Θάρρος ή Αλήθεια;

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Οχι κα8ολου


Θα παραμενατε σ ενα γαμο, σχεση, αν δεν ειχατε σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Οχι κα8ολου


Θα παραμενατε σ ενα γαμο, σχεση, αν δεν ειχατε σεξ?

Καθολου; Ποτε; Με καμια περιπτωση να ξανακανω (πχ να περναει καποια αρρωστια οποτε να μην μπορει) ; Σε αυτην την περιπτωση κατα 99% οχι δεν θα παρεμενα. Γενικα, ασφαλως και θα περιμενα αν μιλουσαμε για καποιο χρονικο διαστημα.

Βλεπεις τσοντες (μονος/η ή με τον/την συντροφο σου) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ναι.


Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
οχι!!!!


Θα κτυπούσες ποτέ σου την μητέρα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ποτε και για κανεναν λογο ,αλλα θα χτυπαγα οποιον την πληγωνε και το μαθαινα.

εχεις κανει ερωτα με καποιον που γνωριζεις ελαχιστα;(λιγες ωρες π.χ. )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ποτέ μα ποτέ!!! Την υπεραγαπώ και είναι και τελείως ευαίσθητη εξωτερικά και εσωτερικά για να παίξουμε ξύλο έστω και για πλάκα..

Θα γινόσουν ποτέ δωρητής σώματος αν ήξερες ότι οι μέρες σου τελειώνουν; (για μαθήματα ανατομίας, για δωρεά οργάνων κτλ)

έδιτ για dimitral : όχι δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Αν το σώμα μου ήταν σε καλή κατάσταση ναι, δεν θα το σκεφτόμουν καν.

Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nαι χωρίς δεύτερη σκέψη.

Θα απατούσες τον σύντροφό σου για μια νύχτα με αντάλαγμα να λύσεις το οικονομικό σου πρόβλημα για μια ζωή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
κατσε για τι λεφτα μιλαμε;οχι πλακα κανω

αυτην την στιγμη δεν θα το εκανα με τιποτα αυτο.ειμαι τοσο χαρουμενη και γεματη αυτην την περιοδο που τα λεφτα τα γραφω κανονικοτατα!

εχεις κλεψει ποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nαι στη 2α δημοτικού τσίχλες και καραμέλες από το σούπερ μάρκετ κάτω από το σπίτι μου :redface::redface::redface: (Η Ξανθούλα έφταιγε όχι εγώ, αυτή με παρέσυρεεεεεε :cry_x:)

Θα έκοβες φιλίες με κάποια-ον αν μάθαινες ότι χρησιμοποιεί το sex στη δουλειά της-του ως μέσο ανόδου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ναι, θα θεωρούσα ότι είναι αδύναμο άτομο και προχωράει με αθέμιτες μεθόδους, άσχετα αν δεν με ενδιαφέρει τί κάνει με το βρακί του/της.

Θα έξανες ποτέ παρέα με οροθετικό άτομο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
οχι!!! είναι επιλογη του καθενος. εγώ δεν θα το έκανα.

Θα έκοβες παρτίδες με τους γονείς του δικού σου γιατί δεν τους χονευεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οχι ας εκανα κ γω μια θυσια μια φορα!!

σε μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη θα κανες εκτρωση?/ θα αναγκαζες την κοπελα σου να κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεδομένης της ηλικίας μου, αν ήμουν οικονομικά έτοιμη [δλδ αν είχα σταθερή δουλειά] όχι δεν θα έκανα.

Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαι 26 στα 27, θα γεννούσα στα 27... Εμείς κάνουμε σχέδια κι ο Θεός γελάει. Άρα όχι, δε θα έκανα έκτρωση.

Θέλεις να αποκτήσεις παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ναι το θελω παρα πολυ!

θα παντρευοσουν καποιον χωρις να εισαι ερωτευμενος/η;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οχι! ειμαι πολυ του ρομαντζου κ του παραμυθιου για να κανα κατι τετοιο!:redface::redface::redface:

αν σε απατουσε κ τ μετανιωνε θα του εδινες δευτερη ευκαιρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Οχι, δεν θα του έδινα δεύτερη ευκαιρία.

Προβάλλεις πάντα έξω αυτό που αισθάνεσαι μέσα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
ναι δεν μπορώ να κρυφτώ είμαι τόσο αληθινή!

Θα δεχόσουν να σε απατάει κάποιος μονο και μόνο για να μην τον χάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όχι. Άλλωστε είμαι ερωτευμένη με τη μοναχικότητα.Δεν 8α καταπιεζόμουν μόνο και μόνο για να μαι σε μια σχέση.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top