Χρόνια Πολλά σε όλους!

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στη γυναίκα του Ωρίωνα! :clapup:

Να ζήσουν να ευτυχίσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στη γυναίκα του Ωρίωνα! :clapup:
δε ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά ζούμε πια στον 21ο αιώνα και τις συζύγους τις φωνάζουν με το όνομά τους, και όχι πια "γυναίκα":P:P:P:D:D:D
ο Ωρίωνας πάντως είναι τζέντλεμαν και δε θα το κάνει ποτές :pfff:

fielda, το Πίκυ προέκυψε από τα παιχνιδάκια που της κάναμε..πίκιπίκιπίκι στη κοιλίτσα , και τέτοια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelik_i

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια πειτε μου καμια ιδεα για τα γεννε8λια μου!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
δε ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά ζούμε πια στον 21ο αιώνα και τις συζύγους τις φωνάζουν με το όνομά τους, και όχι πια "γυναίκα":P:P:P:D:D:D
Καλά... Εγώ σου λέω ότι η Πίκυ θα γουστάρει τον Ωρίωνα να της φωνάζει: "Γυναίκαααααα, παντόφλες!!" :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά Μάνια μου... Με το καλό το μωράκι σου. ;)

Και Χρόνια Πολλά στην Πίκυ! :D

χρονια πολλα μανιαρι μου :kissing:να τα εκατοστησεις και να σε χαιρομαστε :)

ΜΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χρόνια πολλά!!! :) :)

Χρονια πολλα κοριτσακι με υγεια πανω απο ολα και πολλη πολλη αγαπη!!!!!:clapup:
Να χαιρεσαι τα γενεθλια σου και τη γιορτη σου!!!!!:clapup:



Μάνια εκατόχρονη!!!!!!:clapup:


Doo να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!:clapup:


Σας ευχαριστώ καμάρια μου, είστε σκέτες γλύκες πραγματικά, χτές δεν σταμάτησα το κλάμα απο την χαρά μου, σας ευχαριστώ, δεν ξέρετε πόσο συμαντική ήταν η χτεσινή μέρα και οι ευχές όλων σας ήταν πακέτο με την ευτυχια μου:bigarmhug:group::group::group::group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλά... Εγώ σου λέω ότι η Πίκυ θα γουστάρει τον Ωρίωνα να της φωνάζει: "Γυναίκαααααα, παντόφλες!!" :P:P:P
με μένα μάνα, απο-και-κλείεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως όλα είναι θέμα εκπαίδευσης....

αν αντί για "Γυναίκαααααααααα παντόοοοφλες" φωνάζει "Γυναικάρα μουυυυυυυυ θεάαααααα μουυυυυυ μπορείς να μου φέρεις τα παντοφλάκια μου? :redface:" να δεις πως θα του τα πηγαίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ούτε και τότε :D:D:D

αν το αλλάξει σε Μαρινούλα μου, αγάπη μου, μωρό μου ατελείωτο, θέλω να σε βάλω κάτω να σου αλλάξω τα φώτα, αλλά δε μπορώ χωρίς τις παντόφλες μου"...ΙΙΙΙΙΣΩΣ και να τα φέρει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelik_i

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δλδ πως να εκανα το παρτι μου ποιο ωραιο!!! 8ελω καμια ιδεεα για παιχνιδια για διασκεδαση για.... ψυζαγωγια!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παιδες γιορταζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ευχηθητε μ χρονια πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χρονιά σου Πολλά Ηλία!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ωω ηλια...κι ανεβαινω αυριο θεσνικη.....ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! νασαι γερος να σε χαιρομαστε!!

θα αναψεις φωτιες να ακολουθησουμε το εθιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Ηλία!!!!!!!!! :D

Και εγώ να χαίρομαι τον κολλητό μου!!! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α!!!!!!!!!!!!!ΗΛΙΑΑΑΑΑΑΑ....ΝΑ ΣΕ Χ Α Ι Ρ Ο Μ Α Σ Τ Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
χρονια παρα πολλα σ'ολους τους εορταζοντες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Χρόνια πολλά. Δεν σας προλαβαίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μιας και κάνατε τον κόπο να ποστάρετε, πείτε και τα ονόματα αυτών που γιορτάζουν. :P
Μισές δουλειές κάνετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χρονια Πολλα Evris7!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Evris7!!:xixi:Να τα εκατοστήσεις!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ και τους 2 σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top