας μου :P.


ΘΕΜΑ: Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Μέρος Α

οι πιτζάμες :D.
:thumbsup:
:clapup::clapup::clapup::clapup:
(μονόχρωμες,χωρις αρκουδάκια, γατάκια,σκυλάκια,ψαρακια,και άλλα ζωάκια)



Διαλέγω και τα καπέλα (μπερέ ή τραγιάσκα)...

α...κάτσε...βάζω και φούστα......

που πάω χωρις μποτα.....

και κασκολ μπεζ :clapup:

νταξ, καλή είναι, εγκρίνω :D:D:D


Θέλουμε και μεις να πούμε για αντρικά ρούχα:clapup::clapup:


Μέρος Β

ποια ρούχα ρε παιδιά; αφού είναι θέμα λεπτών μέχρι ναβρεθούν πεταμένα στο πάτωμα και εμείς στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην μπανιέρα, στο μπαλκόνι, έτσι όπως μας έκανε η μάνα μας!!!!!:clapup:
γι'αυτό σας αρέσουν μάλλον οι μπότες και τα ψηλοτάκουνα γιατί δνε χρειάζεται να τα βγάλουμε:clapup::P
μαυτό το σκεπτικό τους αρέσουν κάθε είδους παπούτσια!!!! τσόκαρο ολεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
All time classic απο Γιάννη, πραγματικά τις 10 πρώτες φορές που τη διάβαζα έλιωνα κυριολεκτικά στο γέλιο, χτυπιόμουν λέμε!

Χαμένο είναι το μυαλό σου ανθρωπάκι! Αλλα μην με τιμωρείς με το να μην με βάζει στο site σου! είναι μεγάλο κρίμα να μην μπω άλλωστε είχα δηλώσει και απίστευτο ενδιαφέρον για κάτι τέτοιο. Ο διαχειρηστής δείχνει τι άνθρωπος είναι απο την στιγμή που σε ανέχεται τόσες μέρες. Όσο αφορά την λάσπη μικρέ μου νεροκουβαλιτή! κοίτα να μαζέψεις λίγο το στοματάκι σου και μετά κρίνε τους άλλους! Εσύ μην μου απαντάς δεν έχω πρόβλημα άλλωστε στην τελική έχω πεθάνει στα γέλια με την πάρτυ σου! Λές τόση ώρα που είσαι εδώ να έφυγε κάποιος απο τους 500 σου. Είμαι περίεργος πάντως μπουρεκάκι μου να δω τι κατηγορίες έχεις βάλει εσύ στο δικό σου φόρουμ. Να προτείνω κάποιες :
1. Ποιο πόδι είναι πιο βαρύ
2. Ο ήλιος λάμπει
3. Ο μπάμπης? λάμπει και αυτός?
4. Νερό η ύδωρ ? *(Αυτο είναι για το τσακιρ κέφι!)
5. Λάμπα !! η χαρά της ζωής
6. Ημαν μπαλτι με μακαρόνια. Τι κρύβετε πίσω απο αυτό?
7. Η συσχέτισης της γαρίδας αιγαίου με την αιγαιπελαγίτικη τσιπούρα.!

:jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΛΟΦΟΙ με σουβλάκια στην μεση του τραπεζιού και άπειροι e-stekήτες να αναγκάζονται να σηκώνονται από την καρέκλα για να πάρουν ένα από την κορυφή και οι κοπέλες να μην φτάνουν και να ζητάνε από τα ψηλά αγοράκια να του δώσουν ένα γιατί ο λόφος δεν είναι αφορμή για τζένγκα.


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προσοχή! Ακατάλληλο για όσους έχουν προβλήματα.. συχνοουρίας :P


ΘΕΜΑ: Σεξ σε εξωτερικό χώρο

[...] Το Λούβρο βέβαια απο την άλλη έχει κάτι γωνίτσες!:redface: θα έλεγα και την Ντίσνευλάντ αλλα είναι λίγο ιεροσυλία.

τι λες βρε, disneyland ftw. μιλάμε για πληθώρα επιλογών συντρόφου ε. :redface: :D

Ο σάτυρος της Ντίσνευλαντ!:P
Πάλι φαντασίωση είχες με την άριελ την γοργόνα;

:hehe::hehe::hehe: έλεος!!


η καλύτερη περίπτωση είναι όταν βγαίνουν από το space mountain. λένε νι σε όλα:P

:lol: :lol: :lol: :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πoιό είναι το αγαπημένο σας παραμύθι?

Εμένα το αγαπημένο μου παραμύθι είναι αυτό που λέει ότι μπορεί μια οικογένεια να ζήσει με ένα μισθό :P

Γιάννη είσαι off topic...
αυτό δεν είναι παραμύθι!!! αυτό είναι ΑΝΕΚΔΟΤΟ!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top