Τελευταία φορά που...

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τελευταια φορα που σκαω στο φαγητο ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
me too!!! Καθε φορα που το λεω νοιθω καλα αλλα μετα απο πεντε λεπτα ξανα ενθουσιαζομαι!

Τελευταια φορα που ασχολουμε μαζι σου... Ε ρε φιλε εισαι πολυ ανωριμος και σε ειχα παρει με καλο ματι... Ντροπη σου!

Τελευταια φορα που ειμαι τοσο καλη

Τελευταια φορα που σε ακουω το ορκιζομαι! Παντα ετσι λεω!

τελευται φορα που τρωω ολη την σοκολατα:redface:

που δεν σε ακουω μαμα:(

που κανω βλακειες το υποσχομαι!

...που κανω του κεφαλιου μου! Και δεν ακουω την Melania και την Alma Liebre

... που σου δινω το δικαιωμα αυριο θα δεις κυρα μου!

Τελευταια φορα που δεν τολμαω να ρωτησω το προγραμμα απο εσενα!

χασασω μια τετοια στιγμη:mad:

τελευταια φορα που κολλησα ετσι!

Τελευται φορα που το σηκωνω! Ε μας ζαλησες...

Τελευταια φορα που την πατησα

τελευταια φορα που κλαιω απο χαρα

τελευταια φορα που κοιταω τι φορας
( πλακα κανω δεν θα σταματησω)

που γλιτωνει ετσι!

που τρωω ολα τα πορτοκαλια

τελευταια φορα που ασχολουμε

που αφηνω αυτη να σχολιασει φωτο μου!

που παω αγγλικα με πυρετο

Που την πατησα... Που επεσα σε τετοιο επιπεδο! Τελευταια ηταν!
ον: Τελευταια φορα που σπαω τα νευρα ης Polymnia:P

που περνω την Σοφια στις 3 το βραδυ

Τελευταια φορα που κοκκινιζω!


που παιρνω εγω τηλ.

τελευταια φορα που σκαω στο φαγητο ναι.

για ολα υπαρχει τελευταια φορα...... :D:P:P:P :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Θεματαρα
Απο που να ρχισω ρε φιλε :hmm:
Να καθε βραδυ λεω "ενα τελευταιο τραγουδι και παω για υπνο"
Κολοκυθια παλι 6 ωρα πηγε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τελευταία φορά που αγοράζω coca cola!! (γενικώς κανένα αναψυκτικό). Μιλάμε για ΥΠΕΡκατανάλωση...

Μετά απο σχεδόν 1 χρόνο...ειμαι στο pc με παρέα ενα ποτήρι coca cola...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Το κλασσικο..τελευταια φορα που γινομαι λιωμα.
Και τελευταια φορα που την πεφτω σε φιλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τελευταία φορά που τα αφήνω όλα για την τελευταία στιγμή. Αλήθεια αυτό πρέπει να σταματήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
τελευταια φορα που μου την πεφτουν χοντροι, ασχημοι και χαλια γενικοτερα.ΔΕΝ υποφερεται πια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
τελευταια φορα που μου την πεφτουν χοντροι, ασχημοι και χαλια γενικοτερα.ΔΕΝ υποφερεται πια!!!

εμενα μου την πεφτουν θεοι και γενικα τα καλυτερα παδια.να ανησυχησω;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τελευταια φορα που μου την πεφτουν χοντροι, ασχημοι και χαλια γενικοτερα.ΔΕΝ υποφερεται πια!!!

Αγόρασε ένα μπλουζάκι που στη πλάτη να λέει, απαγορευονται οι χοντροί, οι άσχημοι, οι χάλια και μετά να έχει ένα βέλος που θα δείχνει προς τα κάτω. Works like a charm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
τελευταια φορα που μου την πεφτουν χοντροι, ασχημοι και χαλια γενικοτερα.ΔΕΝ υποφερεται πια!!!

σε νιώθω κοπέλα μου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τελευταία φορά που ασχολούμαι με σκρόφες και διάφορους που το παίζουν φίλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τελευταια φορα που μου την πεφτουν χοντροι, ασχημοι και χαλια γενικοτερα.ΔΕΝ υποφερεται πια!!!

Εεεεεεελαααα τι τραβας και εσυ βρε παιδι μου.... Να κανεις μια λιστα με αυτους που δεν θελεις να σου την πεφτουν! Και μαλλον απο οτι καταλαβα για εσενα η εμφανιση ειναι το παν... ΚΡΙΜΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τελευταία φορά που μιλάω στους γονείς μου; :confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δε ξερω παιδες αλλα η μονη φορα που κρατησε η φραση και το νοημα της ηταν οταν ειπα "τελευταια φορα που λεω κατι γελοιο οπως τελευταια φορα"
αυτοαναιρεση που λειτουργει τουλαχιστον εως σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
τελευταία φορά που της προτείνω εγώ να βρεθούμε
αντεεεεεεεε πια:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freak Of Nature

Νεοφερμένος

Ο Freak Of Nature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
που φεύγω μακριά σου... Αλλά, δυστυχώς, δεν θα ναι η τελευταία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
που κρύβομαι πίσω απ΄το δάχτυλο μου .. ( ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top