Πόσα κιλά είστε;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
σ.τ.σ. κατι με καρμπονάρες διάβασα παραπάνω....
απλά είναι που εδώ και 2 μήνες θέλω να χάσω 2 κιλάκια .....και δεν μπορώ να κλείσω το ριμάδι το στόμα μου!:mad:

βγάλε τη σάλτσα από τη καρμπονάρα και φάτη σκέτη:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
μωρε 49kgr είμαι...
απλά είναι που εδώ και 2 μήνες θέλω να χάσω 2 κιλάκια .....και δεν μπορώ να κλείσω το ριμάδι το στόμα μου!:mad:

Νεραιδα με το συμπαθιο αλλα γιατι να χασεις αυτα τα 2 κιλα;
Θελω να σε ρωτησω κατι και να μου απαντησεις οκ;(ειχα αλλη μια φιλη στα κιλα σου και γι' αυτο ρωταω)
τα εχεις καπου μαζζεμενα και σε ενοχλουν αυτα τα 2 κιλα;
Μηπως ειναι η ιδεα σου;
Οταν φτασεις τα 47 εισαι σιγουρη οτι θα σταματησεις εκει;
Φιλικα σε ρωταω;) γιατι εκεινη η φιλη μου σε ολο μου ελεγε ναι ναι ναι, και τελικα απο ταα 47 κι αυτη που ηθελε να ειναι εφτασε...τα 40!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
βγάλε τη σάλτσα από τη καρμπονάρα και φάτη σκέτη:bleh:

βγάλε και τα μακαρόνια και φάε παξιμάδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
βγάλε τη σάλτσα από τη καρμπονάρα και φάτη σκέτη:bleh:

χμ..τώρα είναι αργά!
είμαι στη χώνεψη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Νεραιδα με το συμπαθιο αλλα γιατι να χασεις αυτα τα 2 κιλα;
Θελω να σε ρωτησω κατι και να μου απαντησεις οκ;(ειχα αλλη μια φιλη στα κιλα σου και γι' αυτο ρωταω)
τα εχεις καπου μαζζεμενα και σε ενοχλουν αυτα τα 2 κιλα;
Μηπως ειναι η ιδεα σου;
Οταν φτασεις τα 47 εισαι σιγουρη οτι θα σταματησεις εκει;
Φιλικα σε ρωταω;) γιατι εκεινη η φιλη μου σε ολο μου ελεγε ναι ναι ναι, και τελικα απο ταα 47 κι αυτη που ηθελε να ειναι εφτασε...τα 40!:/:

όχι δεν τα έχω κάπου μαζεμένα...μια ζωη ειμαι 46-49..απλα στα 47 εγώ νιώθω καλά με τον εαυτό μου...και ναι σταματαω εκει..γιατι πολυ απλα με αυτα που τρωω και να ηθελα να πεσω κι αλλο δεν μπορω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Α..οκ τοτε!:)
Το σημαντικοτερρο για καποιον ειναι να νιωθει καλα με τον εαυτο του!
Εμενα τα 5 κιλα που θελω να παρω...ποιος θα μου τα δωσει;;;:'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Α..οκ τοτε!:)
Το σημαντικοτερρο για καποιον ειναι να νιωθει καλα με τον εαυτο του!
Εμενα τα 5 κιλα που θελω να παρω...ποιος θα μου τα δωσει;;;:'( :'(

Εγώ!
Άκου προβλήματα που έχει ο κόσμος! Σοβαρά δεν μπορείς να πάρεις 5 κιλά?
Πλακώσου στα διπλόπιττα με γύρο και κοκα κόλες να βρεις την υγεία σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
...και διπλοτουρτες μετά. Με παγωτό. Και φράουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Α..οκ τοτε!:)
Το σημαντικοτερρο για καποιον ειναι να νιωθει καλα με τον εαυτο του!
Εμενα τα 5 κιλα που θελω να παρω...ποιος θα μου τα δωσει;;;:'( :'(

σε τόσα ποστ κάποιοι μοιράζουν..διάλεξε και πάρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Παρακαλούνται οι κοκκινομάλλες με τα σταχτιά μάτια που με λιγουρεύονται κρυφά δημοσίως, να ουρλιάξουν σιωπηλά σε ΠΜ προς εμένα.:clapup: Έχουμε ρε παιδιά τέτοιες; Οχι; Δεν πειράζει! Εστω οτι είχαμε!:P

Έχουμε. :whistle:
Οχι που σε λιγουρεύονται, το υπόλοιπο. :)


Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
μπορώ αν θέλετε να σας πω χίλια δύο άλλα νούμερα...
ΑΦΜ, IQ, ΙΚΑ, ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ, Νο πατούμενου (37 όσα κιλά είναι ο άλλος )
αλλά κιλά.... ΖΑΜΕ!

Κι εγώ μαζί σου :)
(Μα 37 κιλά?!?!?!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγώ!
Άκου προβλήματα που έχει ο κόσμος! Σοβαρά δεν μπορείς να πάρεις 5 κιλά?
Πλακώσου στα διπλόπιττα με γύρο και κοκα κόλες να βρεις την υγεία σου!

Γιαννακη μου, τρωω και μαλιστα πολυ...:redface:
απλως εαν πλακωθω στα διπλοπιττα με γυρο (τι μου το θυμισες τωρα βρε συ...μ' επιασε λιγουρα και μολις εφαγα!:P:D), και στα ξυδια και αναψυκτικα θα τα παρω ολα στην μπακα και δεν λεει καθολου...
Παντως γενικα για το φαγητο που ριχνω παχαινω πολυ αργα...
Μεχρι που σε καποια φαση, θα χαλασει ο μεταβολισμος μου και οτι τρωω θα το παιρνω κατευθειαν...και τοτε ποιος μας πιανει!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
...και τοτε ποιος μας πιανει!:whistle:

δε θα ανησυχείς τότε για το ΠΟΙΟΣ!!...γιατί απλά δεν θα σε πιάνει κανένας/καμμία(εσυ ξέρεις:P )! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
δε θα ανησυχείς τότε για το ΠΟΙΟΣ!!...γιατί απλά δεν θα σε πιάνει κανένας/καμμία(εσυ ξέρεις:P )! :D

Thanx βρε!!!!:'(:'(:'(:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
παρακαλώ!!
μπορώ να σου πω και άλλα τέτοια ωραία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kotetsi:
130 και κατεβαίνω... άτιμη δίαιτα!

Το καλό είναι ότι δε μου φαίνονται πολύ γιατί είμαι 2 μέτρα.

125 :thumbsup: Άντε, και στα 105 μου εύχομαι. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
70 παρά πριν 1 μήνα περίπου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
xmmmm..ας πούμε ότι όταν φυσάει μου λένε να βάζω πέτρες στισ τσέπες να μην με πάρει ο άερας.....:worry::worry:
μεταξύ μας είναι υπερβολικοί . ...48 κιλά δεν είναι και τόσο λίγα πια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Είμαι 56 κιλάκια και κλασικά προσπαθώ να φτάσω τα 52 για να έχω περιθώριο να χλαπακιάζω μετά....και μετά ξανά τα ίδια και πάει λέγοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Γιαννακη μου, τρωω και μαλιστα πολυ...:redface:
απλως εαν πλακωθω στα διπλοπιττα με γυρο (τι μου το θυμισες τωρα βρε συ...μ' επιασε λιγουρα και μολις εφαγα!:P:D), και στα ξυδια και αναψυκτικα θα τα παρω ολα στην μπακα και δεν λεει καθολου...
Παντως γενικα για το φαγητο που ριχνω παχαινω πολυ αργα...
Μεχρι που σε καποια φαση, θα χαλασει ο μεταβολισμος μου και οτι τρωω θα το παιρνω κατευθειαν...και τοτε ποιος μας πιανει!:whistle:

Μην στεναχωριέσαι, όταν σβήνεις τα 30 κεράκια στην τούρτα η μπάκα με μαγικό τρόπο θα σπρώχνει την τούρτα πιο μέσα στο τραπέζι.
Ο μεταβολισμός απο τα 29-30 και μετά πέφτει σε χειμερία νάρκη και γενικά θέλει πολύ προσοχή, φαντάσου ότι με την απίστευτη κρεπάλη και εγώ μια ζωή στα 85-90 είμουν και έφτασα στα 105 αρκετά ευκολα.
Τι να κάνουμε, αν προσέχεις πάντος δεν έχεις πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Μην στεναχωριέσαι, όταν σβήνεις τα 30 κεράκια στην τούρτα η μπάκα με μαγικό τρόπο θα σπρώχνει την τούρτα πιο μέσα στο τραπέζι.

Καλόοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!:rofl: :rofl::rofl:

Αρχική Δημοσίευση από kotetsi:
125 :thumbsup: Άντε, και στα 105 μου εύχομαι. :whistle:

Μπράβο kotetsi!! Κι από μένα ευχές για κάθοδο!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top