Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Είπα κι εγώ... ;)
τι ειπες κι εσυ καλε????
αιντε μπες σε κανα μσν που μαυρα ματια εχω κανει να σε ιδω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Λαμβάνοντας υπʼ όψιν αποκλειστικά το κέρδος ένα sex shop καθώς λείπει από την πόλη μας – απʼ όσο ξέρω-.
Όχι από αυτά τα φτηνιάρικα καταγώγια ..κάτι μοντέρνο με class που θα λειτουργεί υπό τη μορφή ενός prive club και θα έχουν δικαίωμα να εισέρχονται μόνο τα μέλη ή φίλοι μελών.

Δεν το έχω σκεφτεί βέβαια βαθύτερα αλλά καλό μου ακούγεται. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ενα Πετ Σοπ θα ταιριαζε να πω αλλα ενα σκακιστικο κλαμπ ενα μικρομογαζο επισκευες κομπιουτερ ενα οπλοπωλειο ενα σκοπευτηριο ενα ιντερνετ καφε και μια σειρα επιχειρησεων τουριστικων παροχων και ιστιοπλοϊας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ένα που να πουλάει χάρτες θησαυρών :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Βιομηχανικό εξοπλισμό και μηχανήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ένα πλυντήριο αυτοκινήτων!
Ήταν πάντα το όνειρό μου να φοράω τζιν σορτς με λευκό T-shirt και να πλένω παρμπριζ αυτοκινήτων! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Ενα νετ καφε που θα διαθετει οτι πιο εξελιγμενο απο υπολογιστες(οι οποιοι θα ανανεωνονται καθε 6μηνο).θα εχει μεσα μεγαλο μπαρ με ομορφες παρουσιες στο service! και επισης θα εχει και κονσολες συνδεδεμενες με hdtv.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Ήταν πάντα το όνειρό μου να φοράω τζιν σορτς με λευκό T-shirt και να πλένω παρμπριζ αυτοκινήτων! :P

μάλλον όχι μόνο το δικό σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καφε ή εστιατοριο.
Θελω να πιστευω πως ερχεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Με το καλό βρε διαβολίνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω ner.. εχμ, faith. :) :kissing:



Σορυ για το :offtopic: Mods :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
είναι διάφορες οι επιλογές που έχω.....

1)
ένα μαγαζάκι που θα σερβίριζε μόνο διάφορα είδη σοκολάτας και καφέ καθώς και δικής του παραγωγής γλυκά που θα είχαν βάση τη σοκολάτα....
επιπλέον, θα είχες τη δυνατότητα, είτε να πάρεις τα γλυκάκια σου και να φύγεις είτε να το φας εκεί και να διαβάσεις κι ένα βιβλίο απ τα ράφια του σε σχέση πάντα με τη σοκολάτα ;)
Καλά μόνο για την σοκολάτα θα είμουν εκεί! Σοκολάτα Σοκολάτα Σοκολάτα και πάλι Σοκολάτα. Και αν σας το είπα δεν πειράζει το ξαναλέω
Σοκολάτα Σοκολάτα Σοκολάτα! Πολύ Σοκολάτα λίγη σοκολάτα, ζεστή σοκολάτα κρύα σοκολάτα! Αλλά να έχει σοκολάτα! Και όποια:whistle: τολμήσει να βάλει και καφέ θα .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Χμμμμμμμμμμμ....:hmm:
Μαγαζί με γυναικεία παπούτσια!!!! :clapup: Αυτό συζητούσα και με μια φίλη μου εχθές!!!! Έχω τρέλα και αδυναμία στα παπούτσια!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
videoclub!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Φουρνο!!! Λατρευω τη μυρωδια του ψωμιου! Ο μπαμπας μου ειχε παντα ονειρο να ανοιξει φουρνο σε συνδυασμο με καφε-βιβλιοθηκη, το οποιο με ενθουσιαζει σαν ιδεα!
Και το μαγαζι με παπουτσια που διαβασα πιο πριν δεν μου κακοπεφτει και, τωρα που το σκεφτομαι, θα εχει και λιγοτερες επιδρασεις στη σιλουετα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Κάτι τύπου μεζεδοπωλείο. Να φτιάχνω διάφορα μεζεδάκια αλλά και λιχουδιές και να περιποιούμαι τους πελάτες μου! Είναι μαγαζί που θέλει μεράκι και είναι κάτι που θα με γέμιζε πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
φωτογραφιδάδικο, κομπιουτεράδικο, cdαδικο (ενοείτε rock-metal!) ή video club.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μαγαζι με παπουτσια, τσαντες και ζωνες. ΑΑΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτες τις μερες μαλλον τυπογραφειο θα θελα να χα! ξερετε, αυτα που φτιαχνουν και ...ΣΦΡΑΓΙΔΕΣ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ένα μαγαζί με πολυεθνική κουζίνα αλλά σε νεανικό στυλάκι ή

βιβλιοπωλείο ή

μπαράκι στην Ίο.:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top