Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο αποπάνω κι οι βλακείες του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ο αποπάνω κι οι βλακείες του! :D
Η αποπάνω μου και η άμεση ανταπόκριση της στις βλακείες μου. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το θέαμα από την πόρτα του γραφείου, στον δρόμο απ' έξω: Ένας ψηλός, με απ' όλα ένστολος αστυνομικός, να έχει στήσει 7 πεντάχρονα ξανθά παιδάκια, που φορούσαν το κλασικό κολάρο πορτοκαλι με φωσφορίζοντες λωρίδες στο στήθος, για να τους μάθει να περνάνε το δρόμο! Αυτά εντυπωσιασμένα να τον κοιτούν με ανοιχτό το στόμα, κι αυτός να μοιάζει τόσο τεράστιος... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μία ατάκα στο τηλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Η αποπάνω μου και η άμεση ανταπόκριση της στις βλακείες μου. :clapup:

Γεια σου χαοτικέ συνάδελφε. Από το συγκρότημα πήρες το άβαταρ; Η απάντηση μ' έκανε κι εμένα να χαμογελάσω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ακούστε να γελάσετε κ εσείς :

Καταρχήν, μένω Κηφισιά (έχει σημασία που το λέω) κ σήμερα πήγα Αγ. Παρασκευή για δουλειές κ στο καπάκι, ήθελα να πάω Αμπελοκήπους (δλδ δίπλα σαν να λέμε, έπαιρνα οποιοδήποτε λεωφορείο από την Λ.Μεσογείων κ τσουπ κατέβαινα σε 15' Αμπελόκηπους)

Επειδή όμως περνούσε ο dad μου από την περιοχή, είπε να με εξυπηρετήσει όταν τελείωσα κ να με πετάξει εκείνος Αμπελόκηπους. Ε του λέω δε πειράζει αφού είμαι κοντά θα πάρω λεωφορείο ή, στην τελική, ταξί ("που να τρέχει, λέω από μέσα μου, στο κέντρο της αθήνας μεγάλος άνθρωπος") αλλά ωστόσο μπήκα στο αμάξι για να με αφήσει από την απέναντι μεριά της λεωφόρου, καθότι διάβαση δεν υπήρχε κοντά.

Ε, για να μη μακρυγορώ...καταλήξαμε να με αφήσει στην διασταύρωση Μελισσίων στην Λ.Κηφισίας.... ναι ναι, καλά καταλάβατε...με ξανανέβασε Βόρεια Προάστεια...για να ξανακατέβω κέντρο κ να ξανανέβω μετά Κηφισιά όπου μένω....:/::/::/:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ενα παιδί αλβανός που μεγάλωσε στην Εδεσσα και την Βέροια, έμαθε προφορά απο αυτούς και τώρα λέει ότι εμείς εδώ στην Ρόδο δεν μηλάμε σωστά προσθέτουμε γράμματα στις λέξεις:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ακούστε να γελάσετε κ εσείς :

Καταρχήν, μένω Κηφισιά (έχει σημασία που το λέω) κ σήμερα πήγα Αγ. Παρασκευή για δουλειές κ στο καπάκι, ήθελα να πάω Αμπελοκήπους (δλδ δίπλα σαν να λέμε, έπαιρνα οποιοδήποτε λεωφορείο από την Λ.Μεσογείων κ τσουπ κατέβαινα σε 15' Αμπελόκηπους)

Επειδή όμως περνούσε ο dad μου από την περιοχή, είπε να με εξυπηρετήσει όταν τελείωσα κ να με πετάξει εκείνος Αμπελόκηπους. Ε του λέω δε πειράζει αφού είμαι κοντά θα πάρω λεωφορείο ή, στην τελική, ταξί ("που να τρέχει, λέω από μέσα μου, στο κέντρο της αθήνας μεγάλος άνθρωπος") αλλά ωστόσο μπήκα στο αμάξι για να με αφήσει από την απέναντι μεριά της λεωφόρου, καθότι διάβαση δεν υπήρχε κοντά.

Ε, για να μη μακρυγορώ...καταλήξαμε να με αφήσει στην διασταύρωση Μελισσίων στην Λ.Κηφισίας.... ναι ναι, καλά καταλάβατε...με ξανανέβασε Βόρεια Προάστεια...για να ξανακατέβω κέντρο κ να ξανανέβω μετά Κηφισιά όπου μένω....:/::/::/:


:P

η προθεση μετραει :P

εγω χαμογελασα με κατι πιτσιρικια...
το αγορακι, που ετρωγε τουρτα, σκυβει και δινει ενα φιλι στο κοριτσακι (τι γλυκο!) και καπακι του ρχεται μια σφαλιαρα ΝΑ που τον ριχνει απο το καρεκλαι του απο το κοριτσακι, επειδη της λερωσε το μαγουλο με σοκολατες!!!!!!!!!!!!!!!

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ο μπατσος, που ηρθε διπλα στο αυτοκινητο να μου τα χωσει για την ταχυτητα αλλα μολις ειδε οτι οδηγει κοπελα εσκασε χαμογελο και προσπερασε.. :D
Αχ, κατι μου κανουν οι αντρες με στολη ρε γμτ.. (εξαιρειται ο ζουρλομανδυας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ο μπατσος, που ηρθε διπλα στο αυτοκινητο να μου τα χωσει για την ταχυτητα αλλα μολις ειδε οτι οδηγει κοπελα εσκασε χαμογελο και προσπερασε.. :D
Αχ, κατι μου κανουν οι αντρες με στολη ρε γμτ.. (εξαιρειται ο ζουρλομανδυας :P)


Άντρες με στολή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ενα τηλεφωνημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είσαι από παντού και κάνεις τα πάντα; :D (ναι, αυτό μ' έκανε να χαμογελάσω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάτι βλακείες το πρωί. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οι ατακες του nielsen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παίζει να μην εχω χαμογελασει απο τις 10 και μετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ένα e-mail που έλαβα από φίλη, έτσι ξαφνικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το πρωί... Η φατσούλα του, όταν σηκώθηκε για πιπί ενώ έφευγα, πτώμα και συναχωμένος, και μες στον ύπνο του μου είπε "οπότε θα σου κάνω την τούρτα μετά, ναι;"
και έπεσε ξερός και κοιμήθηκε πάλι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Το πρωί... Η φατσούλα του, όταν σηκώθηκε για πιπί ενώ έφευγα, πτώμα και συναχωμένος, και μες στον ύπνο του μου είπε "οπότε θα σου κάνω την τούρτα μετά, ναι;"
και έπεσε ξερός και κοιμήθηκε πάλι...!

τι γλυκό!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η ρέκλα που ρίχνω τώρα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top