Τι είναι αυτό που σας αηδιάζει ή φοβίζει;

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Φοβάμαι τους καρχαρίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
υπάρχουν πολλά πράγματα που με αηδιάζουν κ με φοβίζουν...
π.χ με αηδιάζει να βλέπω εγκυες γυναίκες,κάτι γλοιώδεις τύπους που σε κοιτάνε σα ξερολούκουμο,οι μπάτσοι,οι αφροί στη θάλασσα από τη βρώμα,οι πολύ τριχωτοί,τα βρωμικα σαπούνια...
φοβάμαι τους κλειστούς χωρους κ το πολύ κόσμο,τους μπάτσους,τα ύψη,τους σκορπιούς,τα όπλα,μαχαίρια,ξυράφια κ όλα τα συναφή,τη "μπαλαρίνα" στο λουνα παρκ,τον βραστήρα ,την ταχύτητα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μου προκαλουν αηδια κυριως οι κατσαριδες....
Πωωωω...μιλαμε αυτα το βρωμο κατσαριδια ουτε να τα βλεπω θελω ουτε καν να ξερω οτι υπαρχουν!
Αλλα πραγματα που με αηδιαζουν ειναι οι....απιστευτες-μοναδικες μυρωδιες που επικρατουν στα ΜΜΜ και οχι μονο επειδη ο κυριος ή η κυρια το AXE το εχει δει μονο σε διαφημηση!:mad: :P
Ακομα με αηδιαζουν οι..."ακαθαρσιες",και διαφορα αλλα.
Αν μιλησουμε για την αλλη αηδια...τοτε καθε μορφη βιας,οι ειρωνες,οι γλοιωδεις τυποι,οι δηθεν κτλ κτλ

Τι με φοβιζει;.....Χμ...
-η μοναξια,
-το να χρειαστει να κανω κατι για καποιον δικο μου που το εχει αναγκη κι εγω να μην μπορω,
-το υψος(οχι αεροπλανα κτλ κτλ, αλλα αν με βαλεις σε καμια τααρατσα και με βαλεις να κοιταξω κατω, συχνα μου μουδιαζουν τα ποδια)
-να πεθανω μεσα στον πονο
-τους υπερβολικα κλειστους μικρους και σκοτεινους χωρους.(Αλλα αυτα τα τρια σε συνδιασμο)
-να χασω τα ατομα που αγαπω
-μην παθει τιποτα η κοπελα μου(ειδικα στυλ "επιθεση απο αγνωστο,ξυλοδαρμο-βιασμο κτλ κτλ...)
και διαφορα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Mε φοβίζουν οι αρρώστιες και με αηδιάζει η βρωμιά γενικότερα και ειδικότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula:
υπάρχουν πολλά πράγματα που με αηδιάζουν κ με φοβίζουν...
π.χ με αηδιάζει να βλέπω εγκυες γυναίκες,κάτι γλοιώδεις τύπους που σε κοιτάνε σα ξερολούκουμο,οι μπάτσοι,οι αφροί στη θάλασσα από τη βρώμα,οι πολύ τριχωτοί,τα βρωμικα σαπούνια...
φοβάμαι τους κλειστούς χωρους κ το πολύ κόσμο,τους μπάτσους,τα ύψη,τους σκορπιούς,τα όπλα,μαχαίρια,ξυράφια κ όλα τα συναφή,τη "μπαλαρίνα" στο λουνα παρκ,τον βραστήρα ,την ταχύτητα...:/:

γιατί??πρώτη φορά το ακούω αυτό:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Οντως κ εμένα μου έκανε εντύπωση:hmm: !Γιατί σε αηδιάζουν οι έγκυες γυναίκες???Εμένα πάντως με συγκινούν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Με αηδιάζουν και με φοβίζουν οι κατσαρίδες...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Θα πρωτοτυπήσω.. :P κι εμένα με αηδιάζουν απίστευτα οι κατσαρίδες,καθώς και οι γλοιώδεις άνθρωποι...όσο γι'αυτά που με φοβίζουν,είναι επίσης οι κατσαρίδες (:baby:),ο πόνος,το σκοτάδι και ο θάνατος...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
με αηδιαζουν (και με φοβιζουν) ολων των ειδων τα εντομα..
με φοβιζει ο θανατος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Όσο γι' αυτά που φοβάμαι...:

Φοβάμαι, μήπως δειλιάσω ψυχή μου και κρύψω την αλήθεια πιο κάτω απ� τη φωνή μου πιο χαμηλά κι απ� την ανάσα που αφήνω εγώ χαλάλι ζωγραφιστή στο προσκεφάλι.
Φοβάμαι, ρε, αλήθεια μονάχα μια στιγμή που θα με στείλει ν� αγκαλιάσω το σκοτάδι την ντροπή φοβάμαι την στιγμή που θ� αντέχω στα μάτια να τους δω φοβάμαι που είμαι ακόμα εδώ.
Φοβάμαι μήπως δειλιάσω ψυχή μου και λυπηθώ να σου χαρίσω την ρημάδα τη ζωή μου
φοβάμαι μην ποζάρω για ένα πλάνο κοντινό κι εκείνη τη φορά που το μικρόφωνο κλειστό θα βρω.
Φοβάμαι που έχω αρχίσει να ξυπνάω μετά τον ήλιο
φοβάμαι να θυμάμαι τον πιο καλό μου φίλο
φοβάμαι χωρίς λόγο να φοβάμαι γιατί η μοναξιά μου έχει γίνει ξένη κι αυτή.
Φοβάμαι μήπως μάθω με τα φώτα να ζω
φοβάμαι μήπως φτιάξω ένα τραγούδι χαζό
φοβάμαι το κασέ και την τιμή μου να βρώ και μ� αρνηθώ, με σιχαθώ.
Μη σου κολλήσω φοβάμαι την κάνη στο κεφάλι και προλάβεις και τραβήξεις την σκανδάλη
Φοβάμαι φοβισμένο να σε δω, φοβάμαι μήπως και σε λυπηθώ.

Το λατρευω αυτο το τραγουδι, και ειδικα ο στιχος με εντονα με εκφραζει απολυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβάμαι τους σεισμούς, την φωτιά, τις πλημμύρες (γενικά τις φυσικές καταστροφές), τις κατσαρίδες, την μοναξιά..

Σιχαίνομαι τα κόπρανα, τον ιδρώτα άσχετων, τον εμετό και όλα αυτά τα παρεμφερή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αηδιάζω με τις αράχνες....ανεξαρτήτως μεγέθους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με αηδιαζει οτι σερνεται, κυριολοκετικα και μεταφορικα.

Με φοβιζει ο θανατος δικων μου πολυ αγαπημενων προσωπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Με αηδιάζουν οι κατσαρίδες και ζωντανές και το κρατςςς που κάνουν όταν τις πατάμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αηδιαζω απιστευτα με τις κατσαριδες (μλιαχ:mpliaks: :mpliaks: ).Οποτε τις βλεπω αρχιζω και ουρλιαζω και τρεχω (δεν ξερω και που)! Μπορω να κανω και εμετο εκεινη τη στιγμη.. Και με πολλα αλλα πραγματα (οπως καθε ειδους βρωμια)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Η αηδία, της αηδίας, ω αηδία …..Τρίχα ή ζουζούνι στο φαγητό:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Με αηδιάζουν οι κατσαρίδες αλλά εκεί που ανατριχιάζω ολόκληρη είναι όταν βλέπω ποντίκι ή ακόμη χειρότερα αρουραίο! :sick::mpliaks: :mpliaks: Ακόμα και στην τηλεόραση...
Αυτό που με φοβίζει είναι οι κλόουν! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ παθαίνω φρίκη με ακρίδες. Είναι το πιο αηδιαστικό έντομο! Επίσης με αηδιάζουν τα περιττώματα και οι συζητήσεις που έχουν να κάνουν με αυτά. Και τα αστεία που έχουν να κάνουν με αυτά! Και οι βρώμικες τουαλέτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Τρελλαίνομαι με:
ηφαίστεια(τραύμα)
νύχια(άτομα που τα τρώνε, τα καθαρίζουν με ένα άλλο νύχι κτλ)
και σιχαίνομαι ξένες(όχι απλά δημόσιες) τουαλέτες και τα αυτιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Με αηδιαζουν,τρομοκρατουν και φοβιζουν οι ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΔΑΡΟΥΣΕΣ....
Επίσης φρικάρω, με όλη την έννοια της λέξης, με τις αράχνες


:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top