Ποιο είναι το γούρι σας;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποιο ειναι το γούρι σας, αντεικείμενα ή ημερομηνίες οι άνθρωποι που μπορεί να σας ειναι τυχεροί; πιστέυετε σε αυτά;

Για να δούμε εγώ ειμαι της 12ης μέρας του μήνα θεωρώ πως ότι γίνετε τότε μου βγαίνει σε καλό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γενικά δε μου αρέσει να βασίζομαι σε γούρια... Αλλα ξέρω ότι αν χάσω ποτε το ελεφαντάκι, με το οποιο κοιμάμαι εδώ και 25 χρονια, θα αποσυντονιστώ!! Επίσης τελευταία φοράω ένα ματάκι βραχιολάκι που είχε κάνει η θεία μου, και ένα βραχιόλι με όστρακα από τη Βουδαπέστη και το φυλαχτό του 2007, που κέρδισα φέτος!!! Γιατί το πρωτοφόρεσα έτσι, συνδυασμένα, όταν πήρα τη δουλειά...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
και το φυλαχτό του 2207, που κέρδισα φέτος!!!

και θα σε φυλάει από τι? από τα κακά που θα συμβούν 200 χρόνια μετά?:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Από αντικείμενα έχω συγκεκριμένες κάλτσες που θα φορέσω για γούρι.
Γούρικο νούμερο θεωρώ το 2 και ο ανθρωπος που ειναι το γουρι μου ειναι ο θειος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Από αντικείμενα έχω συγκεκριμένες κάλτσες που θα φορέσω για γούρι.
Γούρικο νούμερο θεωρώ το 2 και ο ανθρωπος που ειναι το γουρι μου ειναι ο θειος μου.

Αν φθαρούν τι κάνεις;:hmm:

Τελικά ειναι αλήθεια ότι όλοι μας έχουμε κάτι συγκεκριμένο στην ζωή μας έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν φθαρούν τι κάνεις;:hmm:

Τελικά ειναι αλήθεια ότι όλοι μας έχουμε κάτι συγκεκριμένο στην ζωή μας έτσι;

Έχω κι άλλα ζευγάρια!:)Μου χει μείνει αυτό το κουσούρι από όταν έπαιζα μπάσκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν το εχω τοσο σαν γουρι αλλα το νουμερο 5 μου κανει κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μμμμ ..... Το 12 από τη Μάνια, το 2 από τον Bill, το 5 από το evouli, άλλοι τρεις αριθμοί μου λείπουν και έτοιμο το δελτίο Τζόκερ...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κράτα και το 24.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Γενικά δε μου αρέσει να βασίζομαι σε γούρια... Αλλα ξέρω ότι αν χάσω ποτε το ελεφαντάκι, με το οποιο κοιμάμαι εδώ και 25 χρονια, θα αποσυντονιστώ!! Επίσης τελευταία φοράω ένα ματάκι βραχιολάκι που είχε κάνει η θεία μου, και ένα βραχιόλι με όστρακα από τη Βουδαπέστη και το φυλαχτό του 2207, που κέρδισα φέτος!!! Γιατί το πρωτοφόρεσα έτσι, συνδυασμένα, όταν πήρα τη δουλειά...!!!

Κατα τα αλλα, δεν εχεις γουρια ε?

Πλακιτσα, οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
και θα σε φυλάει από τι? από τα κακά που θα συμβούν 200 χρόνια μετά?:hehe:

LOOOL!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eνας σταυρος απο πλατινα που φοραω στο λαιμο παντα και βγαινει ελαχιστες φορες μονο και μονο σε περιπτωσεις οπου μπορει να τον χασω.Ειναι απιστευτα σημαντικος λογο του ατομου που μου τον χαρισε και της περιοδου που το εκανε αυτο.
Τιποτα αλλο δεν με ενδιαφερει ιδιατερα αν χαθει ή χαλασει ή οτιδηποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το 11 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
από αντικείμενα,τα "γούρια" μου αλλάζουν ανά διαστήματα..μπορεί πχ.να πάω να δώσω ισπανικά με ένα συγκεκριμένο μπλουζάκι,να τα περάσω,κι αυτό το μπλουζάκι να το θεωρώ "γούρικο" για κάποιο διάστημα.. το μόνο που είναι στάνταρ,είναι το δαχτυλίδι του μωρού μου..

μεγαλύτερο "κόλλημα",έχω με τους αριθμούς και συγκεκριμένα,με το 9 και το 13,που είναι οι τυχεροί μου αριθμοί..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, έχω αριθμούς. Το 7, το 13, το 17 και το 2 (και όλες τις δυνάμεις του :P) :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω. Με κουβαλαω παντα μαζι μου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:bounce::bounce::bounce:

:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Η kleftra! Όσο είναι εδώ όλα μου πάνε μια χαρά(και ακόμα καλύτερα όταν μου απαντάει κι όλας:))
Τώρα που λείεπι...κάτι μου λείπει!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τυχεροί αριθμοί 5, 7, 17, 26 !!
Το γούρι μου είναι ένα αρχαίιιιο βραχιολάκι (που το έχω ξεχαρβαλώσει από το άγχος μου) το οποίο μου το έχει κάνει δώρο μια παλιά μου φίλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι ακριβώς "γούρι" αλλά είμαι πολύ δεμένη με τη βέρα μου. Δεν αντέχω να μην τη φοράω, νιώθω οτι κάτι μου λείπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top