Μοιραστείτε όμορφες στιγμές....

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα και για να είμαι ειλικρινής βαριέμαι να ψάξω να δω....
εδώ πέρα, μπορείτε να μοιραστείτε αγκαλίτσες , φιλάκια και να ανταλλάξετε όμορφα συναισθήματα....
έστω και αν διαρκούν για μία στιγμή....
να περάσετε όμορφα.... και αρχίζω

τα φιλάκια μου και τις αγκαλίτσες μου, σε όλα τα κορίτσια του στεκιού.... τα αγόρια του στεκιού, μην ζηλέψετε, αν είμαι ο πρώτος, που θα δεχθεί κύμα από φιλάκια και αγκαλίτσες.... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
μόλις έμαθα πως πέρασα ένα μάθημα που χρωστούσα και είμαι χαρούμενη! :vroum: καλή δύναμη σε όσους εχουν εξεταστική και μια μεγάλη αγκαλια :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ένα φιλάκι :kissing:και μία αγκαλίτσα :bigarmhugσε όποιον την έχει ανάγκη....
εξαιρούνται τα αγόρια..., σ'αυτούς μπορώ να προσφέρω ένα κέρασμα :drunk:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ένα φιλάκι :kissing:και μία αγκαλίτσα :bigarmhugσε όποιον την έχει ανάγκη....
εξαιρούνται τα αγόρια..., σ'αυτούς μπορώ να προσφέρω ένα κέρασμα :drunk:....
ευχαριστω εκ μερους ολων οσων εχουν χασει τη μπαλα τωρα τελευταια για το φιλακι και την αγκαλιτσα(γιατι τα χρειαζομουν τοσο πολυ...) και τα ανταποδιδω :kissing:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο θέμα και για να είμαι ειλικρινής βαριέμαι να ψάξω να δω....
εδώ πέρα, μπορείτε να μοιραστείτε αγκαλίτσες , φιλάκια και να ανταλλάξετε όμορφα συναισθήματα....
έστω και αν διαρκούν για μία στιγμή....
να περάσετε όμορφα.... και αρχίζω

τα φιλάκια μου και τις αγκαλίτσες μου, σε όλα τα κορίτσια του στεκιού.... τα αγόρια του στεκιού, μην ζηλέψετε, αν είμαι ο πρώτος, που θα δεχθεί κύμα από φιλάκια και αγκαλίτσες.... :D:D:D

ένα φιλάκι :kissing:και μία αγκαλίτσα :bigarmhugσε όποιον την έχει ανάγκη....
εξαιρούνται τα αγόρια..., σ'αυτούς μπορώ να προσφέρω ένα κέρασμα :drunk:....

ευχαριστω εκ μερους ολων οσων εχουν χασει τη μπαλα τωρα τελευταια για το φιλακι και την αγκαλιτσα(γιατι τα χρειαζομουν τοσο πολυ...) και τα ανταποδιδω :kissing:!!!

όσοι ευρέθησαν στο παρώντα τόπικ , συλλαμβάνονται για ύποπτες δραστηριότητες σεξουαλικής εκμεταλιεύσεως

δικαιούσται ένα τηλεφώνημα , αρκεί να μην είναι υπεραστικό (την φόρθνετ μου μέσα)

επηφυλασόμεθα για απαγγελία κατηγοριών - ο εισαγγελέας τον έχει πάρει (τον ύπνο)

ο άπρο σίγουρα πάντως είναι υπό στενή παρακολούθηση πλέον



εμπρώς μαρς - στα κρατητήρια έχει wifi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
όσοι ευρέθησαν στο παρώντα τόπικ , συλλαμβάνονται για ύποπτες δραστηριότητες σεξουαλικής εκμεταλιεύσεως

δικαιούσται ένα τηλεφώνημα , αρκεί να μην είναι υπεραστικό (την φόρθνετ μου μέσα)

επηφυλασόμεθα για απαγγελία κατηγοριών - ο εισαγγελέας τον έχει πάρει (τον ύπνο)

ο άπρο σίγουρα πάντως είναι υπό στενή παρακολούθηση πλέον



εμπρώς μαρς - στα κρατητήρια έχει wifi

καλά ρε συ sid..., τί φτιάνεις πρωί, πρωί...; κουλουράκια...; :jumpy::rofl: :lol: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θελω αγκαλίτσα........ Χρειάζομαι μάλλον..... Σνιφ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Θελω αγκαλίτσα........ Χρειάζομαι μάλλον..... Σνιφ.....

καλά ρε, δε ντρέπεστε ρε ζώα..., δε μπορείτε να προσφέρετε μια αγκαλίτσα στο κορίτσι...;
συγνώμη για την καθυστέρηση evi zoi..., :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top