Διάφορα τεστάκια

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ενδιαφέρον...Μια φορά το έκανα και το αποτέλεσμα 22...Καλό πρέπει να είναι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εγώ 20... γμτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
20 με την πρώτη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
20 με την πρώτη! :)
Το είχα καταλάβει ότι έχεις μυαλό 20χρονης... Ανώριμη! :pfff:





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
22 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ είμαι η "γιαγιά" δλδ????

27... και τις 2 φορές που το έκανα (καλά λέω εγώ ότι όσο μεγαλώνω βιολογικά χαζεύω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρείτε την ηλικία του μυαλού σας

Αρχικά πατάτε Start και μετά αφού δείτε τους αριθμούς, προσπαθείτε να τους βρείτε πάλι με σειρά από το μικρότερο στο μεγαλύτερο. Ο προσωπικός μου μέσος όρος είναι 23 (όσο μικρότερο από την ηλικία σας τόσο καλύτερο) :)

Το είχα καταλάβει ότι έχεις μυαλό 20χρονης... Ανώριμη! :pfff:





:P

Oσα δεν φτάνει η αλεπού.....:pfff:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
26 με την 2η. :(
Πάει, γέρασα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
27... και τις 2 φορές που το έκανα (καλά λέω εγώ ότι όσο μεγαλώνω βιολογικά χαζεύω :P)
Αφού 27 είσαι τι σε χαλάει; :P
Oσα δεν φτάνει η αλεπού.....:pfff:
:P
ΠΛηροφοριακά έκανα την πρώτη και εγώ 20, σήμερα ένα 25 και ένα 22 :pfff: :P
26 με την 2η. :(
Πάει, γέρασα.. :P
Αφού σε δείχνει νεότερη τι γέρασες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε δεν με δείχνει 20 σαν την Γιούκι όμως :P
Και την πρώτη με έδειξε 31 και φρίκαρα εντελώς :blink: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Την πρώτη φορά με έδειξε 20 και την δεύτερη 42...:eek:

Ήθελα να 'ξερα τι σκ@τά έχω στο κεφάλι μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
έπαιξα 3 φορές και με έβγαλε την πρώτη 20 την δεύτερη 25 και την τρίτη 22:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όσο πάω, μικραίνω :P
24 έβγαλα τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
έπαιξα 3 φορές και με έβγαλε την πρώτη 20 την δεύτερη 25 και την τρίτη 22:P
Καλά εσύ αν το πάρεις όπως το Geo Challenge, σε βλέπω να το μηδενίζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλά με το geo challenge έχω φάει απίστευτο κόλλημα πλέον αν δεν κάνω τουλάχιστον 48 σημαίες και 32000 στα 2 πρώτα δεν συνεχίζω παρακάτω..:redface::redface::redface: καμμένη φουλ αν και έχω να παίξω 1,5 εβδομάδα πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
48 σημαίες??? :worry:..

οκ... να γιατί δεν θα σε φτάσω ποτέ... στις 39 εγώ κάνω πάρτυ [τις 40 τις κυνηγάω εδώ και πόσο καιρό κ δεν προλαβαίνω γκρρρρρ!] :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αθηνά το best μου είναι 53 σημαίες και δεν μου το πέρασε έκανα upload στο σκορ και δεν μου το πέρασε...Τώρα έχω στόχο τις 55 αλλά τις 48-49 τις κάνω στάνταρ πλέον σαν ρομποτάκι πατάω κλικ κλικ...και που είσαι έχει σχέση και ο υπολογιστής που παίζεις.ας πούμε στου σπιτιού δεν κάνω ούτε 30 με το ζόρι κιόλας σέρνεται ενώ στη δουλειά κάνω στάνταρ 48-49 στον χειρότερο γύρο.Αν παίξεις σε άλλο υπολογιστή παίζει να κάνεις και πάνω από 40.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ενα τεστάκι....:)



1.Το τέλος του κόσμου έρχεται, αν μπορείτε να σώσετε μόνο ένα είδος ζώου, ποιο θα επιλέγατε;

  • Κουνέλι
  • Πρόβατο
  • Ελάφι
  • Άλογο
2. Πηγαίνετε ταξίδι στην Αφρική. Επισκέπτεστε μια φυλή και επιμένουν να πάρετε μαζί σας ένα ζώο, ποιο είναι αυτό που θα επιλέγατε;

  • Πίθηκος
  • Λιοντάρι
  • Φίδι
  • Καμηλοπάρδαλη
3. Κάνατε ένα λάθος και ο Θεός σας ζητάει να επιλέξετε το ζώο που θα θέλατε να σας μεταμορφώσει. Ποιο είναι το ζώο που θα επιλέγατε;

  • Σκυλί
  • Γάτα
  • Άλογο
  • Φίδι
4. Αν έχετε την δύναμη να κάνετε ένα είδος να εξαφανιστεί για πάντα, ποιο θα ήταν;

  • Λιοντάρι
  • Φίδι
  • Κροκόδειλος
  • Καρχαρίας
5. Αν είχατε την δυνατότητα να επικοινωνήσετε με ένα ζώο ποιο θα ήταν αυτό;

  • Πρόβατο
  • Άλογο
  • Κουνέλι
  • Πουλί
6. Βρίσκεστε σε ένα απομονωμένο νησί. Ποιο ζώο θα επιλέγατε να είχατε παρέα.

  • Σκύλο
  • Γουρούνι
  • Αγελάδα
  • Πουλί
7. Αν είχατε την ικανότητα να εξημερώσετε κάποιο ζώο, ποιο ζώο θα επιλέγατε να εξημερώσετε και θα το κρατούσατε για κατοικίδιο σας;;

  • Δεινόσαυρος
  • Άσπρη τίγρη
  • Πολική αρκούδα
  • Λεοπάρδαλη
8. Αν θα μπορούσατε να είστε ένα ζώο για 5 λεπτά, ποιο θα θέλατε να είστε;

  • Λιοντάρι
  • Γάτα
  • Άλογο
  • Περιστέρι

Και οι απαντησεις...εντζοι ιτ!:)

1. Τι χαρακτήρας είστε.

  • Κουνέλι -; Δείχνουν ότι είναι κρύοι και απόμακροι αλλά έχουν πολύ ζεστή και ευαίσθητη καρδιά.
  • Πρόβατα -; Θερμοί και επικοινωνιακοί
  • Ελάφια -;Ευγενικοί.
  • Άλογο -; Ανεξάρτητοι.
2. Με ποίο τρόπο φλερτάρετε και δείχνετε την αγάπη σας στο έτερο ήμισυ.

  • Πίθηκος -; Δημιουργικός και πρωτότυπος. Κρατάει πάντα ζωντανό το συναίσθημα.
  • Λιοντάρι -; Με απλό τρόπο λέει και δείχνει την αγάπη του για το έτερο ήμισυ.
  • Φίδι -; Άλλοτε θερμοί και άλλοτε κρύοι σαν τον πάγο!
  • Καμηλοπάρδαλη -; Συνεχώς φλερτάρει, καθόλου σταθερός..
3. Τι εντύπωση δίνετε στον σύντροφο σας.

  • Σκύλος -; Πιστός/η
  • Γάτα -;Ανεξάρτητος/η
  • Άλογο -; Άπιστος/η
  • Φίδι -; Ευμετάβλητος/η
4. Ποιο γεγονός θα σας ανάγκαζε για να χωρίσετε με το σύντροφο σας;

  • Λιοντάρι -; Η υπεροψία του συντρόφου σας.
  • Φίδι - Είναι πάρα πολύ ευμετάβλητος.
  • Κροκόδειλος -; Άσπλαχνος και ειρωνικός.
  • Καρχαρίας - Επισφαλής
5. Ποιο είδος σχέσης θα επιθυμούσατε να χτίσετε με τον σύντροφο σας

  • Πρόβατα -; Θέλετε να υπάρχει επικοινωνία και του μυαλού και της καρδιάς σας.
  • Άλογο -; Θέλετε να ξέρετε όλα τα μυστικά του και εσείς είστε διατεθειμένοι να αποκαλύψετε τα πάντα για την ζωή σας.
  • Κουνέλι -; Θέλετε μια σχέση όπου θα νιώθετε πάντα θερμή την αγάπη.
  • Πουλί - Φροντίζετε όχι μόνο για το παρόν αλλά και το μέλλον με το σύντροφο σας. Χτίζετε μια μακράς διαρκείας σχέση με την οποία θα καταλήξετε και στο γάμο
6. Αν θα απατούσατε τον σύντροφο σας.

  • Σκύλος -; Πιστοί!
  • Γουρούνι -; Άπιστα γουρούνια!
  • Αγελάδα -; Θα προσπαθούσατε πολύ σκληρά να μην το κάνετε. Εκτός αν η αγελάδα είναι τρελή και απιστήσετε χωρίς δεύτερη σκέψη (μια τρέλα της στιγμής).
  • Πουλί - Εσείς δεν μπορείτε ποτέ να είστε σταθεροί. Δεν είστε κατάλληλοι για το γάμο και δεν θέλετε να δεσμευτείτε.
7. Τι σκέφτεστε για το γάμο.

  • Δεινόσαυρος - Είστε αρκετά απαισιόδοξοι. Σκέφτεστε ότι δεν υπάρχει ευτυχισμένος γάμος.
  • Άσπρη τίγρη - Σκέφτεστε ότι ο γάμος είναι ένα πολύτιμο πράγμα. Μόλις παντρευτείτε αγαπάτε και φροντίζετε τον σύντροφο σας σαν τον πιο πολύτιμο θησαυρό.
  • Πολική αρκούδα - Φοβάστε το γάμο, σκέφτεστε ότι θα χάνατε την ελευθερία σας.
  • Λεοπάρδαλη - Δεν ξέρετε ακόμη τι είναι αυτό που πραγματικά θέλετε, αλλά πολύ βαθιάααα (σιγά μην χτυπήσουμε κόκαλο) μέσα σας θέλετε να παντρευτείτε!
8. Οι σκέψεις σας περί έρωτος…

  • Λιοντάρι -; Έχετε πάντα δίψα για αγάπη, αλλά δεν ερωτεύεστε εύκολα.
  • Γάτα -; Είστε αρκετά μόνος και αναζητάτε την αληθινή αγάπη.
  • Άλογο - Δεν θέλετε ακόμα να δεθείτε σε μια σταθερή σχέση.
  • Περιστέρι -; Η αγάπη για σας είναι το πιο όμορφο και αγνό συναίσθημα. Αν αγαπήσετε πραγματικά θα είναι για πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

1. Τι χαρακτήρας είστε.

  • Άλογο -; Ανεξάρτητοι.
2. Με ποίο τρόπο φλερτάρετε και δείχνετε την αγάπη σας στο έτερο ήμισυ.


  • Λιοντάρι -; Με απλό τρόπο λέει και δείχνει την αγάπη του για το έτερο ήμισυ.
3. Τι εντύπωση δίνετε στον σύντροφο σας.

  • Φίδι -; Ευμετάβλητος/η
4. Ποιο γεγονός θα σας ανάγκαζε για να χωρίσετε με το σύντροφο σας;


  • Φίδι - Είναι πάρα πολύ ευμετάβλητος.
5. Ποιο είδος σχέσης θα επιθυμούσατε να χτίσετε με τον σύντροφο σας

  • Πουλί - Φροντίζετε όχι μόνο για το παρόν αλλά και το μέλλον με το σύντροφο σας. Χτίζετε μια μακράς διαρκείας σχέση με την οποία θα καταλήξετε και στο γάμο
6. Αν θα απατούσατε τον σύντροφο σας.

  • Σκύλος -; Πιστοί!
7. Τι σκέφτεστε για το γάμο.

  • Πολική αρκούδα - Φοβάστε το γάμο, σκέφτεστε ότι θα χάνατε την ελευθερία σας.
8. Οι σκέψεις σας περί έρωτος…

  • Περιστέρι -; Η αγάπη για σας είναι το πιο όμορφο και αγνό συναίσθημα. Αν αγαπήσετε πραγματικά θα είναι για πάντα
:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Όλα αυτά τα τεστάκια έχουν καμία επιστημονική τεκμηρίωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top