Thread για νέα μέλη

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μία Λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοορ.:redface:
Εμ,μου έλειψες.:P
Καλώς ήρθατε η νεοφερμένοι.:redface:

Χαχαχα, γιούχουυυυυυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi7

Νεοφερμένος

Η christi7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια! Μόλις μπήκα... Πρώτη φορά γίνομαι μέλος σε τέτοιο forum και δεν ξέρω ούτε πώς να κινηθώ ούτε προς τα πού να στραφώ... :hmm: Καμιά συμβουλή? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Γεια! Μόλις μπήκα... Πρώτη φορά γίνομαι μέλος σε τέτοιο forum και δεν ξέρω ούτε πώς να κινηθώ ούτε προς τα πού να στραφώ... :hmm: Καμιά συμβουλή? :)

Ψάξε και εξερεύνησε το forum. Και αν χρειαστείς και θες να ρωτήσεις κάτι εμείς εδώ είμαστε.
Καλώς ήρθες κιόλας!:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια! Μόλις μπήκα... Πρώτη φορά γίνομαι μέλος σε τέτοιο forum και δεν ξέρω ούτε πώς να κινηθώ ούτε προς τα πού να στραφώ... :hmm: Καμιά συμβουλή? :)

Willkommen!:clapup:
Αναζητησε θεματα που σε ενδιαφερουν ή σου τραβηξαν το ενδιαφερον οι τιτλοι. Επιπλεον υπαρχει το τσατ οπου μπορεις να επικοινωνησεις αμεσα με οσα μελη ειναι στο τσατ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.magic

Νεοφερμένος

Ο mr.magic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας!
Είμαι καινούριος εδώ και για να πω την αλήθεια έχει πλάκα!!
το μόνο κακό είναι πως είχα ξεκινήσει να γράφω με greeklish και μου ακύρωσε κάποια θέματα :(
αλλά δεν πειράζει . XD
αν έχετε κάποια καλή ιδέα για το τι να κάνω στο e-steki να μου πείτε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Γεια σας!
Είμαι καινούριος εδώ και για να πω την αλήθεια έχει πλάκα!!
αν έχετε κάποια καλή ιδέα για το τι να κάνω στο e-steki να μου πείτε... :)

Καλώς ήρθες στο site.:)
Ψάξε να βρεις θέματα που σε ενδιαφέρουν και απάντησε.:flowers:
Ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε!:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να ψάξεις και την υπηρεσία των συνδρομών. Θα σε βοηθήσει να παρακολουθείς τα θέματα των συζητήσεων. Περισσότερα εδώ:
https://www.e-steki.gr/faq.php?faq=faq_read_and_post#faq_faq_email_notification
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=91128
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.magic

Νεοφερμένος

Ο mr.magic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.EvaneScence.

Νεοφερμένος

Η. EvaneScence. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σαςς=] καινουριαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Γειά σας! Καινούργια εδώ! Χαίρομαι που σας γνώρισα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πότε πρόλαβες και μας γνώρισες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτηνής που έκανε το σχόλιο απο πάνω, δεσποινίς rusher, μη τολμήσετε να της αναφέρετε τον λόγο.
Εκτός απο το οτι είναι δική μου (ναι :inlove:) κινδυνεύει η ψυχική σας υγεία, θα σας κολλήσει παλαβομάρα. :upside:

Welcome ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αυτηνής που έκανε το σχόλιο απο πάνω, δεσποινίς rusher, μη τολμήσετε να της αναφέρετε τον λόγο.
Εκτός απο το οτι είναι δική μου (ναι :inlove:) κινδυνεύει η ψυχική σας υγεία, θα σας κολλήσει παλαβομάρα. :upside:

Welcome ;p
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...:worry::hmm:
Αστειεύονται τα κοριτσια και δηλώνουν απλα οτι μεταξύ τους ειναι φιλες.... η Alma Libre και η_fairygirl_
Καλώς ηρθες στην παρέα μας και καλή συμμετοχή στα θεματα του φορουμ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αστειεύονται τα κοριτσια και δηλώνουν απλα οτι μεταξύ τους ειναι φιλες.... η Alma Libre και η_fairygirl_
Καλώς ηρθες στην παρέα μας και καλή συμμετοχή στα θεματα του φορουμ!;)

Και όχι μόνο. :sly:
Αφού το γράφει και το πμ μας, είμαστε σουλμέτς! :D
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...:worry::hmm:
Εννοώ οτι η διαμονή σου δεν θα είναι τόσο ευχάριστη αν παρενοχλείς το σουλμέ μου. :pfff:
πλακίζω,ε,καλωσήρθες[:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αααα οκ, χαίρομαι που είστε τόσο καλές φίλες! Ευχαριστώ για τις ευχές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλώς ήρθεεεεεεες ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top