Ποιον χαρακτήρα βιβλίου ή ταινίας θα θέλατε να συναντήσετε αν μπορούσατε;

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
και γιατί;
Εγώ τον Severus Snape:inlove: τον θεωρώ τον πιο γοητευτικό χαρακτήρα του Harry Potter
Τον Ρετ Μπάτλερ από το Όσα παίρνει ο άνεμος (τι άντρας!)
και τον Χάνιμπαλ Λέκτερ (μόνο όσο αυτός θα ήταν στο κελι και θα ήμουν ασφαλής, γιατί έχω ένα βίτσιο με ψυχίατρους:redface:)

Ψ. Το θέμα προέκυψε μετά από margarit-οκατάνυξη με την Idrill!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tους: Neo, Αgent Smith από το matrix.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
την Meryl Strip στην ταινία Devil wears Prada για να της κάνω την έκφραση "catastrophy" & να της πω ότι "οι λεπτομέρειες της ανικανότητας σου δεν με αφορούν" (στιγμές από την ταινία, για όποιον δεν την έχει δει...πολύ γέλιο)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Α, το άνοιξες τελικά!:)
Προσπαθώ να θυμηθώ ποιους έλεγα εγώ χθες αλλά οι μαργαρίτες έκαναν καλή δουλειά απ'ότι φαίνεται :confused:

Anyway, εγώ θα πω μόνο για βιβλία:

1. Faramir από το Lord of the Rings, - "If I should return, think better of me father!"
2. Heathcliff από Wuthering Heights - "...nothing that God or Satan could inflict would have parted us, you, of your own will, did it."
3.Sturm Brightblade από Dragonlace Chronicles - "Μy honor is my life."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Χάνιμπαλ Λέκτερ.

Πολύ απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Ντόκτορ Τζέκιλ, ντόκτορ Φρόνκονστιν (από το Φρανκενστάιν Τζούνιορ) και Ντόκτορ Στρέιντζλαβ (από το SoS πεντάγωνο καλεί μόσχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Τον κ.Ντάρσυ από το Pride and Prejudice

Παντρέψου με λεμεεε :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τον συνταγματάρχη Kurtz από το Αποκάλυψη Τώρα.


Και την Τατιάνα Στεφανίδου από το Αποκάλυψη Τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Perry Smith από το Εν Ψυχρώ του Capote.
<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Από ταινία:
Τον Venom από το "Spiderman 3"

Από βιβλίο:
Τον Jackstraw από το "Night Without End"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Τον κ.Ντάρσυ από το Pride and Prejudice

Παντρέψου με λεμεεε :D:D
ωχ αυτόν ήθελε να τον πει η Idrill αλλά τον ξέχασε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
ωχ αυτόν ήθελε να τον πει η Idrill αλλά τον ξέχασε:worry:

Tον έχω προλάβει εδώ και καιρό και να τον αφήσει ήσυχο η Idrill. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Επίσης θα προσθέσω τον Max Cohen από το "π"

και τον Joel Barish από το "Eternal Sunshine of a Spotless Mind"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
e-ξεμάλλιασμά!

Μαλώστε ρεεεεεεεε.

Εγώ τον Αλέξη Ζορμπά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσωπικά θα ήθελα να γνωρίσω τον κακό λύκο:P

Σοβαρά τώρα απο βιβλίο το παιδί απο την Λάμψη( μου διαφέυγει το όνομα)
Και απο ταινία τον jason ή τον χάνιμπαλ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τον μικρό πρίγκηπα, από το ομόνυμο βιβλίο προφανώς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Να προσθέσω τον Oh Daesu από το Oldboy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ τι καλαααα:

Aragorn με τρελα (LOTR)
Jack Sparrow φοβερη παρεα (Pirates of the Caribbean)
Mr.Darcy αλλα μονο για παρεα, μη μου θυμωσει η suspi (Pride & Prejudice)
Δεν θυμαμαι πώς τον λέγανε στο έργο αλλα Jude Law (The Holiday)
:jumpy::inlove::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
αχ τι καλαααα:

Aragorn με τρελα (LOTR)
Jack Sparrow φοβερη παρεα (Pirates of the Caribbean)
Mr.Darcy αλλα μονο για παρεα, μη μου θυμωσει η suspi (Pride & Prejudice)
Δεν θυμαμαι πώς τον λέγανε στο έργο αλλα Jude Law (The Holiday)
:jumpy::inlove::baby:

Θα είμαι κι εγώ μαζί :shifty: Και το emoticon με τις καρδούλες από κάτω για ποιόν είναι; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Θα είμαι κι εγώ μαζί :shifty: Και το emoticon με τις καρδούλες από κάτω για ποιόν είναι; :shifty:

για ολους εκτος απ'τον καλό σου.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είχα απωθυμένο από μικρό παιδί να γνωρίσω τους κατοικους του δάσους.:P
(αρχαίο παιδικό βιβλίο.κυκλοφορησε σε 5 ή 6 τεύχη :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top