Τι σας κάνει έξω φρενών;

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Το λεει και ο τίτλος...Τι σας εκνευρίζει απίστευτα,Τι σας βγαζει εξω απο τα ρουχα σας....
Πως εκδηλώνετε τα νευρα σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τα γατια που αυτες τις μερες νιαουριζουν καθε βραδυ ως τα ξημερωματα στην αυλη διπλα απο το παραθυρο μου και δε μαφηνουν νσ κοιμηθω. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
τα γατια που αυτες τις μερες νιαουριζουν καθε βραδυ ως τα ξημερωματα στην αυλη διπλα απο το παραθυρο μου και δε μαφηνουν νσ κοιμηθω. :mad:

Σκεφτηκες πριν το γραψεις αυτο?Καλητερα διεγραψε το account και φυγε απο την χωρα με οτι εχεις μαζι γιατι δεν σε βλεπω καλα:knife:.:D

Εμενα μου την σπαει πιο πολυ το ηλιθιο χιουμορ μου και ο ευατος μου γενικοτερα:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
H απαθεια και ο σταρχιδισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ο σνομπισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Το ψεμα...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η αγένεια!!! Θέλω να σκοτώσω όποιον είναι αγενής!!! :mad::mad::mad:
Σε λάθος χώρα ζω μάλλον! :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
τα γατια που αυτες τις μερες νιαουριζουν καθε βραδυ ως τα ξημερωματα στην αυλη διπλα απο το παραθυρο μου και δε μαφηνουν νσ κοιμηθω. :mad:
Εχμμ , δεν έχεις ακούσει τη παροιμία που λέει : " Να' μουν το Μάη γάιδαρος , τον Αύγουστο κριάρι
όλο το χρόνο κόκορας και γάτος το Γενάρη "

Θα μου πεις έχουμε Φλεβάρη πλέον , τι στο καλό ? Ακόμα να την ρίξει τη σουσουράδα ο γόης ? :D
Εε, μπορεί να έπεσε σε δύσκολη περίπτωση , κάνε κι εσύ λίγη υπομονή
Τι να πουν κι αυτά τα δόλια , που όποτε περνάει ο κάθε Μήτσος και η κάθε Πιπιτσα από
μπροστά τους τίγκα στις οσμές από τις ορμόνες εκείνα δεν μπορούν να ησυχάσουν !

Και τα φαντάζομαι να σκέφτονται : Πφφ , βλακείες τίγκαρε ο Μήτσος τη ζιβανσί και νομίζει
πως δεν θα πάρω μυρωδιά τσι ορμόνες του που κράζουν από χιλιόμετρα , άντε να κοιμηθούμε
πάλι απόψε !
:P


Στο θέμα
Τι σας κανει έξω φρενών ?
Με κάνουν έξω φρενών αυτοί που γίνονται έξω φρενών με οτιδήποτε άλλο
εκτός από τον έρωτα , που είναι το μόνο που αξίζει να ...βγαίνεις εκτός και να σπας
τα ....φρένα σου !
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η αδιαφορία και η ειρωνια.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Οι λίγες μικρές αγενείς... παράνομες... αηδείς πράξεις που καθένας μας κάνει κάθε μέρα που όλες μαζί γίνονται εκατομμύρια, δυσκολεύουν και κάνουν έξω φρενών όλους μας, που με τόση δα προσπάθεια και σκέψη για το διπλανό δεν θα τις κάναμε και θα είχαμε όλοι την δυνατότητα να κρατήσουμε την διάθεση "έξω φρενών" για τα πραγματικά σοβαρά θέματα, όπως το δούλεμα που τρώμε από το κατεστημένο αυτού του πλανήτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τί σας κάνει έξω φρενών??

Όταν δεν με πιστεύουν, ενώ λέω την αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν και ειμαι ανθρωπος της υπομονης γενικα, θα ελεγα πως εξοργιζομαι με τους απολυτους ανθρωπους και τους αργους..δηλαδη αυτους που παιρνουν μπρος μετα απο λιγο.
Με τους ταξιντζηδες, τις γυναικες μη μου απτου, τα ψωνια ανδρες (εγω και κανεις αλλος)... δε μου ρχονται αλλα.
Βεβαια οσο και να με εκνευριζουν, στο τελος μπορω να γινω πολυ απαθης και να προτιμησω να ζησω στον κοσμο μου αδιαφορωντας εντελως. Δεν νομιζω να υπαρχουν πολλα που να μου χαλουν την ηρεμια μου εκτος αν θελησω εγω λιγη δραση...(γιατι οσο ναναι τα νευρα ειναι κι ενα ειδος δρασης κι αυτα);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Η κατινιά και το κουτσομπολιό. Θυμάμαι πως είχαμε χάσει τον παππού μου, που έμενε μόνος στο πατρικό της μαμάς μου. Έφυγε ένα χρόνο μετά τη γιαγιά. Εκείνες τις μέρες λοιπόν πλησιάζουν κάτι γειτόνισσες τη μητέρα μου και τη ρωτούν: Και τελικά τι λέτε, θα βάλετε μπρος το ενοικιαστήριο για το σπίτι; :eek::eek::eek:

Τραγικό. Γενικότερα πέραν του παραδείγματος θεωρώ απίστευτη κακομοιριά να ασχολείται κάποιος με την προσωπική ζωή του άλλου και να επιμένει με ερωτήσεις προσπαθώντας να μάθει οτιδήποτε. Ειδικότερα όταν ο άλλος δεν έχει δώσει ποτέ δικαιώματα. Τρα-γι-κό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γενικοτερα, Μαντρου συμφωνω μαζι σου. Και το γεγονος αυτο πραγματι ειναι απαραδεκτο. Αλλα εκει λες, ''αστην κυρα να λεει. Τοσα ξερει τοσα λεει''. Δηλαδη δε θα εξοργιζομουν, θα δικαιολογουσα.
Καποιοι ειναι πολυ αυθαδεις και παιρνουν τα δικαιωματα απο μονοι τους.
Ομως δε χρειαζεται θυμος. Γελιο χρειαζεται:lol: Σαν πως θα τους κανεις και παρεα?
(πωπω ειμαι πολυ αναισθητη τελικα:worry:)

(ενα μικρο οφ)
Το κουτσομπολιο εξαρταται νομιζω τι ειδους ειναι. Οταν προκειται για θαψιμο, δειχνει κακο χαρακτηρα και φαση ''για τους αλλους μιλαμε για να μην ποναμε, δεν βρισκουμε κατι να ασχοληθουμε κι ολα μας φταιν'' οπως λεει και η Χαρουλα(κι Εγω το τελευταιο:P).
Αλλα το κουτσομπολιο ετσι οπως το αντιλαμβανομαι εγω, δε μου μοιαζει ασχημο. Αντιθετα, με φιλες σε περιοδους αναδιαταξης της ζωης μας, ριχνουμε τρελο κουτσομπολιο. Στα κομμωτηρια δε, που καθεσαι με τις ωρες... πρεπει κατι να συζητας οπως κοσμικα, κους κους, αν παντρετηκε ο ενας, αν εκανε παιδια ο αλλος, αν εφυγε για μεταπτυχιακο ο ταδε, αν δουλευει ακομα κει τουτος.. κ.ο.κ.
Και καποτε ειχα ενα μοτο ''δε γουσταρω σοβαρους και το ριχνω στο κους κους''
Το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται και ο παπας. Το περι ανεμων και υδατων, τι γινεται στον κοσμο ειναι αναλαφρο και σε περιοδους βαριαναστεναγματος ειναι σωτηριο, ειδικα αν γινεται με την καταλληλη παρεα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι σας κανει εξω φρενών;


Η ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να μασάνε μερικοί σαν ζώα μέσα στο αυτί σου.:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Τα υπονουόμενα και οι μπιχτές.....:mad: και γενικότερα ο πλάγιος λόγος :D
έχεις κάτι ρε άνθρωπε να μου πεις, πες το μου ευθέως μην το γυροφέρνεις 10 ώρες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
:verymad:
Τα φυλακια του Εβρου!!!
Μην ξανακούσω γι'αυτα,φτάνει!!!!!
Ελεος!!!
Αντε να ερθει ο Αυγουστος επιτέλους.... :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η αδικια. Δεν την μπορω καθολου.
Η υποκριτικη σταση ανθρωπων που ομως δε φανταζοσουν και το ψεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
η αγενεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top