Διάφορα τεστάκια

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.


Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά.



Aλήθεια εε?? :whistle:
9+ ένας, δέκα:P:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε
Τέσσερις στους δέκα κάνουν σεξ κάθε μέρα
Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο

Αυτές ειναι οι δικές μου απαντήσεις ατο παραπάνω ερωτηματολόγιο
ΝΑΙ ειμαι μια απο αυτούς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.



Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε! --για μενα μιλαει.

Δύο στους δέκα θα το έκαναν ευχαρίστως τώρα αμέσως με την καλύτερή τους φίλη. --μου χει περασει απο το μυαλο Once.

Τρεις στους δέκα κατά τη διάρκεια του σεξ φαντασιώνουν άτομα από το εργασιακό τους περιβάλλον. --ναι σε γενικες γραμμες, αλλα τωρα ειμαι ελ.επαγγελματιας, αρα πααααλι ατοπο.

Πέντε στους δέκα θέλουν να κάνουν σεξ με κάποιον που είναι φίλος-η τους, αλλά δεν το ομολογούν. --ειπαμε, ΔΕΝ το ομολογουν:redface:

Οκτώ στους δέκα άντρες πιστεύουν πως τα μοντέλα δεν κάνουν καλό σεξ γιατί ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους. -- το ιδιο με καΓιρα!

Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά. --νομιζω γενικα οτι αυτο ισχυει..

Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο. --ισως ελαφρως λιγοτερες, αλλα σιγουρα ειμαι πανω απο το μεσο ορο :P




:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επειδή το διάβασα αργά και ολίγον πιωμένη να δώσω τη σωστή απάντηση! :D


Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε! -δατ ιζ μι γουέν αι μιτ σάμουαν αι γουοντ μπάντλυ! :P

Δύο στους δέκα θα το έκαναν ευχαρίστως τώρα αμέσως με την καλύτερή τους φίλη. - Κάνα δυο φορές δεν το σκέφτηκα μόνο..:redface:

Τρεις στους δέκα κατά τη διάρκεια του σεξ φαντασιώνουν άτομα από το εργασιακό τους περιβάλλον. -Μπα.. να δούλευα σε κάνα μπαρ..

Τέσσερις στους δέκα κάνουν σεξ κάθε μέρα. - Σέϊμ ας φέρστ ουάν!

Πέντε στους δέκα θέλουν να κάνουν σεξ με κάποιον που είναι φίλος-η τους, αλλά δεν το ομολογούν. - Μπα..αν το σκεφτώ, συνήθως το κάνω κιόλας! :clapup:

Eξι στους δέκα μιλούν σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα γύρω από το σεξ χωρίς να συνευρίσκονται συχνά ερωτικά. -νοτ μι

Επτά στους δέκα άντρες βρίσκουν τα μοντέλα απλώς ωραίες γυναίκες. -νο κόμμεντς

Οκτώ στους δέκα άντρες πιστεύουν πως τα μοντέλα δεν κάνουν καλό σεξ γιατί ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους. - εγω πάντως το πιστεύω, τα 'παμε! ;)

Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά.- πιθανόν.Σίγουρα λίγοι τις θέλουν στέκες!

Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο. - και περισσότερες μη σου πω..:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ απλά πιστεύω ότι όλοι οι άνθρωποι γύρω μας είναι εν δυνάμει υποψήφιοι εραστές/ερωμένες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε!
That's me!


Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο.
ΟΚ! Δεν τις έχω μετρήσει, αλλά μάλλον κάπου εκεί πρέπει να είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τελικα ετσι που το παμε, δεκα στους δεκα δεν εχουν ενδοιασμο να κανουν σεξ οπουδηποτε.
τι σκατα ολα τα σεξουλιαρικα εδωμεσα μαζευτηκαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε!
οπουδηποτε και οποτεδηποτε:P

Δύο στους δέκα θα το έκαναν ευχαρίστως τώρα αμέσως με την καλύτερή τους φίλη.
μου μπαινουν υποψιες τωρα.:hmm:

Πέντε στους δέκα θέλουν να κάνουν σεξ με κάποιον που είναι φίλος-η τους, αλλά δεν το ομολογούν.
κι απο αυτο:P


Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά.

Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο.
δεν τις εχω μετρησει,αλλα πλησιαζει το 32:P:P:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.



Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε! Ε οχι και οπουδηποτε... Νταξει σε αρκετα "περιεργα" μερη αλλα οχι και οπου να 'ναι

Δύο στους δέκα θα το έκαναν ευχαρίστως τώρα αμέσως με την καλύτερή τους φίλη. Δεν εχετε δει την δικη μου καλητερη φιλη, για αυτο το λετε... Μονο που το φανταζομαι μουρχτε να ξερασω....

Τρεις στους δέκα κατά τη διάρκεια του σεξ φαντασιώνουν άτομα από το εργασιακό τους περιβάλλον. Ειναι λιγο νωρις να απαντισω σε αυτο:P

Τέσσερις στους δέκα κάνουν σεξ κάθε μέρα. Ξαναρωτιστε αφοτου ξεκινισει η σεξουαλικη μου ζωη...:P

Πέντε στους δέκα θέλουν να κάνουν σεξ με κάποιον που είναι φίλος-η τους, αλλά δεν το ομολογούν. Χμμ... Οχι ακριβος θελω, αλλα δεν θα ειχα και προβλημα να το κανω με καπιες συγκεκριμενες...

Eξι στους δέκα μιλούν σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα γύρω από το σεξ χωρίς να συνευρίσκονται συχνά ερωτικά. Καλα δεν μιλαω και τοσο συχνα...

Επτά στους δέκα άντρες βρίσκουν τα μοντέλα απλώς ωραίες γυναίκες. Ελαχιστες ειναι ωραιες, οι περισσοτερες ειναι εμετικες....

Οκτώ στους δέκα άντρες πιστεύουν πως τα μοντέλα δεν κάνουν καλό σεξ γιατί ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους. Τωρα που το λες, παιζει....

Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά. Μαγος εισαι; Πως το καταλαβες; :P

Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο. Μονο 32; Καλα παμε...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Eνας στους δέκα ανθρώπους δεν έχει κανέναν ενδοιασμό να κάνει σεξ οπουδήποτε! (ε, εντάξει, είπαμε!!!)

Δύο στους δέκα θα το έκαναν ευχαρίστως τώρα αμέσως με την καλύτερή τους φίλη. (με τον κολλητό μου; μα ΦΥΣΙΚΑ!)

Τρεις στους δέκα κατά τη διάρκεια του σεξ φαντασιώνουν άτομα από το εργασιακό τους περιβάλλον. (είναι όλες γυναίκες. λες να το γυρίσω;)

Τέσσερις στους δέκα κάνουν σεξ κάθε μέρα. (όταν υπάρχει διαθέσιμος π***:P )

Πέντε στους δέκα θέλουν να κάνουν σεξ με κάποιον που είναι φίλος-η τους, αλλά δεν το ομολογούν. (αμάρτησα πάτερ μου!)

Eξι στους δέκα μιλούν σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα γύρω από το σεξ χωρίς να συνευρίσκονται συχνά ερωτικά. (χμμμ...μπα!)

Επτά στους δέκα άντρες βρίσκουν τα μοντέλα απλώς ωραίες γυναίκες. (τι να πω, δεν είμαι άντρας)

Οκτώ στους δέκα άντρες πιστεύουν πως τα μοντέλα δεν κάνουν καλό σεξ γιατί ασχολούνται μόνο με τον εαυτό τους. (βλ. παραπάνω)

Εννιά στους δέκα άντρες προτιμούν πιο πληθωρικά κορμιά. (τουλάχιστον οι άντρε της Μεσογείου!)

Δέκα στους δέκα σκέφτονται το σεξ 32 φορές τη μέρα σε ανύποπτο χρόνο. (σε ανύποπτο χρόνο...:whistle: )



Εσείς;;;;:whistle: [/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Which ''Friend'' Are You? :)


Ένα τεστάκι για πλάκα! Όποιος το θέλει, ας το κάνει, έχει πλάκα!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πολλύ καλό το τέστ άν και μου την ψυλοέκανε λίγο εκτώς άλλα κατα τα άλλα σχεδών τα πέτυχε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
εκτός απο τη θάλασσα ,που έχουμε ιδιαίτερη σχέση, τίποτα άλλο δεν βγήκε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Αποτελέσματά μου:

Προτεραιότητες:

1. Υπερηφάνια

2. Αγάπη

3. Οικογένεια

4. Χρήματα

5. Καριέρα

Η προσωπικότητά μου είναι ένας περήφανος σκύλος

Της Ζανίν είναι όμορφη

Οι εχθροί μου είναι σιχαμερά αρούρια

Το σεξ είναι σκέτο σαν τον καφέ μου (μπα, δεν το βλέπω)

Η ζωή μου είναι ανοικτή(;) σαν θάλασσα


Τον πατέρα μου δεν θια τον ξεχάσω ποτέ

Τον Νίκο τον βλέπω σαν πραγματικό μου φίλο

Τη Ζανίν μου την αγαπώ πραγματικά

Η μάνα μου είναι η δίδυμη ψυχή μου

Τη γιαγια μου δεν θα ξεχάσω ποτέ στη ζωή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Χάλια, τίποτα δεν μου βγήκε ούτε έστω κοντά στην πραγματικότητα. Από τα πιο αποτυχημένα tests.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γενικά έπεσε αρκετά μέσα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αρετη2670

Νεοφερμένος

Η αρετη2670 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ενα εχω να πω,το σεξ το χαρακτηρισα συνηθεια........:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αυτό καθορίζει, τις προτεραιότητές σου στη ζωης σου
  • οικογένεια
  • υπερηφάνεια
  • αγάπη
  • χρήματα
  • καριέρα
Νι...ισχύει! :)

  • ΣΚΥΛΟ- προσωπικότητα πίστη (μμμ...ναι...σε γενικές γραμμές :whistle:)
  • ΓΑΤΑ - του συντρόφου ανεξαρτησία (μμμ...ναι...)
  • ΑΡΟΥΡΑ - οι εχθροί βρώμικοι (εδώ δεν κολλάει και πολύ ε; :P)
  • ΚΑΦΕ - το σεξ ευχαρίστηση! (μέσα έπεσε! :clapup:)
  • ΘΑΛΑΣΣΑ - η ζωή μου ηρεμία ( ελπίζω να έρθει σύντομα :P)
3.
  • Κίτρινο:Κάποιος που δεν θα ξεχάσεις ποτέ ! - Κολλητή μου...
  • Πορτοκαλί: Κάποιος που υπολογίζεις για πραγματικό σου φίλο.- μια συνάδελφός μου... μπορεί...
  • Κόκκινο:Κάποιος που αγαπάς πραγματικά -αυτό το ήξερα και χωρίς το τεστ :P
  • Ασπρο:Η δίδυμη ψυχή σου - Ο πρώην μου; :worry: Θ' αρχίσω να ανησυχώ πραγματικά αν ισχύει :P
  • Πράσινο:Κάποιος που δεν θα ξεχάσεις για την υπόλοιπη ζωή σου - κολλητή Ν2....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρον. Μόνο 4 ερωτήσεις και οι απαντήσεις θα σε εκπλήξουν.
Μην κλέβεις κοιτώντας τις απαντήσεις στο τέλος. Το μυαλό είναι σαν αλεξίπτωτο, δουλεύει καλύτερα όταν είναι ανοικτό.
Είναι πολύ διασκεδαστικό να το κάνεις, αλλά πρέπει να ακολουθήσεις τις οδηγίες κατά γράμμα. Μην κλέβεις !





ΠΡΟΣΟΧΗ ! Απάντησε τις ερωτήσεις όσο προχωράς!
Υπάρχουν μόνο 4 ερωτήσεις και αν τις δεις όλες πριν τελειώσεις, δεν θα έχεις ειλικρινή αποτελέσματα. Προχώρα σιγά-σιγά και κάνε κάθε άσκηση. Μην κοιτάς τα επόμενα.
Πάρε χαρτί και μολύβι για να γράφεις τις απαντήσεις όσο προχωράς! Θα τις χρειαστείς στο τέλος.
Αυτό είναι ένα αξιόπιστο ερωτηματολόγιο το οποίο μπορεί να σου πει πολλά για τον πραγματικό σου ευατό. Δώσε μία απάντηση για κάθε ερώτηση



1. Βάλε τα παρακάτω 5 ζώα, με τη σειρά προτίμησής σου.
  • Αγελάδα
  • Τίγρης
  • Πρόβατο
  • Αλογο
  • Γουρούνι
2. Γράψε μία λέξη που περιγράφει κάθε ένα από τα παρακάτω :
  • Σκύλος
  • Γάτα
  • Αρουραίος
  • Καφές
  • Θάλασσα
3. Σκέψου κάποιον (που επίσης σε ξέρει και είναι σημαντικός για σένα), τον οποίο μπορείς να τον συσχετίσεις με τα παρακάτω χρώματα (μην δώσεις την ίδια απάντηση 2 φορές. Κάθε χρώμα πρέπει να έχει και άλλο όνομα προσώπου)
  • Κίτρινο
  • Πορτοκαλί
  • Κόκκινο
  • Ασπρο
  • Πράσινο
Τελείωσες ??



Παρακαλώ, σιγουρέψου ότι οι απαντήσεις που έδωσες είναι αυτές που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ !!




Κοίταξε τις ερμηνείες πιο κάτω :




1. Αυτό καθορίζει, τις προτεραιότητές σου στη ζωή!
  • Η Αγελάδα εκφράζει τηνΚΑΡΙΕΡΑ
  • Η Τίγρης εκφράζει την ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ
  • Το Πρόβατο εκφράζει την ΑΓΑΠΗ
  • Το Αλογο εκφράζει την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
  • Το Γουρούνι εκφράζει τα ΧΡΗΜΑΤΑ
2.
  • Η περιγραφή που έδωσες για το ΣΚΥΛΟ, υποδηλώνει την προσωπικότητά σου.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τη ΓΑΤΑ, υποδηλώνει την προσωπικότητα του συντρόφου σου.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τον ΑΡΟΥΡΑΙΟ, υποδηλώνει την προσωπικότητα των εχθρών σου.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τον ΚΑΦΕ, υποδηλώνει το πως ερμηνεύεις το ΣΕΞ.
  • Η περιγραφή που έδωσες για τη ΘΑΛΑΣΣΑ, υποδηλώνει την ίδια σου τη ζωή.
3.
  • Κίτρινο:Κάποιος που δεν θα ξεχάσεις ποτέ !
  • Πορτοκαλί: Κάποιος που υπολογίζεις για πραγματικό σου φίλο.
  • Κόκκινο:Κάποιος που αγαπάς πραγματικά
  • Ασπρο:Η δίδυμη ψυχή σου
  • Πράσινο:Κάποιος που δεν θα ξεχάσεις για την υπόλοιπη ζωή σου.

1)
  • Αγελάδα (3)
  • Τίγρης (1)
  • Πρόβατο (4)
  • Αλογο (2)
  • Γουρούνι (5)
2)
  • Σκύλος (ακαθαρσίες)
  • Γάτα (ακαθαρσίες)
  • Αρουραίος (βρωμιά)
  • Καφές (ελληνικός)
  • Θάλασσα (καλοκαίρι)
3)
  • Κίτρινο (Δημήτρης)
  • Πορτοκαλί (Καίτη)
  • Κόκκινο (Ανθή)
  • Ασπρο (Γιώργος)
  • Πράσινο (Γιάννης)

Ειδικά αυτό με τα ζώα με έκανε κουρέλι...
Δεν είναι και λίγο να σου λένε πως είσαι σκατόψυχος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η περιγραφή που έδωσες για τον ΚΑΦΕ, υποδηλώνει το πως ερμηνεύεις το ΣΕΞ.
Αρχική Δημοσίευση από borat:
Καφές (ελληνικός)

...Ναι αλλά το ελληνικό σεξ είναι παγκοσμίου φήμης! ;) :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top