Πώς με φαντάζεσαι;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολυ ωραίο και πρωτότυπο thread!! :thumbsup:
Χμμμ εγω όσους έχω φανταστει τους φαντάζομαι ώς εξης:
(εννοείται δεν γράφω για όσους έχω δει έστω σε φωτο)

gademis: ψηλός, με μακρυ μαλλι σπαστο (με επηρεάζει το αβαταρ!), γεματούλη, καστανόξανθο
dark_kronos: υπερβολικά αδύνατος, καστανόξανθο ψιλοσπαστό μαλλι, μονίμως στα μαύρα, όχι πολύ ψηλός
trobas: παχουλός, πλατύ πρόσωπο, ψηλός, πολυ κοντό μαλλι, τριχωτός
Petros: αδύνατος, σγουρό μαλλι κοντό, μετριο προς μεγάλο ύψος
bunny: ʼσπρο δέρμα, σπαστό μαλλί λίγο κάτω απο τους ώμους καστανό προς κόκκινο, γύρω στο 1.65, αδύνατη αλλά όχι υπερβολικά
nv: σγουρο καστανό μαλλι, γλυκούλα στο πρόσωπο, κανονική σε πάχος, πολύ ροζ μάγουλα, κανονικού ύψους
Αυτά προς το παρόν, δεν μου έρχονται άλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
nv: σγουρο καστανό μαλλι, γλυκούλα στο πρόσωπο, κανονική σε πάχος, πολύ ροζ μάγουλα, κανονικού ύψους
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ Η΄ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΛΗΡΟΝΙΜΙΚΟ ΧΑΡΙΣΜΑ?!??!?!?!?!?
:blink: :blink: :worship: :worship: :worship: :worship: :fool: :fool: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Petros: αδύνατος, σγουρό μαλλι κοντό, μετριο προς μεγάλο ύψος
1. Είμαι αδύνατος [περίπου :worry: :bleh:]
2. Δεν έχω σγουρό μαλλί
3. Μεγάλο ύψος
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εχω γελάσει πάρα παρα :rofl: πολύ ειλικρινά,πάντως σε εμφάνιση δεν έχετε πέσει μέσα.

Λοιπόν την Vkey την φαντάζομαι μελχαροινή με μαλλάκι μέχρι τον ώμο,αδύνατη κανονικό ύψος.
Exposed γύρω στο 1,75 κανονικό σώμα, μακρ.ύ μαλλί ίσιο,καστανόξανθο με ανοιχτόχρωμα παιχνιδιάρικα μάτια


Θα σκεφτώ κι άλλους και θα επανέλθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Δεν εννοούσα το γκρίζο το μαλλί του παππού... :redface: Αλλά αυτό το γοητευτικό γκριζάρισμα,(το-είμαι αρκετά μικρός αλλα και αρκετά έμπειρος...-) των κροτάφων σε κάτι τριαντάρηδες που είναι όλα τα λεφτα! :bleh: Και το γεματούλης δεν το εννοώ χοντρός απλά όχι κόκκαλο και όχι φετάς...
Συγνώμη yiannis αν δεν σε πέτυχα... :redface: Μάλλον το κληρονομικό μου χάρισμα έχει αποσυντονιστεί λίγο.... :hmm:

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: Έπεσες κοντά τελικά όντως δεν είμαι πετσί και κόκκαλο αλλα δεν είμαι και χοντρός! Πειράζει που μετά απο αυτά που έγραψες τώρα για εμένα εγώ σε σκεφτομαι σαν την Θεά Αφροδίτη? :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Κακή επιρροή: ξανθιά μαλλιά μακρυά, αδύνατη, εντυπωσιακή, "γυναίκα"

πρωτού απαντήσω, θέλει κανένας άλλος να δοκιμάσει το κληρονομικό του χάρισμα?
:rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ναι κακή επιρροή δώσε μου κι εμένα λίγο χρόνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Gademi σωρι αλλα σε εχω ταφτισει με τον τυπο του avatar... Δεν μπορω να σε φανταστω αλλιως...
Ναι, λογικό. To το φαντάστηκα οτι θα με βλέπετε όλοι σάν τον Sir Robin (τον κύριο στον άβαταρ). Θα πώ απο τώρα οτι δεν έχω μουστάκια κόκκινα :jumpy: . Προτείνω αμα εξαντλήσουμε το εδώ θέμα να κανουμε ενα thread "Member Gallery" και να κάνουμε upload κανα photo (απο disk space πώς είμαστε Michelle; ) .

Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Στο ψηλή μου τα χάλασες...ε...τα μαλλιά τα μαζεύω τώρα λόγω ζέστης...ʼλλα θέλω και άλλες λεπτομέριες να φανταστείς 8)
To συνειρμικό πρόσωπο ήταν ο ρόλος της Δούνια στον Ακάλυπτο... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Ναι, λογικό. To το φαντάστηκα οτι θα με βλέπετε όλοι σάν τον Sir Robin (τον κύριο στον άβαταρ).

Τι... τα ξήρησες τα μουστάκια???? Κρίμα!
Εγώ δεν έχω φαντασία! :( Σας φαντάζομαι όλους σαν κομπιουτερ :'( Γιατρέ εχω πρόβλημα? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Bunny μου:Λοιπόν....Έχω μακρύ μαλλί αλλά πολύ πιο κάτω από τον ώμο και πιο πάνω από την μέση σπαστό αρκετά....Ύψος θα έλεγα κανονικό προς το κοντό...Δεν είμαι αδύνατη...θα έλεγα κανονική προς το πληθωρική...Τι άλλο;

Α....ναι, gademis φοράω κι εγώ κοκκάλινα γυαλιά...Αλλά δεν είμαι τόσο πολύ Νόνη Δούνια, συνδυασέ το με την Ευελίνα Παπαντωνίου και θα με καταλάβεις :tongue:

Dark_Kronos: Τώρα για έντονα χαρακτηριστικά δεν μπορώ να μιλήσω εγώ,δεν μπορώ δηλαδή να πω ναι ή όχι...Πάντως thanx για το σέξυ  8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τους μόνους τους οποίους έχω πλάσει λιγάκι στην φαντασία μου είναι οι εξής :
yiannis : Ψηλός, με φυσιολογικό βάρος, καστανόξανθος προς ξανθός, με πολύ πικάντικη και σκανδιαλιάρικη φάτσα, ανάλογη του χιουμορ που κουβαλάει.
Founes : Μέτριο ανάστημα, καστανός, με μελαγχολικά μάτια και σοβαρός
kleftra : Μέτριο ανάστημα επίσης, καστανόξανθη, αδύνατη, με πράσινα μάτια (αυτό τώρα πώς μου έχει κάτσει?)
Gademi : Δεν είσαι εσύ ο τύπος του avatar? :bleh:
Bunny : Σίγουρα ξανθιά, με σγουρό μαλλί, αρκετά μακρύ, λίγο παχουλή, αλλά πάντα χαμογελαστή και χαρούμενη (με επηρεάζει το κουνέλι μάλλον)
Τους gillie, Michelle, giostau τους βλέπω από το avatar.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χμ... το κουνελάκι το φαντάζομαι μικροκαμωμένο, με καστανό σκούρο όχι πολύ μακρύ μαλλί. Ανοιχτόχρωμο δέρμα και πονηρή φατσούλα.
Gillie, περίπου παρόμοια με το κουνελάκι αλλά όχι και τόσο πειραχτήρι...
Nv, καστανό ανοιχτό μαλλί όχι πολύ ψηλή ούτε κοντή όμως, με έντονα χαρακτηριστικά προσώπου και χρώμα ματιών μελί.
ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ, μακρύ μαύρο μαλλί με έντονο βλέμμα και νομίζω δυναμική
crazyhelen, σκούρο πυκνό μαλλί, κανονικό ύψος με βλέμμα που πρέπει να παρατηρήσεις πολύ για να την καταλάβεις.
Michelle, σε βλέπουμε σε Φώτο αν και σε περίμενα με ποίο ανοιχτά χρώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον θα αρχισω με λιγες λεπτομεριες για εμενα γιατι βλεπω κατι τρελα...

1) Δεν ειμαι κοκαλιαρης... εχω καπια περιτα κιλα, αν και τωρα που αρχισα γυμναστιριο αρχιζω να τα χανω και να γινονται μυες...

2) εχω μακρυ μαλλι, οχι μαυρο, οχι καστονοξανθο...

3) μονιμος στα μαυρα και βεβεαια, μπλε η μαυρο τζιν με ενα μαυρο πανφαρδο Τ-shirt με καπιο σχημα πανω (μηχανες, ινδιανους, αετους, συγκροτιματα κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα γράψω κι εγώ ξεκινώντας απο τα παιδιά που κάπως έχω φανταστεί:
yannis:Σίγουρα μελαχροινός,γύρω στο 1,85,όχι ιδιαίτερα αδύνατος ούτε και παχύς,μάλλον με αθλητικό σώμα
Κακή επιρροή:Μελαχροινή,με καρέ μαλλί,ιδιαίτερα σοφιστικέ ύφος κι ανάλογο ντύσιμο,αδύνατη γύρω στο 1,70
crazyhelen:Καστανή εώς καστανόξανθη,με μακρύ μαλλί,επίσης γύρω στο 1,70
vkey:Δεν ξέρω γιατί αλλά την έχω φανταστεί ξανθούλα,πολύ αδύνατη γενικά petit
Για τους υπόλοιπους δεν ξέρω,θα το σκεφτώ όμως κι θα επανέλθω όπως κι οι υπόλοιποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
crazyhelen:Καστανή εώς καστανόξανθη,με μακρύ μαλλί,επίσης γύρω στο 1,70

Πολύ κοντά..... Πάρα πολύ θα έλεγα..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ....θα γράψω κι εγώ αν και δεν έχω χάρισμα..Τι μόνο θα σας λέω ποιοι με βρήκαν  8)...Γι' αυτους που τους έχω δει δεν θα πω τίποτα (ξέρουν αυτοί  8) )

κλέφτρα: λόγου νικνειμ (πως το γράφω το αγγλικό) μου κάνει για κανονική στο ύψος, δεν θα έλεγα αδύνατη αλλά μικροκαμωμένη με καστανα ίσια μαλλιά και μελί μάτια...επιδέξια στις κινήσεις με ωραίο αέρα. άσχετο λίγο πιο πάνω λέω για εμένα 8) παντώς ναι...petit παραείμαι γμτ 8)

Το λαγουδάκι μας: Κανονικό ύψος και κιλά, καστανά μάτια και ένα σαντρέ χρώμα στα μαλλίά...Με πολυ γλυκιά φάτσουλα.

ΚΑΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ : μμμ...εδώ τα δύσκολα...ψηλή, με καμπύλες....αρκετά δυναμική και δραστήρια...ανοιχτόχρωμα μάτια και μακρια σγουρά μαλλιά...χρώμα δεν μπορώ να φανταστώ (βοηθήστε με  8) )

Για την κουμπάρα και τον κουμπάρο (nv- Dark_Kronos) έχουν ήδη περιγράψει τον εαυτό τους....

Αν σκεφτώ κι άλλα θα επανέλθω δριμύτερη  8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:lol: :rofl: μην επηρεάζεστε απο το κουνέλι
δεν είμαι ξανθιά, βρε τι μανία να είμαι ξανθιά όλοι σας,ειμαι καστανή
άλλα στοιχεία δεν σας λέω :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: Έπεσες κοντά τελικά όντως δεν είμαι πετσί και κόκκαλο αλλα δεν είμαι και χοντρός! Πειράζει που μετά απο αυτά που έγραψες τώρα για εμένα εγώ σε σκεφτομαι σαν την Θεά Αφροδίτη?  :inlove: :inlove: :inlove:
Καθόλου δεν πειράζει, άλλωστε μια θεά αφροδίτη είμαι στο πιο καστανό της!!!! :wacko: :rofl: :hehe:

Founes:"Nv, καστανό ανοιχτό μαλλί όχι πολύ ψηλή ούτε κοντή όμως, με έντονα χαρακτηριστικά προσώπου και χρώμα ματιών μελί" Καστανό όντως όχι πολύ ανοιχτό, μετρίου ύψους και μελί μάτια! Χμμμ... :hmm: Αρχίζω να ανησυχώ... Πολύ έχουν εδωμέσα κληρονομικό χάρισμα!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ Η΄ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΛΗΡΟΝΙΜΙΚΟ ΧΑΡΙΣΜΑ?!??!?!?!?!?
:blink: :blink: :worship: :worship: :worship: :worship: :fool: :fool: :fool:

Χαχαχα τόσο μέσα έπεσα?? Wow!! :P

Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Προτείνω αμα εξαντλήσουμε το εδώ θέμα να κανουμε ενα thread "Member Gallery" και να κάνουμε upload κανα photo (απο disk space πώς είμαστε Michelle; ) .

Χμμμ έχουμε κάτι τέτοιες ιδέες κατα νου. Απο disk space ειμαστε πολύυυυ άνετα προς το παρόν. Το δύσκολο είναι πως θα τις υλοποιήσουμε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Χαχαχα τόσο μέσα έπεσα?? Wow!! :P
ειδικά το "σγουρό" με έστειλε! :wacko: Κοίταζα γύρω μου μήπως υπάρχει καμιά κάμερα στο δωμάτιο! Ναι, ναι σε όλα μέσα ήσουν!!!!!!!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top