Τι κάνετε στον ελεύθερο χρόνο σας;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Όταν έχετε ελεύθερο χρόνο με τί περνάτε την ώρα σας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Θα πάω για κανένα καφεδάκι,θα δω κανένα Dvd, θα σερφάρω στο ίντερνετ(έχω φάει ένα κολλήμα τις τελευταιες ημέρες θα έλεγα) και εννοείται θα ακούω μουσικούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο hobies αλλο τπτ...


Κανω κανω κανω και δεν μπρολαβενω. Παιζω μπιλιαρδο, σερφαρω στο νετ, παιζω παιχνιδια, παιζω μα τον σκυλομου, ακουω μουσικη, διαβαζω κανα περιοδικο (για τους KISS, για υπολογιστες, για computer games ή για επιστημη), Φτιαχνω playlists για παρτυ φιλων για το bar ενος φιλου του πατερα μου και για τον εαυτο μου, Παω εχω απο ενα μαγαζι που αλαζουν εμφανισιακα harley και παρατιρω, Κανω σχεδια για το μελλον, φιλοσο της πιπες μου, Ψαχνο να βρω τροπο να φερω πραγματα των ΚΙSS απο το εξωτερικο στην Ελλαδα, Βλεπω βιντεο των KISS, ψαχνο να βρω το μαγαζι που πουλαει πιο φτηνα απο ολα τα αλλα μια Les Paul, τωρα τελευτεα φτιαχνω κατι παζελ των KISS που βρικα, αναδιακοσμω το δωματιο μου, ψαχνω για εικονες με Harley,αμαξια (κλασικα αμερικανικα lowrider και τετια, ποτε φτιαγμενα και τετια) ΚΙSS σκυλους (rottweiler, doberman, boxer) Ψαχνο για πενες, παω βολτες μεχρι το μαντρακι, παω βολτες με τον πατερα μου με την μηχανη, παιζω μπιλιαρδο, οδηγαω- φτιαχνω το καρτ μου,

Τωρα θα μου πειτε που τα μπρολαβενω... Ελα μου ντε. Αμα ηξερα κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
οταν δουλευω (τα Καλοκαιρια δλδ) δεν υπαρχει ελευθερος χρονος καθολου, τον Χειμώνα όμως έχω ελευθερη όλη την μέρα!! Μαγειρεύω, παω βολτες, καφέδες, ψώνια και γενικώς κωλοβαραω ολη την μερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ το καλοκαιράκι που όλος ο χρόνος μου είναι ελεύθερος στον υπολογιστή είμαι...
το πολύ κανά καφεδάκι ή καμιά ταινιούλα...
όταν φύγω για διακοπές όμως αντιστρέφονται τα πράγματα :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
θα παω βολτα, για καφε κτλ. μουσική και ταινίες είναι κατι το απαραίτητο αν εχουμε ελευθερο χρονο δεν νομιζετε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από TAZ :
θα παω βολτα, για καφε κτλ. μουσική και ταινίες είναι κατι το απαραίτητο αν εχουμε ελευθερο χρονο δεν νομιζετε????

ναί αρκεί να μην σε βασανίζει αυτός που βλέπεις μαζί του ταινία χι χι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
μμμμμμμμμ. αν θυμασαι κουνελι μια χαρα ειχαμε δει τις ταινιες (πρεπει να παω να παρω μια τωρα που το σκεφτομαι). :P
ααα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τι? ελεύθερος χρόνος??? χαχαχααχχαχαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Όοοοοοταν είχα ελεύθερο χρόνο, πήγαινα για καφέ, ποτό, μπουζούκια, άντε κανά ίντερνετ και κανένα σύντομο ταξιδάκι. Πλέον, στον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο μου, μπαίνω ίντερνετ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τα ξύνω (με το συμπάθιο) παίζοντας cod συνήθως. θα αλλάξει αυτό σύντομα όμως. και αυτό είναι δέσμευση.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Βλεπω καμια ταινια,γραφω κανα σεναριακι,ή παιζω κανα παιχνιδι SW.Και φυσικα καμια βολτα,ετσι?Απλα ως ελευθερο χρονο μετραω πιο πολυ οταν ειμαι μεσα στο σπιτι κ ξερω οτι δε θα βγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garfield

Νεοφερμένος

Ο garfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
τα ξύνω (με το συμπάθιο) παίζοντας cod συνήθως.


Μετά, πλένεις τα χέρια σου? :P

edit by Michelle:
Σου έφτιαξα λίγο την παράθεση γιατι ειχες κάνει καποιο λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Λιώνω στο MSN ή στο DotA/WoW(15 24ωρα online στον 1 μήνα, τι να πεις)/JK:JA/KOTOR/SWAT..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Κιθάρα/Video Games/Καμμια βόλτα

Το msn δεν το θεωρώ ασχολία ελέυθερου χρόνου, μιας και είναι αυτό που μου στερεί τον ελθεύθερο χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
MSN Junkie και εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από garfield :
Μετά, πλένεις τα χέρια σου? :P

αμέ, είμαι καλό παιζί εγώ :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα μιλαμε τωρα τελευταια πολυ νετ!!!
δε ξερω πως εχω κολλησει ετσι!!
γενικως κολυμπι, δουλεια (ναι, για χομπι δουλευω), κανα ταξιδακι, ηρεμα πραματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ελεύθερος χρόνος -> 1 ώρα
Ελεύθερη σκέψη -> 24 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Κανένα ποδοσφαιράκι με τους φίλους,κανένα καφεδάκι,σερφάρισμα στο ίντερνετ,βιβλία(εξωσχολικά),κόμιξ και ατελείωτη ξάπλα
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top