Διάφορα τεστάκια

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Καμία απολύτως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Τι άλλο θα δούνε τα μάτια μας;
https://www.findyourfate.com/deathmeter/deathmtr.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Προσοχη με το Ιντερνετ!
:mad::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πως θα λεγόσουν αν ήσουν elf ή hobbit...

Για το ξωτικοονομα https://www.chriswetherell.com/elf/
Για το Χομπιτονομα https://www.chriswetherell.com/hobbit/

Και να σας ξανασυστηθώ...
Αν ήμουν ξωτικό, θα με έλεγαν Linwëlin και αν ήμουν χόμπιτ, θα με έλεγαν Primula Boggy-Hillocks (:confused:)...καλά, εγώ θα λέω οτι είμαι ξωτικό!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Για ξωτικό Ireth Annárë και για χόμπιτ Primula Tolkien :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Elf: Lúthien Narmolanya
Hobbit: Rosie-Posie Deepdelver of Brockenborings

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χαχαχα!!!!

Αν ήμουν ξωτικό θα με έλεγαν Lúthien Oronar και το καλλιτεχνικό μου θα ήταν Lúthien Vanimedlë! Αν ήμουν χόμπιτ θα με έλεγαν Rosie-Posie Chubb-Baggins και το καλλιτεχνικό θα ήταν Rosie-Posie Millstone of Bywater! :P

Το ξωτίστικο πάντως μου αρέσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το χόμπιτ μου μού άρεσε!

Primula Tighfield of Tookbank :D :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Αχου, τι μου θύμισες τώρα... Δεύτερο έτος πανεπιστημιου, μόλις είχε βγει η ταινία και παραμιλούσαμε η μάλλον τολκινομιλουσαμε 24 ώρες το 24ωρο, παίζαμε αυτοσχέδιο trivial για τον Aρχοντα και φωναζομασταν όλοι με τα elvish/hobbit names. Το δικό μου όνομα ήταν μεγα αντικείμενο φθόνου ανάμεσα στους φίλους μου γιατί είναι Pearl Chubb-Baggins, πράγμα το οποιο με κάνει στενή συγγενή του Frodo και του Bilbo παρακαλώ! (και κατ'επέκτασιν και του Merry και του Pippin, αφού ήταν ξαδέρφια του):D

Το ξωτικό όνομα μου είναι, Nienna Oronwe αλλα για κάποιο ανεξήγητο λόγο οι πιο πολλοί με ξέρουν σαν Idril...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
hobbit : Bodo Boggy-Hillocks (gay)

elf : Taurnil Linwëlin (gay)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
χόμπιτ : Belladonna Deepdelver of Brockenborings (wow :D:P)
ξωτικό : Aredhel Narmolanya :P

εγώ θα προτιμήσω το Μπελαντόνα :) χαχαχα :clapup: Τελειο Μάρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
elf name:
Lúthien L&uacuteinwë

hobbit name:
Rosie-Posie Tighfield of Tookbank

:P


Γιατί καλέ έχω το ίδιο όνομα με το Phoebe?!?!? Phoebe είμαστε συνονόματες?!?!? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιατί καλέ έχω το ίδιο όνομα με το Phoebe?!?!? Phoebe είμαστε συνονόματες?!?!? :worry:

Όχι δεν είμαστε συνονόματες! Και στη Νεράιδα το ίδιο όνομα της έβγαλε! Χμ... μυστήριο! :hmm::P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εμένα πάλι είναι:
Ireth Minyatur (Elf Name) και
Primula Frumblefoot of Bywater (Ηobbit Νame)

Δεν ξέρω πιο μ 'αρέσει από τα δύο,
ωραίο είναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσουν και τα δύο :D:P

Elf: Linwë Númenessë
Hobbit: Lila Bolger

Τι χαριτωμένα!! Από τούδε και στο εξής να με φωνάζετε Linwë ή Lila :pfff:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
elf name: Andúnë Linwëlin
hobbit name: Esmereldat Boggy-Hillocks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
hobbit name: Iris Grubb of Little Delving

elf name: Eldárwen Ar - Feiniel

Να πω κι εγώ ότι προτιμώ το Ξωτικοόνομα;;; :P ..... :hmm:Τώρα που το σκέφτομαι, είναι και λίγο μυτερά τα αυτάκια μου επάνω .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ELvish:Orodreth Lossëhelin
Hobbit:Moro Bramble of Willowbottom
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Υπαρχουν 4 καρτες: A,Β,4, 7.

Στη μια πλευρά της κάθε κάρτας υπάρχει ένα γράμμα και στην άλλη ένας αριθμός. Ποιες καρτες πρέπει να αναποδογυρίσουμε, ώστε να δούμε, αν ο επόμενος κανόνας είναι ψευδής;
"Αν μια κάρτα έχει ένα φωνήεν στη μια πλευρά της, τότε έχει ένα ζυγό αριθμό στην άλλη πλευρά της".

Καλο θα ηταν να επισκεφτειτε την Πηγή, ωστε να δειτε την εξηγηση-λυση, αφου το σκεφτειτε για λιγα λεπτα, διοτι μετα δε θα εχει νοημα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top