2 αλήθειες, 1 ψέμα

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είναι ερώτηση παγίδα

Αν πεις το α θα σου πει ότι δεν την βρίσκεις ωραία αν πεις το β θα σου πει ότι της την πέφτεις

Οπότε λέω το γ είναι σεξυ αλλά δεν βρίσκει άντρα :P

edit: Κόλλησε το κεφάλι μου νόμζα ότι ήταν 2 ψέμματα 1 αλήθεια

τεσπά το β :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
β λέμε

νέεεεξτ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
1. αγαπημενα μου χρωματα ειναι το ροζ και το μαυρο
2. το αυτοκινητο μου ειναι κοκκινου χρωματος
3. ο υπολογιστης μου χρειαζεται αναβαθμιση ή πεταμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iriniem

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
iriniem: b(εντελως ενστικτωδως)
Για την Ειρήνη μαντεύω το Α

η σωστή απάντηση είναι το β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
1. αγαπημενα μου χρωματα ειναι το ροζ και το μαυρο
2. το αυτοκινητο μου ειναι κοκκινου χρωματος
3. ο υπολογιστης μου χρειαζεται αναβαθμιση ή πεταμα
Eλα βρε μαιντσερκους, αφου δεν εχεις αυτοκινητο..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εχασες!(να σου υπενθυμισω δε με ξερεις!!;)) εχω αλλα δεν ειναι κοκκινο!!!
νεξτ?
(δεν εχω πεσει εξω μεχρι στιγμης, ωραια!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
α οχι... λάθος :redface:

να βάλω?

βάζω


1. Δουλεύω κάθε 2η βδομάδα ως τις 7
2. Έχω μπλε αυτοκίνητο
3. Είμαι μελαχρινή κατράμι από φυσικού μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το 2 ρεζ!!

ε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ για τη Ρέζυ ως προς το β.

Α. Είμαι πανηλίθιος
Β. Είμαι πάνσοφος
Γ. Είμαι παοκτσής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
yeap to 2 it is!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ για τη Ρέζυ ως προς το β.

Α. Είμαι πανηλίθιος
Β. Είμαι πάνσοφος
Γ. Είμαι παοκτσής
το β ειναι μεγαλο ψεμα. Και ξερεις γιατι; Γιατι Παοκτζης και σοφια δεν πανε μαζι αρα εισαι ενας πανηληθιος παοκτζης.:hehe::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το γ για το χαος λεω!

(κοιτα να δεις που παλι μεσα θα πεσω, ποσοστα παιρνουμε??):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θεσσαλονικιος και να μην ειναι παοκτζης μαρη μαιντ???


β!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
α! ε δε το ξερα!

β!:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Λοιπόν, η απάντησις στο κουίζ του Χάους:

Α. Φυσικά και είμαι πανηλίθιος, όπως και οι περισσότεροι, για να μην πω όλοι.:lol:
Β. Η διαφορά μου με όλους τους υπόλοιπους, είναι πως το γνωρίζω, άρα είμαι πράγματι πάνσοφος. :devil:
Γ. Είπαμε πανηλίθιος, αλλά όχι κι έτσι!! :hehe: :rofl:

Συνεπώς: Η ψευδής πρόταση είναι φυσικά το Γ. Είμαι Αρειανός ρε καθάρματα. Άρης Θρησκεία Σούπερ 3 (το μακρύτερο συγκεκριμένα)...:loltooth:

ΥΓ: Τσιρκόμυαλη, για την ενόραση που επιδεικνύεις στο θέμα αυτό, κερδίζεις μια υπέροχη τσατσάρα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
καλα ε!
ειμαι φοβερη! απτην αρχη ειχα τρομερα καλο βαιμπ γιαυτο το παιχνιδι!!:blink:

τσατσαρα κερδιζω?? wow!

wow again!
σας ευχαριστω, την αφιερωνω σε ολους σας που με την αμεριστη αγαπη σας με γεμισατε εμπειριες!
απο αυτο το παιχνιδι εχω βγει μονο κερδισμενη γιατι ο κοσμος μαγαπησε:slourp: και σιγουρα θα συνεχιστει η πορεια μου μετα το παιχνιδι!:cry_x:
ακομα αφιερωνω αυτη την τσατσαρα σε..στο..

και τωρα τραγουδι, ελα να βγει το μπαλετο μου!!:devil:
αργει!!:devil:

:hehe:

who is next??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • SCREAM_by_Yumi_K.jpg
    SCREAM_by_Yumi_K.jpg
    19.1 KB · Εμφανίσεις: 157
Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.Με έχουν κυνηγήσει 1 αμάξι και 2 μηχανές επειδή έκανα κάτι κακό που τώρα έχω μετανιώσει και για να ξεφύγω , κρύφτηκα σε ένα πάρκινγκ πολυκατοικίας . Ενώ ήμουνα κρυμμένος παρκάρει ένα αμάξι και βγαίνει ένας άντρας που λέει <<γεια , για το πάρτυ είσαι ;>> και απάντησα <<ναι , αλλά δεν θα κάτσω πολύ>> . Ένα λεπτό μετά , η μία μηχανή σταμάτησε έξω από την πολυκατοικία και σκέφτηκα ότι έπρεπε να ανέβω στο πάρτυ .
2.Μια μέρα είχαμε πάει με τον κολλητό σε μαγαζί με εσώρουχα για να αγοράσει για την κοπέλα του , οπότε ρωτάει η υπάλληλος τι σωματότυπο έχει . Είχα πει στον φίλο μου ότι αν πει μαλ@κία όσο είμαστε μέσα στο μαγαζί θα τον σκοτώσω . Γυρνάει και μου λέει τι σωματότυπο έχεις αγάπη μου και σκάμε και οι δύο στα γέλια . Βγήκαμε έξω και δεν μπορέσαμε να πάμε καν σε άλλο μαγαζί . Της πήρε κολώνια και εγώ περίμενα απέξω .
3.Στην τελευταία συνέλευση της σχολής κατέβασα πλαίσιο με τίτλο <<απαγόρευση των κομμάτων στα πανεπιστήμια>>. Στην σύγκρουση που ακολούθησε , τραυματίστηκαν 5 φοιτητές . Εγώ κρύφτηκα στις τουαλέτες για να γλιτώσω . Τώρα δεν με παίρνει κανένας να πάμε για ρακόμελα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
1.Με έχουν κυνηγήσει 1 αμάξι και 2 μηχανές επειδή έκανα κάτι κακό που τώρα έχω μετανιώσει και για να ξεφύγω , κρύφτηκα σε ένα πάρκινγκ πολυκατοικίας . Ενώ ήμουνα κρυμμένος παρκάρει ένα αμάξι και βγαίνει ένας άντρας που λέει <<γεια , για το πάρτυ είσαι ;>> και απάντησα <<ναι , αλλά δεν θα κάτσω πολύ>> . Ένα λεπτό μετά , η μία μηχανή σταμάτησε έξω από την πολυκατοικία και σκέφτηκα ότι έπρεπε να ανέβω στο πάρτυ .
2.Μια μέρα είχαμε πάει με τον κολλητό σε μαγαζί με εσώρουχα για να αγοράσει για την κοπέλα του , οπότε ρωτάει η υπάλληλος τι σωματότυπο έχει . Είχα πει στον φίλο μου ότι αν πει μαλ@κία όσο είμαστε μέσα στο μαγαζί θα τον σκοτώσω . Γυρνάει και μου λέει τι σωματότυπο έχεις αγάπη μου και σκάμε και οι δύο στα γέλια . Βγήκαμε έξω και δεν μπορέσαμε να πάμε καν σε άλλο μαγαζί . Της πήρε κολώνια και εγώ περίμενα απέξω .
3.Στην τελευταία συνέλευση της σχολής κατέβασα πλαίσιο με τίτλο <<απαγόρευση των κομμάτων στα πανεπιστήμια>>. Στην σύγκρουση που ακολούθησε , τραυματίστηκαν 5 φοιτητές . Εγώ κρύφτηκα στις τουαλέτες για να γλιτώσω . Τώρα δεν με παίρνει κανένας να πάμε για ρακόμελα .


Για να είσαι μέσα στο σπίτι σου το 3 είναι αλήθεια, κόβω ότι να είσαι πολύ κοτόπουλο οπότε για να σώσεις το τομάρι σου θα έκανες το 1.

Άρα το ψέμα είναι το 2, θεωρώ ότι με σοβαρό ύφος θα απαντούσες και θα αγόραζες το προϊόν

1) Ξεκίνησα μαθήματα στο πανεπιστήμιο
2) Ξεκίνησα να πάω στο περίπτερο για τσιγάρα
3) Ξεκίνησα προπόνηση για στίβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το 3 από τα δικά μου είναι το ψέμα

το 1 από φαντ υποθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top