Διάφορα τεστάκια

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αφού σας άρεσε...
χαλάλι τα PMs...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Στις εντυπώσεις την πατάω ρε γμτ! Ενώ είμαι πιστή οι άλλοι με βλέπουν για άπιστη! :P


Και ιο στο 3 το ίδιο έβαλα, αν και δεν είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα πάντως μου έβγαλε ότι φοβάμαι το γάμο, κι άρα το θεωρώ αναξιόπιστο :hehe:
τι σκατά φόβος είναι αυτός? έχω ήδη δύο στο ενεργητικό μου, αν δε φοβόμουν δλδ πόσους θα είχα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
1.δ·Άλογο
2. γ·Φίδι
3.β·Γάτα
4.δ·Καρχαρίας
5.δ·Πουλί
6.δ·Πουλί
7.β·Άσπρη τίγρη
8.δ·Περιστέρι

:worry:

έντιτ.

Αρχική Δημοσίευση από giver:
1. Τι χαρακτήρας είστε.
δ Άλογο -; Ανεξάρτητοι.


2. Με ποίο τρόπο φλερτάρετε και δείχνετε την αγάπη σας στο έτερο ήμισυ.
γ Φίδι -; Άλλοτε θερμοί και άλλοτε κρύοι σαν τον πάγο!

3. Τι εντύπωση δίνετε στον σύντροφο σας.
β Γάτα -;Ανεξάρτητος/η


4. Ποιο γεγονός θα σας ανάγκαζε για να χωρίσετε με το σύντροφο σας;
δ Καρχαρίας - Επισφαλής


5. Ποιο είδος σχέσης θα επιθυμούσατε να χτίσετε με τον σύντροφο σας
δ Πουλί - Φροντίζετε όχι μόνο για το παρόν αλλά και το μέλλον με το σύντροφο σας. Χτίζετε μια μακράς διαρκείας σχέση με την οποία θα καταλήξετε και στο γάμο.


6. Αν θα απατούσατε τον σύντροφο σας.
δ Πουλί - Εσείς δεν μπορείτε ποτέ να είστε σταθεροί. Δεν είστε κατάλληλοι για το γάμο και δεν θέλετε να δεσμευτείτε.


7. Τι σκέφτεστε για το γάμο.
β Άσπρη τίγρη - Σκέφτεστε ότι ο γάμος είναι ένα πολύτιμο πράγμα. Μόλις παντρευτείτε αγαπάτε και φροντίζετε τον σύντροφο σας σαν τον πιο πολύτιμο θησαυρό.

8. Οι σκέψεις σας περί έρωτος...
δ Περιστέρι -; Η αγάπη για σας είναι το πιο όμορφο και αγνό συναίσθημα. Αν αγαπήσετε πραγματικά θα είναι για πάντα!

Συμπέρασμα: Μάλλον είμαι μικρή για γάμους ακόμα...:P

υ.γ. Ευχαριστώ ρε Gi!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Για να δούμε:
1.δ
2.β
3.γ
4.γ
5.β
6.α
7.β
8.γ

άγχος αγχος αγχος..........:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Τι χαρακτήρας είστε.
Ανεξάρτητοι.

2. Με ποίο τρόπο φλερτάρετε και δείχνετε την αγάπη σας στο έτερο ήμισυ.
Δημιουργικός και πρωτότυπος. Κρατάει πάντα ζωντανό το συναίσθημα.

3. Τι εντύπωση δίνετε στον σύντροφο σας.
Πιστός/η

4. Ποιο γεγονός θα σας ανάγκαζε για να χωρίσετε με το σύντροφο σας;
Άσπλαχνος και ειρωνικός.

5. Ποιο είδος σχέσης θα επιθυμούσατε να χτίσετε με τον σύντροφο σας
Θέλετε να ξέρετε όλα τα μυστικά του και εσείς είστε διατεθειμένοι να αποκαλύψετε τα πάντα για την ζωή σας.

6. Αν θα απατούσατε τον σύντροφο σας.
Πιστοί!

7. Τι σκέφτεστε για το γάμο.
Δεν ξέρετε ακόμη τι είναι αυτό που πραγματικά θέλετε, αλλά πολύ βαθιάααα (σιγά μην χτυπήσουμε κόκαλο) μέσα σας θέλετε να παντρευτείτε!

8. Οι σκέψεις σας περί έρωτος...
Είστε αρκετά μόνος και αναζητάτε την αληθινή αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
1. δ
2. δ
3. α
4. γ
5. δ
6. α
7. δ
8. δ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
1.γ
2.α
3.δ
4.δ
5.γ
6.β
7.α
8.α
Ειμαι πολυ περιεργη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
λοιπόν δύο τινά συμβαίνουν, ή είμαι διχασμένη προσωπικότητα ή το τεστάκι είναι ψιλομούφα!!!

τα αποτελέσματα: πρόβατο,άλογο,γουρούνι,αγελάδα,τίγης (δηλαδή αγάπη,οικογένεια,χρήμα,καριέρα,περηφάνια--και μετά σου λέει πως για ένα κούτελο ζούμε....:whistle:)

στα ζώα γίναμε μαλλιοκούβαρα:
σκύλος---->αγκαλίτσα (εγώ;;;))
γάτα--->επτάψυχη (ο έτσι;))
αρουραίος--->μάστερ σπλίντερ (έλεος όμως! τώρα εγώ πρέπει να συμπεράνω ότι οι εχθροί μου είναι ποντικοί με μπορντώ ρόμπα και μπαταρισμένο αστράγαλο που προπονούν τα χελωνονιντζάκια;!):hmm::confused::hmm:
καφές--->γλυκός :redface:(σεξ,ε;!)
θάλασσα--->κοράλια (η ζωή μου;)

καλά τα χρώματα δεν τα γράφω καν.....ένα πράγμα θα σας πω:
άσπρο--->ian kurtis (δηλαδή έχω για soulmate έναν πεθαμένο; καλά το πάω...):cold::cold::cold:
Εαν υπάρχει στην παρέα κανένας κλινικός ψυχολόγος ας επικοινωνήσει μαζί μου...αχ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αφού τα προηγούμενα "παιχνιδάκια" είχαν την επιτυχία τους... συνεχίζουμε με ένα ανάλογο...

Παιχνίδι αποκαλύψεων....


Λοιπόν...

Γράψτε τις απαντήσεις σας σε ένα φύλο χαρτί.


1. Γράψτε το όνομα ενός προσώπου του αντίθετου φύλλου.

2. Ποιο είναι το αγαπημένο σας χρώμα μεταξύ κόκκινου, μαύρου, μπλε & κίτρινου ;

3. Το αρχικό του ονόματός σας ;

4. Ο μήνας γέννησής σας ;

5. Ποιο χρώμα προτιμάτε, το άσπρο ή το μαύρο ;

6. Γράψτε το όνομα ενός ατόμου του ίδιου φύλλου με σας.

7. Ο τυχερός σας αριθμός ;

8. Προτιμάτε Sidney ή Brisbane;

9. Προτιμάτε λίμνη ή ωκεανό ;



Αφού τελειώσατε το τεστ... μόνο τοτε!!!!


δείτε το συνημμένο αρχείο... και πείτε μου αν σας άρεσε...

View attachment results... .doc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σύμφωνα με το τεστάκι έχω τετραψήφιο αριθμό κοντινών φίλων :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δεν είναι αλήθεια τπτ απο αυτά!
ότι να 'ναι μου βγήκαν! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εμένα μου βγήκαν σωστά!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,843 μηνύματα.
Εχμμμμ.... ωραίος καιρός σήμερα!:whistle:

Κάτι χοντρο-κουλά τα είχε, σε άλλα έπεσε σα το διάολο στο κέντρο, αλλά νταξ' παιχνιδάκι είναι και ωραιούλι μάλιστα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα διάφορα θέματα με τεστάκια που υπήρχαν συγχωνεύτηκαν σε αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Για το προηγούμενο τεστ:







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@thy-Ki

Νεοφερμένος

Η k@thy-Ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τεστάκι: Που χάθηκε αυτή η ψυχή ο γκίβερ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα παντως μου βγηκαν...ακομα και τα ονοματα...ειναι καλο να εισαι αυθορμητος τελικα! Δε σου βγαινουν τα τεστ αλλα αντ'αλλων!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ένα δύσκολο τεστάκι για τους fan των ταινιών όπου πρέπει να βρεις τον τίτλο της ταινίας από ένα και μόνο γράμμα αυτού. Αν κολλήσετε μπορείτε απλά να κάνετε κλικ στην εικόνα του κάθε γράμματος :)

edit: Βρήκα μόλις 14 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top