Τι είναι αυτό που σας αηδιάζει ή φοβίζει;

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Με αηδιαζουν,τρομοκρατουν και φοβιζουν οι ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΔΑΡΟΥΣΕΣ....
Επίσης φρικάρω, με όλη την έννοια της λέξης, με τις αράχνες


:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αξεπέραστο είναι τρίχα στο φαγητό. Τα ζουζούνια κάθε λογής είναι γλύκα… στη φύση, όχι στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Με αηδιάζουν οι κατσαρίδες πααααρα πολυ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
να προσθέσω στα όσα έχω πει,ότι με φοβίζει το άγνωστο..το να θέλω να ξέρω εκ των προτέρων τι θα συμβεί και να μην μπορώ.. :hmm: ταυτόχρονα όμως,με ιντριγκάρει κιόλας... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
συμφωνω με μπουρμπουγα... το σκοταδι... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Με αηδιάζει να βλέπω να πειράζουν/αγγίζουν κτλ το μάτι(!!!) είτε για εγχείρηση (έχω δει στα πλαίσια των μαθημάτων μου) είτε για κάτι πολύ απλό, όπως είναι το να βάλεις φακό επαφής. Ακόμα με αηδιάζει να βλέπω να τρυπάνε με κάτι το σώμα (και αυτό σε εγχείρηση το είδα) π.χ. ένεση στην καρωτίδα, στο κρανίο κτλ

Υ.Γ.
οι εγχειρήσεις που είχα δει κ με σόκαραν ήταν σε βίντεο όχι Live! αν ήταν Live θα είχα λιποθυμήσει!

Με φοβίζει

- το άγνωστο
- ο θάνατος (δικός μου ή κάποιων δικών μου)
- η σκέψη ότι μπορεί κάποιος να πειράξει την κοπέλα μου τώρα που είμαστε μακριά και δεν θα μπορώ να την βοηθήσω (αυτό το έκλεψα από μια πιο παλιά απάντηση σου Μάριο που με σόκαρε στη σκέψη!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ο θάνατος (δικός μου ή κάποιων δικών μου)
κ αυτο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ξέχασα να πω ότι με αηδιάζουν αφάνταστα ,κι αυτα τα έντομα (πώς λέγονται? :hmm: ) ----->
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αλογάκι της Παναγίτσας!!! Εγώ τα βρίσκω γλυκούλικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αλογάκι της Παναγίτσας!!! Εγώ τα βρίσκω γλυκούλικα!!!
Ναι,μπράβο!! Έτσι λέγεται!
Γλυκούλικα?? Απαπαπαπα...Εμένα με ανατριχιάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χε, ναι, είναι παράξενα...! Αλλά ήσυχα τα δόλια, προσεύχονται!!
Τα άλλα, που δεν είναι ούτε σαρανταποδαρούσες, ούτε κατσαρίδες, αλλά έχουν χιλιάδες ποδαράκια σαν τριχούλες και τρέχουν, πώς λέγονται;;; Δεν τα μπορώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χε, ναι, είναι παράξενα...! Αλλά ήσυχα τα δόλια, προσεύχονται!!
Τα άλλα, που δεν είναι ούτε σαρανταποδαρούσες, ούτε κατσαρίδες, αλλά έχουν χιλιάδες ποδαράκια σαν τριχούλες και τρέχουν, πώς λέγονται;;; Δεν τα μπορώ!!!
Χιλιοποδαρούσες! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χε, ναι, είναι παράξενα...! Αλλά ήσυχα τα δόλια, προσεύχονται!!
Τα άλλα, που δεν είναι ούτε σαρανταποδαρούσες, ούτε κατσαρίδες, αλλά έχουν χιλιάδες ποδαράκια σαν τριχούλες και τρέχουν, πώς λέγονται;;; Δεν τα μπορώ!!!

Τι ησυχα καλε!! Αυτα δεν ειναι που αφου ζευγαρωσουν, το θηλυκο τρωει το αρσενικο? ιιιιιιιιοουυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι ησυχα καλε!! Αυτα δεν ειναι που αφου ζευγαρωσουν, το θηλυκο τρωει το αρσενικο? ιιιιιιιιοουυυυυ

στην άλλη μου ζωή θέλω να γίνω θηλυκό αλογάκι της παναγίας :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zimitrouli

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φοβάμαι να αγαπήσω και να αγαπηθώ.Και με αυτή τη φοβία μου κάνω τους ανθρώπους γύρω μου να υποφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oι ατέλειωτη ταλαιπωρία στις δημόσιες υπηρεσίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
με αηδιαζει το κρατος
με φοβιζει το οτι δεν υπαρχει τουλαχιστον αμεσα αλλαγη σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
με αηδιαζουν οι ακριδες οι κατσαριδες και τα σχετικα:stunned::stunned::stunned:
με φοβιζει το αγνωστο και ο θανατος:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
"άνθρωποι" σαν κι εκείνον... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Mε φοβίζει ο θανατος αγαπημένων προσώπων αλλά και ότι ισως δν υπάρξει ποτέ κανεις που θα μ'αγαπήσει πραγματικά,με όλη του την ψυχή και το ίδιο θα κανω κι εγω...
Με αηδιάζει το ψεμα,οι ανθρωποι χωρις αισθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top