Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ποσο διαρκεί ο διαγωνισμός? Εχω βρεί τι θέλω να βάλω αλλά δεν μπορώ (ακόμα τουλάχιστον) να βρώ φώτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μέχρι σήμερα το βράδυ στις 12:00

Μην αγχώνεστε. Δεν είναι υποχρεωτική και η φώτο. Σε αυτό το διαγωνισμό αρκεί το quote!
Τώρα ο επόμενος που θα βάλει θέμα θα ζητήσει ό,τι νομίζει εκείνος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Φωτο δεν βρηκα καλη, εχω στο αβαταρ.
Και ατακες ηθελα αλλες αλλα δεν χωραγε...
As good as it gets.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οι συμμετέχοντες στο διαγωνισμό δεν ψηφίζουν. Έτσι δεν είναι?
Αν και δε με λένε Isi, το λογικό είναι ότι δεν θα μπορούν να ψηφίζουν. Άρα φανερή ψηφοφορία, αναγκαστικά. :D



Isi, τελικά μπορούν ή δεν μπορούν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γιατι;;
Εγω λεω να μπορουν να ψηφιζουν, αλλα φυσικα οχι τον εαυτο τους, αρα φανερη ψηφοφορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μα γιατί; Ας ψηφίσουν και τον εαυτό τους.. και τι έγινε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε, ό,τι πει η Isi παιδιά. :D
Ας την περιμένουμε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δε ξέρω βρε παιδιά. Δεν υπάρχει συγκεκριμένο προτόκολο! :P
Αν ο καθένας μας ψηφίσει τον εαυτό του, δεν πρόκειται να έχουμε νικητή, παρά μονάχα αν ψηφίσουν και αυτοί που δεν παίζουν που όμως ποιός μας εγγυάται πως θα το κάνουν?
Από την άλλη δεν είναι κάπως να πέρνεις μέρος σε ένα διαγωνισμό και να μην μπορείς να ψηφίσεις τον εαυτό σου? Αν δεν θεωρείς ότι είσαι καλός, γιατί να πάρεις μέρος in the first place...
Εγώ λέω ας ισχύει ψήφος και προς τον εαυτό μας και να μπορούμε να ψηφίσουμε μέχρι 2 επιλογές.
(Νομίζω υπάρχει τρόπος στο poll για κάτι τέτοιο. Θα το δω το βράδυ απ' το σπίτι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε, πάντως και με μία ψήφο ο καθένας, όλο και κάποιος άσχετος θα βρεθεί να ψηφίσει (ή κάποιος δεν θα ψηφίσει τον εαυτό του!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάντος ξέρω ποιον θα ψηφίσω και αυτός δεν ειμαι εγώ... ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω ξερω ηδη ποιον θα ψηφισω. Ιο Ιο σου ειπα οτι σε μισω;:P

Γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????:redface:

Πρεπει να το εχω ξαναγραψει, η δικια μου ειναι απο το Eternal sunshine of a spotless mind!

Ποτε ειπαμε οτι θα μπει η ψηφοφορια? Και τελικα θα μπορουμε να ψηφισουμε και εμεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Κι εγώ δηλώνω συμμετοχή, με τη μοναδική ταινία "Χαμένες Αγάπες" - Message in a Bottle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΚΟΥΛΑΑΑΑ!!!
ΠΟΛΥ κωλόπαιδο ο Κυριάκος!!!
κουλαααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε Φούνες κι ενώ είχα αποφασίσει τι θα ψηφίσω ήρθες κι ανέτρεψες τα δεδομένα.:P Θεϊκό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ΚΟΥΛΑΑΑΑ!!!
ΠΟΛΥ κωλόπαιδο ο Κυριάκος!!!
κουλαααααα!!!

Ρε συ έπρεπε να βάλεις όλο τον διάλογο, που λένε με τον Σώτο τις ραδιοδιαφημίσεις για να καταλήξει εκεί:P:P
Τώρα μπερδεύτηκα ακόμη πιο πολύ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΚΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :hehe::hehe::hehe::hehe:

πολύ κωλόπιδο το φούρνες :hehe::hehe::hehe:

respek τρελό:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πρστέθηκε δημοσκόπηση που θα διαρκέσει ως το Σάββατο.
Ο Νικητής θα θέσει το θέμα της επόμενης εβδομάδας.
Εάν δεν βλέπετε το όνομά σας στο poll, και έχετε υποβάλλει συμμετοχή, παρακαλώ ενημερώστε με να σας προσθέσω.

Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Βασικά εγώ θα θελα να βγω από τη δημοσκόπηση, η angie πόσταρε πρώτη το fight club οπότε είναι άδικο να μοιραστούν οι τυχών ψήφοι που ίσως πάρω.

Ψηφίζω λοιπόν angie :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Dr?... Δεν έχει σημασία που έχετε βάλει quotes από την ίδια ταινία μια που ο καθένας έχει διαλέξει διαφορετικό!
Δεν κερδίζει η ταινία αλλά το απόσπασμα! ;)
Πιστεύω (και νομίζω θα συμφωνήσουν και οι υπόλοιποι) πως δεν είναι κακό να παραμείνετε και οι δύο!!! Από τις απαντήσεις της Angie_An καταλαβαίνω πως εκείνη σαν άμεσα ενδιαφερόμενη δεν την πείραξε! Οπότε αν θέλεις μείνε κι εσύ!

Εκτός αν επιμένεις οπότε πες μου να σε βγάλω.
(Θα μείνουν 13 διαγωνιζόμενοι άμα φύγεις... :'( pls stay! :bleh: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εντάξει δεν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου.Κάνε ότι σε βολεύει. :D
Εκτός αν είσαι τόσο προληπτικιά οπότε άσε με.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top