Το παιχνίδι της έκφρασης

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κάποιος γράφει κάτι που έκανε, ή κάτι που θα κάνει
ο επόμενος θα πάρει τη θέση του και θα μας δώσει εικόνα και ήχο
π.χ.
πάω να αγοράσω τσιγάρα
κάποιος θα με εκφράσει, ή μάλλον θα προσπαθήσει.... και θα προσπαθήσει να σκεφτεί το πως εκφράζομαι....
να αρχίσω;

μπαίνω σε ένα σουπερμάρκετ, για να ρωτήσω αν έχει υγραέριο, για να γεμίσω τον αναπτήρα μου....
θα δοκιμάσεις...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
γεια σας μήπως έχετε υγραέριο για τον αναπτήρα μου; και τί κοστίζει εάν έχετε, παρακαλώ!

μπαίνω σε ένα κατάστημα αθλητικών, να αγοράσω πατούμενο για τρέξιμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Γεια σας, εχετε πατουμενα για τρεξιμο? Α, ναι μπορειτε να τα δω?

Μπαινω σε ενα pet shop και ζηταω κουνελοτροφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πιασε ρε μια κουνελοτροφη, να 'ουμ... Α, και μεγαλο κουτι... Εχουμε ολοκληρο κοπαδι...(Καλα επεσα τερμα μεσα, δεν μπορειτε να πειτε)


Παω σ' ενα γραφειο τελετων να μου διαλεξω φερετρο(Ναι, δεν την παλευω σημερα απο την ωρα που ξυπνησα να ξερετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ναι γεια σας κορόιδα..., ξέρετε δε θα χρειαστώ καινούριο σπίτι, γιατί όταν την κάνω θα με αποτεφρώσουν....
οπότε κρατήστε το για κανένα άλλο κορόιδο..., bye κορόιδα και τα χαιρετίσματά μου στο γρήγορο φτυάρι....

πάω να αγοράσω ένα κόσμημα για μία μπέμπα(οτιδήποτε γυαλίζει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Για σας θα ηθελα να αγορασω ενα ωραιο σταυρο για το μωρο της ξαδερφης μου. Απο ποια τιμη αρχιζουν?

Παω στο σινεμα και θελω να αγορασω ποπ κορν πριν μπω να δω την ταινια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αστέρι, πιάσε μια σακούλα ποπ κορν..., να πετάξω σε κανέναν ενοχλητικό....

πάω στον οδοντίατρο να δει ένα δόντι που με πονάει....(τρελλαμένος από πόνο)


(να κάνω μια διευκρίνηση....
αυτός που γράφει, παίρνει αυτόματα τη θέση του πρηγούμενου....
οπότε εγώ, δε προσπαθώ να σκεφτώ πως εκφράζεται ο άλλος, αλλά εκφράζω τον εαυτό μου....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top