Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τί ζώδιο είστε και πότε γεννηθήκατε??
Πιστεύετε στα ζώδια,ασχολείστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόοοον γεννήθηκα 21/9 και είμαι Παρθένος

Στα ζώδια δεν μπορώ να πω πως πιστεύω αλλά όταν πετύχω κάποιο έντυπο που λέει για ζώδια θα διαβάσω το ζώδιο μου έτσι για πλάκα.
Πάντως κάποια χαρακτηριστικά που λένε για τους παρθένους τα έχω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ταύρος είμαι και δεν ασχολούμαι με τα ζώδια, ούτε πιστεύω οτι μπορούν να προβλέψουν το μέλλον :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δίδυμος. δεν ασχολούμαι καθόλου :thumbsdown:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Παρθένος.. :)

Έχω βρει κοινά χαρακτηριστικά σε παρθένους αλλά πιστεύω ότι είναι εντελώς συμπτωματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Παρθένος.. :)

Έχω βρει κοινά χαρακτηριστικά σε παρθένους αλλά πιστεύω ότι είναι εντελώς συμπτωματικό.


Αλήθεια :D πότε έχεις γεννηθεί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειμαι ζυγος (25-9)
Δεν πιστευω, εχω συμαντικοτερα πραγματα να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
16 Σεπτεμβρίου :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Ιχθείς είμαι και όχι δεν πιστεύω... Αν και οι φίλοι μου λένε ότι είμαι στην κοσμάρα μου (υποτίθεται χαρακτηριστικό του ζωδίου μου!) :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ζυγός κι εγω. Δεν πιστεύω θα έλεγα αν και κάποια χαρακτηριστικά του ζωδίου μου τα εχω. Ιδίως τα περι φροντίδας και ευαισθησίας τρομάρα μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Κι εγώ ιχθείς αλλά δέν ασχολούμαι. Δεν ξέρω κάτι τί πρέπει να είμαι σαν χαρακτήρας σύμφωνα με την αστρολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δίδυμος είμαι αλλά δεν πιστεύω καθόλου. Όπως είπε και ο emufear είναι συμπτωματικά τα κοινά χαρακτηριστικά και όλη η ιστορία με τα ζώδια είναι εργοστάσιο χρήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δίδυμος κι απο μένα. Ούτε εγώ πιστεύω αν και λενε για τους διδιυμους οτι είναι έξυπνοι και το έχω παρατηρήσει σε πολλους... :P
Αλλα πιστευω οτι ειναι καθαρα συμπτωματικό.
Απλα όταν διαβάζεις ένα ζώδιο προσπερνάς αυτά που δεν σου ταιριάζουν και κρατας αυτα που σου ταιράζουν, οπότε στο τέλος της αναγνωσης μένεις με την ιδέα οτι ο αστρολόγος "έπεσε μέσα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
χμμ λέων αλλά δεν πιστεύω
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Απλα όταν διαβάζεις ένα ζώδιο προσπερνάς αυτά που δεν σου ταιριάζουν και κρατας αυτα που σου ταιράζουν, οπότε στο τέλος της αναγνωσης μένεις με την ιδέα οτι ο αστρολόγος "έπεσε μέσα"
λες? δεν το έχω σκεφτεί ποτε αυτό έτσι? :hmm: :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
είμαι ταύρος. τα ζωδια δεν τα πιστευω. τα διαβαζω μερικες φορες αλλα δεν μπορω να πω οτι θα περιμενω να μου συμβει κατι μονο και μονο επειδη ενα χαζοπεριοδικο το εγραψε. η ζωη και η μοιρα ειναι στα χερια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ούτε εγώ τα πιστεύω, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες τυχαίνει να ακούω κάθε πρωί στο ραδιο "ζώδια" και μπορώ να πώ οτι κάποια πράγματα ταιριάζουν πολύ στις "προβλέψεις" anyway ίσως είναι η ιδέα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Σκορπιός, δεν πιστεύω φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμμ εγώ πιστεύω οτι πετυχαίνουν κάποιες προβλέψεις τους γιατί πρώτον είναι πολύ γενικές και δεύτερον αναφέρουν οι αστρολόγοι μεγάλη ποσότητα από προβλέψεις αρά είναι πολύ πιθανόν να συμβεί κάτι τέτοιο...Γενικά πιστεύω οτι τα ζώδια στηρίζονται στις πιθανότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Λεων και τα πιστευω,αλλα δεν ασχολουμαι,απλα οποιον βρω που ξερει τον αρχιζω σε ερωτησεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Λεων και τα πιστευω,αλλα δεν ασχολουμαι,απλα οποιον βρω που ξερει τον αρχιζω σε ερωτησεις! :P

κι εγώ το κάνω αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top